Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1349599 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline eyesore

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1755 dnia: Czerwiec 21, 2016, 12:28:31 pm »
Twarda ale dobrze by było jak by cena pozostała max 70 PLNów (ta okładkowa, zawsze kilka zł mniej w gildii).

Ogólnie jestem zaskoczony że Stickleback wyszedł na zero, może wyjdę teraz na heretyka ale ta pozycja + Absalom to najlepsze co się pojawiło w SL  :cool:

Offline vision2001

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1756 dnia: Czerwiec 21, 2016, 12:28:57 pm »
Chciałeś rzecz jasna napisać "takiej perełki". Nieznośne, jak te programy słownikowe podmieniają nam dziś słowa.
Perełka była jedna i nic jej nie zastąpi:


DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1757 dnia: Czerwiec 21, 2016, 12:39:52 pm »
Zaskaujace sa wyroki czytelnikow :)
Mnie zaskoczyl sukces Absaloma :)
Stickleback wydawal sie pewniakiem
Potem sukces Slaine tez niespodzianka

vision - nie mamy miesiaca, tzn mamy, ale wtedy poczekacie na nowego Dredda do polowy sierpnia :)

Offline vision2001

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1758 dnia: Czerwiec 21, 2016, 12:46:19 pm »
vision - nie mamy miesiaca, tzn mamy, ale wtedy poczekacie na nowego Dredda do polowy sierpnia :smile:
O ja głupiutki ja... Ale wiesz, ja już nie łapię się w datach co i kiedy ;) Szczególnie, że jakoś nie mogę zebrać się by odebrać moje komiksy od Ciebie :) Może się okaże, że wpadnę w okolicach drugiego Dredda? To byłoby najrozsądniejsze :)
Zatem decyzja prosta: HC :)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1759 dnia: Czerwiec 21, 2016, 01:20:44 pm »
spoko komiksy leza i czekaja na ciebie - pies nie siegnie ;)

Offline Inuki

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1760 dnia: Czerwiec 21, 2016, 02:13:07 pm »
Ja jestem za twardą oprawą. Uważam, że nie ma się co bawić w miękki format. Ongrys też chce wydawać Dredda na twardo, więc niech to jakoś na półce wygląda. Jeden format wydawniczy, tak jak to miało być od początku. Nie kombinujcie :wink: Zresztą miękka oprawa i tak nie zbije specjalnie ceny. Jak już, to zwiększcie trochę nakład wersji "na twardo". To też trochę cenę zbije (powinno). No i jakby nie było twarda oprawa zawsze zapewni komiksowi dłuższe życie. W dodatku ten "Dark Justice" wygląda tak obłędnie, że grzechem byłoby wydać go na miękko. I bez obaw, Dredd się sprzeda, prędzej czy później, zalegać nie będzie.

Tak na marginesie: jeżeli zdecyduję się na kupno HMD u Was, to mogę go sobie odłożyć do czasu premiery "Dark Justice"? Skoro kończycie już pracę nad komiksem, to oba tytuły wziąłbym u Was za jedną przesyłką. Można tak zrobić?  :smile:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2016, 02:17:51 pm wysłana przez Inuki »

Offline mack3

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1761 dnia: Czerwiec 21, 2016, 02:21:59 pm »
vision - nie mamy miesiaca, tzn mamy, ale wtedy poczekacie na nowego Dredda do polowy sierpnia :smile:
A ja powtórzę moją sugestię - poczekajcie z tym Dark Justice na wyniki sprzedaży HMD, a jak będą dobre (w co nie wątpię) to rozważcie podniesienie nakładu Dark Justice (tak o 100% :) ) i zejście z ceną - wtedy i cena byłaby dobra i HC by było :-).
To tylko moje zdanie, ale TYLE komiksów teraz wychodzi, że chylę głowy przed tym, kto to wszystko czyta na bieżąco i nie ma zaległości... także jak komiks miałby wyjść miesiąc czy 2 później dla mnie nie ma żadnego problemu.

