Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1349323 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mgnesium

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1605 dnia: Czerwiec 09, 2016, 07:36:30 pm »
raczej nie. szok przyszłości, halo jones i slain miały zbliżone (jeśli nie identyczne) nakłady, a dodruk tego ostatniego nie sprzedaje się już tak dobrze.

fragsel

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1606 dnia: Czerwiec 09, 2016, 07:51:52 pm »
{uwaga: twórca wpisu świadomie troszkę uogólnia jako trend to co spotkało akurat jego}

I ponadto w przypadku trzech wymienionych przez mgnesium komiksów kupiem je od Lain bo cena była konkurencyjna (Moore) lub porównywalna (Slain) do oryginałów

Ale Heavy Metal Dredda to już biorę z amazona za 6 dyszek, bo to szkoda tyle kasy tracić. to przecież Jeremiaha mam za darmo jakby wtedy...

więc ja akurat bym ostrożnie do temat dodruków podchodził choć oczywiście jeden fragsel to nie wszyscy klienci...

Offline freshmaker

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1607 dnia: Czerwiec 10, 2016, 07:43:37 am »
weź ode mnie. mam nówkę do sprzedania.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

fragsel

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1608 dnia: Czerwiec 10, 2016, 08:31:40 am »
Widziałem ofertę ale znalazłem taniej. Sorry

Offline starcek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1609 dnia: Czerwiec 10, 2016, 09:17:01 am »
Czy w waszych egzemplarzach Szoku przyszłości też macie jedna kartkę luzem? W samym środku 4 fruwające strony, nie wszyte. Czy tylko ja mam unikat?
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1610 dnia: Czerwiec 10, 2016, 09:42:15 am »
{uwaga: twórca wpisu świadomie troszkę uogólnia jako trend to co spotkało akurat jego}

I ponadto w przypadku trzech wymienionych przez mgnesium komiksów kupiem je od Lain bo cena była konkurencyjna (Moore) lub porównywalna (Slain) do oryginałów

Ale Heavy Metal Dredda to już biorę z amazona za 6 dyszek, bo to szkoda tyle kasy tracić. to przecież Jeremiaha mam za darmo jakby wtedy...

więc ja akurat bym ostrożnie do temat dodruków podchodził choć oczywiście jeden fragsel to nie wszyscy klienci...


mniejszy format i softcover - zobacz ile kosztuja wydania w twardej oprawie wydawnictw, ktora maja naklady kilka razy wieksze, mysle ze wtedy nadal bedziemy konkurencyjni :)

Offline chch

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1611 dnia: Czerwiec 10, 2016, 11:08:16 am »
U mnie też nic nie wylatywało z "Szoku" (oprócz dwóch tekturek z zapisanymi tajnymi słowami Moore'a). :lol:
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

fragsel

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1612 dnia: Czerwiec 10, 2016, 11:40:03 am »

mniejszy format i softcover - zobacz ile kosztuja wydania w twardej oprawie wydawnictw, ktora maja naklady kilka razy wieksze, mysle ze wtedy nadal bedziemy konkurencyjni :smile:

oczywiscie macie rację... ale tylko wobec czytelników, dla których "jakość" wydania ma znaczenie

Ja zaś jestem takim czytelnikiem dla którego jak komiks da sie przeczytać i jest kompletny to już jest super OK.

Dlatego ja zawsze spośród kompletnych wydań wybieram mozliwie najtańssze (i najporęczniejsze)

A że statystycznie rzecz biorąc nei mogę być sam w swoicg przekonanaiach, to każdy kto ma tak samo jak ja tym razem nie kupi. sorry

ale ja nie piszę tego by okazać pogardę czy jechać po was.

Wykonujecie kawał dobrej roboty i na pewno w przyszłosci jeszcze kupię wiele od was rzeczy. po prostu nie tym razem.

Offline SawiK

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1613 dnia: Czerwiec 11, 2016, 04:56:29 pm »
Wiekszy format, twarda okladka + ojczysty jezyk. Roznica w cenie 20÷30zl to nie wiele za tak wiele :lol: ale co kto woli  :)

Offline 8azyliszek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1614 dnia: Czerwiec 12, 2016, 01:36:04 pm »
http://naekranie.pl/aktualnosci/zobaczcie-plansze-ze-zwariowanego-komiksu-heavy-metal-dredd-883634?gal-0-img=2

Ale co to Lain takie drogie?? :/ Będzie na niePrzeczytane.pl czy też jak Mucha nie maja dużych obniżek??

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1615 dnia: Czerwiec 12, 2016, 01:40:36 pm »
Niestety Bazyliszku, albo wydasz 8 dyszek albo Dredda nie będzie*.


* uprzedzając ewentualne pojękiwania o Mega Collection z Hatchette, Mike Mohler dalej potwierdza, że żaden rynek nieanglojęzyczny nie poczynił nic aby ta seria dostała lokalizację
perły przed wieprze

mgnesium

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1616 dnia: Czerwiec 12, 2016, 01:48:00 pm »
Ale co to Lain takie drogie?? :/

ale masz refleks bazyl. temat leżał spokojnie niemal 2 tygodnie, a Ciebie nagle wzięło na poszerzanie horyzontów? wracaj do wielkiej dwójki i nie zaśmiecaj proszę innych tematów.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2016, 01:52:35 pm wysłana przez mgnesium »

Offline Garf

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1617 dnia: Czerwiec 12, 2016, 01:59:54 pm »
Ale co to Lain takie drogie?? :/ Będzie na niePrzeczytane.pl czy też jak Mucha nie maja dużych obniżek??

Studio Lain jest stosunkowo niewielkim, można powiedzieć - hobbystycznym - wydawnictwem. Małe wydawnictwa drukują w mniejszych nakładach i nie mają dostępu do wielu zniżek czy źródeł finansowania dostępnych wielkim firmom. Ja i tak chylę czoło przed SL, że działając w takich warunkach, w jakich działają, są w stanie wypuszczać tak markowe rzeczy jak komiksy Moore'a, Slaine, czy Dredd.
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline Motyl

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1618 dnia: Czerwiec 12, 2016, 02:23:07 pm »
Cytat: studio_lain
mniejszy format i softcover - zobacz ile kosztuja wydania w twardej oprawie wydawnictw, ktora maja naklady kilka razy wieksze, mysle ze wtedy nadal bedziemy konkurencyjni :)

Nie żebym psioczył na cenę, ale co do tej bezkonkurencyjności to bym jednak polemizował. Dredd na gildii jest za osiem dyszek, podobnej jakości komiksy, twarda oprawa, kreda (aczkolwiek bez tego lainowego bonusa - pofalowanych stron), format A4 (może kilka stron mniej) można kupić za 42 zł. Oczywiście od wydawnictw z większymi nakładami. Bezkonkurencyjni to są wydawcy książek. Tak dużo czytania za dwadzieścia zeta.

Offline peta18

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1619 dnia: Czerwiec 12, 2016, 04:17:00 pm »
i nie mają dostępu do ... źródeł finansowania dostępnych wielkim firmom.
Moze sa jakies formy dofinansowania brytyjskich tytulow przez odpowiednie Instytuty, czy tez Ambasady jak to bywa w przypadku np. tytulow francuskich i mozliwosci pozyskania kasy na m.in. tlumaczenie i wsparcie wydania. Warto sprawdzic.
Buk, Hodor i Dziczyzna

 

anything