Autor Wątek: Zmasakruj bez gry, czyli jakie armie wygrywaja na wstepie  (Przeczytany 13318 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline trojek84

Zmasakruj bez gry, czyli jakie armie wygrywaja na wstepie
« dnia: Sierpień 16, 2003, 08:45:09 pm »
Ten temat wbrew pozorom nie jest poswiecony przegietym armie, ten temat jest juz omowiony doglebnie :) Chodzi mi o armie ktore dzieki swoim wlasciwoscia wygrywaja z jakas konkretna armia bez wiekszych problemow. Np. uwazam ze O&G bez wiekszych problemow pokonuja bretonie dzieki fanatykom i chariotom, natomiast przez niezbyt dobra sile po zaszarzowaniu uginaja sie pod vampirami (nie ma jak CR tluc) to jest oczywiscie moje zdanie. I nie chodzi mi tu o abstrakcje jak np. moj mecz z imperium zaby (gdyz uwazam ze dzieki duzej liczebnosci skaveny i O&G sa idealne na imperium) gdyz jest to zbyt doswiadczony gracz. Chodzi mi o dwuch rownozednych lub niewiele roznych w doswiadczoniu graczy. Ogolnie takze slusze ze bretonia jest cudowna na imperium i defensywne krasnale, ale te z kolei wystrzeliwywuja VC. Jak wy uwazacie ? Jestem ciekaw kto kogo sie najbardziej boi i czy jest jakas armia jaka nigdy nie wygraliscie ??
am, tak samo jak ty,
Miasto moje a w nim:
Najpiękniejszy mój świat
Najpiękniejsze dni
Zostawiłem tam, kolorowe sny
Kiedyś zatrzymam czas
I na skrzydłach jak ptak
Będę leciał co sił
Tam, gdzie moje sny,
I warszawskie kolorowe dni

Barbarossa

  • Gość
Zmasakruj bez gry, czyli jakie armie wygrywaja na wstepie
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 16, 2003, 09:12:03 pm »
Ja nie wiem jak to jest z tymi krasnoludami - na trzy bitwy z nimi włożyłem im trzy masakry. Ich machiny wojenne nie są dość skuteczne, by wystrzelać duże oddziały undeadów, zaś fear+outnumber sprawia, że wysoki Ld krasnali tudzież stubborn marnują się bez break testów. Do tego jeszcze dochodzi fakt, że piechota undeadów może bez problemu wymanewrować piechotę dwarfów, że niewiele jest oddziałów dwarfów, które przetrzymają 30 zombie we front + 5 black coach albo chocby i 5 wilków we flankę.

Offline Cwany

Zmasakruj bez gry, czyli jakie armie wygrywaja na wstepie
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 16, 2003, 10:00:48 pm »
zawsze wydawalo mi sie i nadal wydaje ze orki dostana od dwarfow nie wiem czemu ale po prostu tak mi sie wydaje:P eh do niech akurat sczescia nie mam:P

Offline Sadow

Zmasakruj bez gry, czyli jakie armie wygrywaja na wstepie
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 16, 2003, 10:27:10 pm »
Ja szczerze najbardziej obawiam sie bretonii. Nigdy tego nie widziałem i nigdy z tym nie grałem, ale na szczęście juz niedługo sprawdze swe siły bo sie liga zaczyna od września :D
A co do HE to jakoś najwieksze problemu sprawiaja mi Dwafry (kości dispela i maszynki) trzeba sie mocno napocić zeby z tym wygrać (dojechać)
Kto mówi - sieje, kto słucha - zbiera.

Jankiel

  • Gość
Zmasakruj bez gry, czyli jakie armie wygrywaja na wstepie
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 16, 2003, 11:09:33 pm »
A mnie rozjeżdża khemri. Jest szybsze i twardsze od moich elfów. Katastrofa.

Offline Raistlin

Zmasakruj bez gry, czyli jakie armie wygrywaja na wstepie
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 17, 2003, 06:59:35 am »
ja jeszcze zkhermi nie gralem i nie mam zamiaru :D
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline Feanor

Zmasakruj bez gry, czyli jakie armie wygrywaja na wstepie
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 17, 2003, 08:53:13 am »
moim Skavenom najmniej wychodzą potyczki z Lizardmenami-grałem kilka razy za każdym obierając inną taktykę ale jak wygrywałem to zawsze w bólach(bo więcej z Lizardami przegrałem)
otem Feanor złożył straszliwą przysięgę.
Siedmiu synów stanęło  u jego boku i chórem powtórzyło za ojcem słowa ślubowania,a ich obnażone miecze lśniły krwawą czerwienią
w blasku pochodni.