Offline Inuki

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1762 dnia: Czerwiec 21, 2016, 02:31:14 pm »
@mack3 też masz rację, nie głupi pomysł :smile: Chociaż ja bym zrobił to trochę inaczej. Mianowicie wydałbym Dark Justice na twardo, tak jak wydano HMD i na podstawie sprzedaży tych dwóch albumów zdecydowałbym co dalej. Jakby nie było jeden album nie da specjalnie wglądu na to jak Dredd się przyjął. Ktoś może kupić z ciekawości, może mu nie podejść i po kolejne albumy już nie sięgnie, albo odwrotnie. Po wydaniu dwóch albumów będzie można już analizować to i owo i myśleć o ewentualnych zmianach. Kombinowanie "na szybko", zaledwie kilka dni po ukazaniu się HMD nie jest moim zdaniem dobrym pomysłem. Zresztą, w tym Roku Studio Lain żadnego Dredda już raczej nie wyda. Warto też więc poczekać na to, jak przyjmie się CCF od Ongrysa. Może wcale nie będzie tak różowo (tfu, odpukać w niemalowane) i nie będzie sensu dalej bawić się w Sędziego.


Patrząc na wpisy Fejsowe, to widać, że zdecydowana większość jest jednak za twardą oprawą, ale większym nakładem.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2016, 02:35:15 pm wysłana przez Inuki »

Offline eyesore

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1763 dnia: Czerwiec 21, 2016, 02:33:58 pm »
A ja powtórzę moją sugestię - poczekajcie z tym Dark Justice na wyniki sprzedaży HMD, a jak będą dobre (w co nie wątpię) to rozważcie podniesienie nakładu Dark Justice (tak o 100% :smile: ) i zejście z ceną - wtedy i cena byłaby dobra i HC by było :smile: .
To tylko moje zdanie, ale TYLE komiksów teraz wychodzi, że chylę głowy przed tym, kto to wszystko czyta na bieżąco i nie ma zaległości... także jak komiks miałby wyjść miesiąc czy 2 później dla mnie nie ma żadnego problemu.

trochę racja, mam wrażenie że do połowy lipca już nie będzie w oficjalnym obiegu HMD  :biggrin:

mgnesium

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1764 dnia: Czerwiec 21, 2016, 02:45:46 pm »
trochę racja, mam wrażenie że do połowy lipca już nie będzie w oficjalnym obiegu HMD  :biggrin:

ja bym nie przesadzał. szok przyszłości dalej jest dostępny, jeśli się dobrze poszuka.

Offline Inuki

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1765 dnia: Czerwiec 21, 2016, 03:21:59 pm »
Ja trochę z innej beczki, bo teraz zauważyłem. Amazon podaje, że amerykańskie wydanie "Dark Justice" ma 112 stron, u nas ma być 95 stron. Orientujecie się co mogło wylecieć? Chyba, że Amazon ma błąd.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1766 dnia: Czerwiec 21, 2016, 03:32:11 pm »
Ja trochę z innej beczki, bo teraz zauważyłem. Amazon podaje, że amerykańskie wydanie "Dark Justice" ma 112 stron, u nas ma być 95 stron. Orientujecie się co mogło wylecieć? Chyba, że Amazon ma błąd.


Anglojęzyczne wydanie ma 96, amazon kłamie (jak zwykle).
perły przed wieprze

Offline Kratoss

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1767 dnia: Czerwiec 21, 2016, 05:01:34 pm »
Też jestem za wydaniem w twardej oprawie. Plansze z komiksu wyglądają obłędnie i ten komiks zasługuje na HC.

celtic

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1768 dnia: Czerwiec 21, 2016, 07:22:52 pm »
Dziś dostałem mojego DREDDA zakupionego w gildii. Komiks tak jak u Was ma pofalowane kartki, i jest wygięty. Po próbie wyprostowania wychodzą pęcherze powietrza pod tylną okładką.

Offline Death

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1769 dnia: Czerwiec 21, 2016, 11:08:43 pm »
W sumie wolałbym na miękko, skoro różnica to aż 15 zł, bo teraz wychodzi milion komiksów i zawsze jest coś, co jeszcze chciałbym kupić. Ale z drugiej strony faktycznie ciężko mi się czytało Sticklebacka i Absaloma na miękko, bo użyty papier i okładka cały czas mi się zwijały. Jestem za miękką, ale z mniej elastyczną okładką. Ta ma właściwości jak jakiś kauczuk, czy coś. Nie mam bardziej giętkich komiksów od Absaloma i Sticklebacka. Siedzisz sobie wygodnie w busie, trzymasz komiks lewą ręką, a rogi komiksu zginają się w dół jak zegary na słynnym obrazie Salvadora Dalego.

 

anything