trawa

Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1349293 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1635 dnia: Czerwiec 13, 2016, 08:59:28 am »
Poza tym kuba g - no ja właśnie napisałem o tymże chciałbym by Hachette PL wyał Mega Collection na Gildii. :smile: :biggrin: 


Myślę, że ludzie, którzy lurkują forum nie widzą tego, że w większości wypadków pisząc, że H na bank coś wyda tylko żartujesz, serio, częściej piszesz o takich rzeczach jakby były pewniakiem, a nie jak coś na co masz nadzieje mimo, że totalnie pozbawione podbudowy w rzeczywistości. Wychodzi taki schizofreniczny przekaz, zwłaszcza dla ludzi, którzy są szarymi klientami, których interesuje tylko "kup" a nie co jak i dlaczego.

To tylko przytyk, nie chcę żeby wyszło, że jestem jedną z tych osób, która czepi się cokolwiek nie napiszesz. Odzywam się w tym temacie tylko dlatego, że jakieś szczątkowe informacje czasem da się z Rebellion HQ wyciągnąć.

PS: 2000 AD ma od jakiegoś czasu nowego licencyjnego wydawcę we Francji, który zapełnia dziurę po tym jak Edition Solelil porzuciło wydawanie 2000 AD. Teraz wszystko jest w łapach Delirium (co ciekawe dla kilku osób z tego forum, oprócz Dredda wydali np. Button Mana) i jest to jeszcze jedna cegiełka do tego, że Francuski wydawca nie obawia się pojawienia się frankofońskiej edycji Mega Collection (choć to akurat może w praktyce znaczyć tyle co nic, to gigantyczny rynek, nie to co nasz).
perły przed wieprze

Offline 8azyliszek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1636 dnia: Czerwiec 13, 2016, 09:55:50 am »
Dlatego ja nie piszę komentarzy na Sklepie Gildi, tylko tutaj, gdzie nikt nas nie widzi poza nami samymi. :)

Napiszę też, że chciałbym by wyszła u nas Kolekcja Komiksów Star Wars :) , jak we Francji. Bo komiksy Egmontu nie mają panoramy. A nawet jak próbują ją mieć, to ich drukarnia źle wydrukuje. :) :D

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1637 dnia: Czerwiec 13, 2016, 10:10:34 am »
Dlatego ja nie piszę komentarzy na Sklepie Gildi, tylko tutaj, gdzie nikt nas nie widzi poza nami samymi. :smile:


Tu się mylisz.
perły przed wieprze

Offline Cringer

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1638 dnia: Czerwiec 13, 2016, 10:43:11 am »
Ale w sumie nie obraziłbym się, gdyby ruszyli z MMH a nawet z Lucky Luckiem.
no i tutaj już 30 zł za 48 stron jest ok. Czyli za 150str płacisz 90zł. Ale gdy masz cenę 80zł za 128str, to już za dużo. Nie ogarniam tego.

Offline Mawer

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1639 dnia: Czerwiec 13, 2016, 11:04:34 am »
Napiszę też, że chciałbym by wyszła u nas Kolekcja Komiksów Star Wars :smile: , jak we Francji. Bo komiksy Egmontu nie mają panoramy. A nawet jak próbują ją mieć, to ich drukarnia źle wydrukuje. :smile: :biggrin:
Za to "Fale Dunaju" na panoramie WKKM prezentują się znakomicie  :lol:  W podpisie zamiast "obrońca prawdy" powinieneś mieć "obrońca Hachette"  :badgrin:




Odnośnie Dredda to będzie one shot, czy początek serii? Przyznam, że mam chęć go kupić.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2016, 11:28:46 am wysłana przez Mawer »

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1640 dnia: Czerwiec 13, 2016, 11:12:45 am »
Wszystkie Dreddy ktore poki co planujemy to one-shoty - Heavy Metal jest specyficzny, zbior historyjek z Dreddem w klimacie Lobo.