Offline Ragnor

Zmasakruj bez gry, czyli jakie armie wygrywaja na wstepie
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 17, 2003, 09:11:15 am »
Cytat: "Barbarossa"
, zaś fear+outnumber sprawia, że wysoki Ld krasnali tudzież stubborn marnują się bez break testów.


CZyli jak to dokładnie jest z tym outnumberem i fearem??
eszcze nie zaczołem walczć !!

Offline Kazador

Zmasakruj bez gry, czyli jakie armie wygrywaja na wstepie
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 17, 2003, 09:40:40 am »
Mi najwiekszy problem sprawiaja VC   - jak z nimi gram to musze sie ustawiac tak zeby miec jedna flanke - krawedz stolu, a druga zaslonieta jakims budynkiem  lub lasem - jak nie mam takiego terenu to jest kiepsko - machiny faktycxznie maja ciezkie zycie bo nie moga wzbudzic paniki wiec oplaca sie strzelac tylko w BK
wilki sa rewelacyjne - tak szybkie ze w drugiej rundzie jezdza mi po machinach.
Ja nie wyobrazam sobie jezdzic Maluchem. Ja musze miec porzadny samochod"
Renata Beger

"Zawsze wygra prawda, sprawiedliwosc i dobro"
Mariusz Lapinski

www.strefa.zero.prv.pl

Offline Młodszy Nieduży Brat

Zmasakruj bez gry, czyli jakie armie wygrywaja na wstepie
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 17, 2003, 09:57:55 am »
Jedyną armią (zakładając oczywiście, ze po drugiej stronie jest jakis sensowny gracz) z którą dostaję w dupę choćbym nie wiem co zrobił jest asmograj gobliński.
Z resztą mogę szczęścia popróbować...
lu potrzeba Dumnych Falangistów Orla Bielika aby wkręcić żarówkę?
Trzech.
Jeden trzyma a dwaj pozostali piją aż świat znacznie się kręcić...

Offline Snorri Redbeard

Zmasakruj bez gry, czyli jakie armie wygrywaja na wstepie
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 17, 2003, 10:08:27 am »
Krótko: Skaveni
There's nothing like good food and bad woman to make a Marine feel he owns the world"

Offline Feanor

Zmasakruj bez gry, czyli jakie armie wygrywaja na wstepie
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 17, 2003, 10:36:56 am »
wez skasuj to nie dla rewizji Skavenów  bo żadnej rewizji nie będzie-oprócz DE,których kodeks naprawdę stawiał w trudnej sytuacji żadna armia nie powinna zostać wzmocniona czy osłabiona i tak mam nadzieję zostanie chociaż nawet erraty do DE nie pochwalam
otem Feanor złożył straszliwą przysięgę.
Siedmiu synów stanęło  u jego boku i chórem powtórzyło za ojcem słowa ślubowania,a ich obnażone miecze lśniły krwawą czerwienią
w blasku pochodni.

Offline Ragnor

Zmasakruj bez gry, czyli jakie armie wygrywaja na wstepie
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 17, 2003, 10:46:45 am »
Cytat: "Ragnor"
Cytat: "Barbarossa"
, zaś fear+outnumber sprawia, że wysoki Ld krasnali tudzież stubborn marnują się bez break testów.


CZyli jak to dokładnie jest z tym outnumberem i fearem??

??????????????
eszcze nie zaczołem walczć !!

Offline Cwany

Zmasakruj bez gry, czyli jakie armie wygrywaja na wstepie
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 17, 2003, 10:55:51 am »
Cytuj

CZyli jak to dokładnie jest z tym outnumberem i fearem??

nie zdasz Ld uciekasz

Offline Kazador

Zmasakruj bez gry, czyli jakie armie wygrywaja na wstepie
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 17, 2003, 11:22:58 am »
Cytat: "Cwany"
Cytuj

CZyli jak to dokładnie jest z tym outnumberem i fearem??

nie zdasz Ld uciekasz


Blad - jesli przegrasz CR i wrog wywolujacy fear ma wiekszy nzi ty US to zwiewasz bez testu Ld - dlatego to jest niebzpieczne zwlaszcza dla ahmmerersow bo o ich stubbornie mozna wtedy zapomniec
Ja nie wyobrazam sobie jezdzic Maluchem. Ja musze miec porzadny samochod"
Renata Beger

"Zawsze wygra prawda, sprawiedliwosc i dobro"
Mariusz Lapinski

www.strefa.zero.prv.pl

 

anything