trawa

Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1349140 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Inuki

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1935 dnia: Lipiec 13, 2016, 01:05:43 pm »
"Heavy Metal Dredd" wrócił do Gildii. Zamawiać póki jest :-)

Offline arczi_ancymon

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1936 dnia: Lipiec 13, 2016, 01:45:04 pm »
rzuciłem się jak Reksio na szynkę  :razz:

Offline arczi_ancymon

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1937 dnia: Lipiec 13, 2016, 01:45:59 pm »
Lainie, jakieś kolejne Dreddy w planach?

Np. takie coś: http://photos1.blogger.com/blogger/913/1709/1600/origins.jpg
To chyba nie jest część Case Files, a po tytule wnioskuję, że wprowadza w temat. Czytał ktoś?

Czytałem też, że "America" albo "Pit" byłyby sensownym wprowadzeniem.

Ogółem przydałby się jakiś tom objaśniający o co cho, bo Heavy Metal Dredd to podobno tom niezwiązany specjalnie z serią, a po Dark Judges wnioskuję, że może i da się czytać bez znajomości reszty, ale rzuca nas w akcję i bohaterów, których za bardzo nie znamy. Ongrys też zaczyna, bodajże, od 13 tomu - przydałby się więc jakiś tom dla dummies.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2016, 01:59:32 pm wysłana przez arczi_ancymon »

Offline Itachi

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1938 dnia: Lipiec 13, 2016, 09:04:01 pm »

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1939 dnia: Lipiec 13, 2016, 11:37:30 pm »
Obecnie już nie ma. Szybko Dredd się sprzedaje. Zapewne większy nakład niż 600 sztuk by się przydał przy kolejnym tytule z tym bohaterem.
Mam nadzieję, że jak zamówiłem Mroczną sprawiedliwość to ją otrzymam.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline vision2001

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1940 dnia: Lipiec 14, 2016, 08:24:44 am »
Szybko Dredd się sprzedaje. Zapewne większy nakład niż 600 sztuk by się przydał przy kolejnym tytule z tym bohaterem.
Tylko, że 1% nakładu (czyli 6 sztuk) obecnie wisi sobie na allegro za cenę wyższą niż okładkowa (przedział cenowy 95 - 130,20 zł). Zaraz może być tego więcej (jak niektórzy ludzie dostaną swoje zamówienia np. z gildii). Więc chyba są ludzie, którzy kupują wyłącznie po to, by od razu zarobić na sprzedaży.


A tutaj ciągle dostępne: http://komiksiarnia.pl/product.php?id_product=3602


Kto chce dostać ten komiks, a nie wiem o możliwości zakupu po cenie max. okładkowej to niestety, ale zapłaci na allegro.

DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline isteklistek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1941 dnia: Lipiec 14, 2016, 10:36:06 am »
Ja swojego Dredda jeszcze nie mam, czekam na trochę luźniejszy miesiąc. Dziwi mnie, że ludzi kupujący na zarobek jeszcze się nie nauczyli, że to nie jest aż taki dobry interes. Oferty innych wydawnictw są mocno konkurencyjne i nie zanosi się, aby się to miało zmienić, więc będzie co czytać, a oni zamiast kupić dwa różne komiksy kupują 2 te same z nadzieją, że jakoś się odkują. W tym wypadku chciwy traci dwa razy, a jeszcze gdzieś w tle kwestia dodruku....ale co tam, ich pieniądze niech się bawią.

Offline vision2001

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1942 dnia: Lipiec 14, 2016, 10:58:10 am »
Dziwi mnie, że ludzi kupujący na zarobek jeszcze się nie nauczyli, że to nie jest aż taki dobry interes.
A niech kupują i handlują. Ich sprawa. Gorzej, że czasem rzeczywiście tracą na tym osoby zainteresowane komiksem, a nie posiadające w danym momencie środków na jego zakup. Czasem tak bywa.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Itachi

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1943 dnia: Lipiec 14, 2016, 02:37:47 pm »
Niby znowu dostępny: https://www.sklep.gildia.pl/komiksy/306791-sedzia-dredd-heavy-metal-dredd to raczej nie jest błąd, ludziska tylu komentarzy w sklepie gildii jeszcze nie widziałem :smile:

Offline isteklistek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1944 dnia: Lipiec 14, 2016, 02:47:48 pm »
Nawet Wielki Szef zainterweniował :) duży sukces hejterów.

Offline 8azyliszek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1945 dnia: Lipiec 14, 2016, 03:16:04 pm »
Przypominam, że ja tam nie pisałem. O tym Dreddzie wyraziłem swoje zdanie tutaj, na forum. Raz i mi wystarczy.

Offline SawiK

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1946 dnia: Lipiec 14, 2016, 06:09:27 pm »
Tak sobie czytam i rozmyślam: Co się stanie gdy wszystkie Dreddy DJ zejdą przed premierą tz co będzie jak zamówień będzie więcej niż sztuk komiksów. Mimo iz zamówienie na nowego Sedziego złożone to jakieś obawy są, przydało by sie zwiększyć nakład do tego 1000.

Offline misiokles

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1947 dnia: Lipiec 14, 2016, 06:20:17 pm »
Zobaczymy! Oby więcej takich sytuacji było - na tej zasadzie działają preordery za granicą. Od ilości zamówień przedpremierowych kalkulowany jest ogólny nakład. I pamiętaj, że to już opłacone egzemplarze - decyzja o szybkim dodruku jest obarczona minimalnym ryzykiem wtopy dla wydawcy.

mgnesium

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1948 dnia: Lipiec 14, 2016, 06:37:43 pm »
Tak sobie czytam i rozmyślam: Co się stanie gdy wszystkie Dreddy DJ zejdą przed premierą tz co będzie jak zamówień będzie więcej niż sztuk komiksów. Mimo iz zamówienie na nowego Sedziego złożone to jakieś obawy są, przydało by sie zwiększyć nakład do tego 1000.

e, przecież sklep chyba wie jaką ilość dostanie. licznik dla produktów jest wbudowany w silnik, z tym że niewidoczny dla klienta.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1949 dnia: Lipiec 14, 2016, 06:47:29 pm »
spokojnie - sklepy znaja liczbe zamowionych przez siebie sztuk - wiec nie sprzedadza wiecej niz zamowily :)