Offline 8azyliszek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1641 dnia: Czerwiec 13, 2016, 11:45:50 pm »
No widzę, że Lobo. Te rysunki są charakterystyczne.

Cringer - a kto mówi, że kupowałbym wszystkie tomy? Zresztą jakby Predator zajął się dystrybucją, to chodziłyby po 24 zł jak Szninkiel. ;)

Offline Cringer

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1642 dnia: Czerwiec 14, 2016, 12:13:23 am »
 
Cringer - a kto mówi, że kupowałbym wszystkie tomy? Zresztą jakby Predator zajął się dystrybucją, to chodziłyby po 24 zł jak Szninkiel. :wink:
Nie twierdzę że byś kupował wszystko. Porównuję jedynie cenę. No 24zł + koszt wysyłki nie wychodzi nawet u predatora tak różowo. Porównujmy jednak ceny normalne sklepowe (włącznie z rabatami) a nie jakieś tam w zakamarkach allegro. I porównując zwykłe ceny, ten Dredd wychodzi całkiem nieźle. Nie każę ci go oczywiście kupować, jedynie uważam że nie ma na co narzekać.

Offline 8azyliszek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1643 dnia: Czerwiec 14, 2016, 11:13:18 am »
24 czy 34 zł to cena już z przesyłką. Ja chciałbym wszystkie te Kolekcje w kioskach - Star wars, Dredd, LL, MMH i  oczywiście WKKDC.

mgnesium

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1644 dnia: Czerwiec 14, 2016, 11:51:29 am »
24 czy 34 zł to cena już z przesyłką. Ja chciałbym wszystkie te Kolekcje w kioskach - Star wars, Dredd, LL, MMH i  oczywiście WKKDC.

znowu schodzisz z tematu. to nie jest wątek o wyimaginowanych kolekcjach.

mkolek81

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1645 dnia: Czerwiec 14, 2016, 12:29:26 pm »
Mam pytanie z tego co się orientuje to następne będzie wydane Judge Dredd: Dark Justice. Będzie w wakacje czy już po?? A co do kolejny albumów to będzie coś od Moore'a (The Complete Dr. & Quinch lub Skizz) czy też Slaine: Warriors Dawn a może coś z ABC Warriorrs?
Znam wasze plany ale nie pamiętam czy była podawana kolejność  w jakiej będą się ukazywały kolejne albumy.
I na koniec w zeszły roku wspominaliście o Defoe, czy porzuciliście plany jego wydania czy też przesuneliście tylko w bliżej nieokreślony termin.

Offline Ryba2111

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1646 dnia: Czerwiec 14, 2016, 12:55:15 pm »
ale Szok jest dostepny caly czas w innych sklepach - takze z tym wyprzedaniem bym nie przesadzal - jak ktos nie moze znalezc tradycyjnie pomoge :smile:


Dredd to naklad szacunkowy poki co - na swoj sposob sondazowy


nie jestesmy wydawnictwem sensu stricto - to jednak glownie hobby - nie mamy magazynow, wielkiej dystrybucji itp itd - wydajemy komiks, liczmy ze sie zwroci i lecimy z nastepnym :smile:


Po dwoch Dreddach leci Slaine jedynka


Z Alana - na poczatek Skizz


wkrotce tez komiks Lukasza



dorkuk Halo nie predko o ile wogole


uff - jak przegapilem jakies pytanie dajcie znac :smile:


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

mgnesium

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1647 dnia: Czerwiec 14, 2016, 12:59:13 pm »
premiera dredd'a lipiec-sierpień.

mkolek81

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1648 dnia: Czerwiec 14, 2016, 01:00:44 pm »
dzięki za pomoc

Mikel

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1649 dnia: Czerwiec 16, 2016, 02:22:42 pm »
Sklep Gildii zrobił aktualizację daty premiery z 30 na 21 czerwca, Czyżby jakaś obsuwa ?
Teoretycznie to dziś powinien być sądny dzień