Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1350039 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wayne99

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2025 dnia: Lipiec 20, 2016, 09:20:42 am »
Nowy Dredd właśnie odebrany i na razie na szybko przejrzany. Pierwsze wrażenia: świetna jakość wydania i nie ma żadnych pofalowanych stron  :wink: .

Offline 8azyliszek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2026 dnia: Lipiec 20, 2016, 09:50:58 am »
Świetna robota Ryba2111. Zdjęcia są tak kuszące, że sam nabrałem ochoty na ten komiks. Dobrze, że mam żelazową wolę, bo inaczej bym nie wytrzymał. :)

Offline Gre

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2027 dnia: Lipiec 20, 2016, 01:03:59 pm »
Zatem nie popełnij go już z tym wcześniejszym: http://www.komiksiarnia.pl/product.php?id_product=3602 :smile:
super dzieki
juz zamawiam:)

Offline SawiK

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2028 dnia: Lipiec 20, 2016, 04:26:20 pm »
Pięknie się nowy Dredzio prezentuje i ta nieoczekiwana zapowiedz dla konkurencji. Pełny szacun dla Studia Lain. Moja paczka już czeka szkoda ze dzisiaj nie dam rady odebrać  :doubt:

Offline Ryba2111

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2029 dnia: Lipiec 20, 2016, 06:40:21 pm »
Czy jest szansa na inne historie z Mrocznymi Sędziami? Coś od Wagnera i Bollanda, Ewinsa i Robinsona? Może Necropolis? Czy zostawiacie te historie Ongrysowi w ramach Case Files?


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2030 dnia: Lipiec 20, 2016, 07:44:00 pm »
Nastepne co bedzie z Dredda to chyba
Sedzia Anderson - Shamballa :smile:
ale to juz chyba rok 2017


a potem kto wie moze cykl Sędzia Śmierć :smile:

Offline Kokosz

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2031 dnia: Lipiec 20, 2016, 08:01:44 pm »
Czy jest szansa na inne historie z Mrocznymi Sędziami? Coś od Wagnera i Bollanda, Ewinsa i Robinsona? Może Necropolis? Czy zostawiacie te historie Ongrysowi w ramach Case Files?

"Necropolis" to Case Files tom 14, czyli następny po obecnie zapowiadanym.

Offline Ryba2111

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2032 dnia: Lipiec 20, 2016, 08:10:06 pm »
Wiem o tym ;)


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline arczi_ancymon

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2033 dnia: Lipiec 20, 2016, 09:17:09 pm »
Dotarł do mnie Dark Justice i na razie nie czytałem, więc nie mogę wypowiedzieć się na żaden temat prócz jakości wydania - jestem rozczarowany - komiks jakby się rozłazi na grzbiecie (na moje oko za mało kartek do szerokości grzbietu), ogółem grzbiet to niezła wiocha (jeszcze tak krzywo zrobionego w kolekcji nie miałem, na oko 1/3 boku, to grafika z przodu - komuś się źle odmierzyło w drukarni). I jak już tak ględzę to tytuł imo mógłby być odrobinę mniejszą czcionką, bo zajmuje prawie całą szerokość okładki i nie wygląda to najlepiej. Widzę, że Ongrys nie popełnił tego błędu.

Mam prawie wszystkie wasze komiksy, robicie fajną robotę, ale po raz kolejny proszę - spróbujcie jakoś ogarnąć tę drukarnie.

Shamballa wygląda super graficznie, ja chcem to.

Offline misiokles

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2034 dnia: Lipiec 20, 2016, 09:24:02 pm »
Było o tym wspominane kilkanaście postów wstecz. Akurat to, że mało kartki jest przytwierdzone do grzbietu to najnowsza technologia. I ona działa - kartki nie wylatują a komiks można rozłożyć jak nogi dziewczyny i nie efektu zagięcia przy prasce grzbietowej. Oby wszystkie komiksy tak miały!

Offline arczi_ancymon

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2035 dnia: Lipiec 20, 2016, 09:28:16 pm »
a sorry, pomyliło mi się - krzywy grzbiet jest w Heavy Metal Dredd (swoją drogą w tej samej paczce miałem Druunę i ten sam problem, obwoluta krzywa jak cholera, choć nie jest tak źle jak w Dreddzie).

Offline HaVoK

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2036 dnia: Lipiec 20, 2016, 09:45:14 pm »
Pytanko do Studia - czy chcielibyście wydać "Bad Company"?

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2037 dnia: Lipiec 20, 2016, 09:58:55 pm »
Przeczytałem i dokładnie obejrzałem. Jest dobrze. Graficznie komiks jest świetny. Fabularnie jest równie dobrze. Bałem się, że zostanę wrzucony na głęboką wodę i wydarzenia z poprzednich komiksów będą potrzebne do ogarnięcie co się dzieje. Sędziowie od Bollanda i Wagnera zalegają u mnie od dwóch tygodni i jakoś nie znalazłem czasu na lekturę...Jak się okazało nie jest ona do niczego potrzebna i Mroczna Sprawiedliwość jest dobrym miejscem do startu i wstępnego poznania świata i postaci ze świata Dredda. Co do wydania. Strony niepofalowane, kolory nasycone. Jedynie kilka kadrów ma rozmazane krawędzie. Farba widocznie musiała być jeszcze trochę mokra. Jednak są to malutkie rozmazanie, więc trzeba przymknąć na to oko :wink: Bardzo podoba mi się galeria dodatków w postaci szkiców i okładek do numerów 2000AD. Okładki nie są czarne, białe od wewnętrznej strony a posiadają piękną ilustrację Staplesa. Wydanie jak najbardziej na plus.


Zaintrygowales mnie ta farba - i faktycznie pare miejsc na to wygladajacych znalazlem
ale nie zgadniesz - tak jest w oryginalnym materiale od autora i wydawnictwa
to jemu sie czasem farba wylewa z ramek :smile:

Pytanko do Studia - czy chcielibyście wydać "Bad Company"?


Jasne, jestem fanem - ale daj nam czas - lista komiksow do wydania jest duza
teraz szykujemy dla was Slaine
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2016, 10:03:50 pm wysłana przez fragsel »

Offline Kokosz

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2038 dnia: Lipiec 22, 2016, 06:07:20 am »
"Necropolis" to Case Files tom 14, czyli następny po obecnie zapowiadanym.

Wiem o tym ;)

To zupełnie nie rozumiem, po co zachęcasz jednego wydawcę, żeby wydał to, co już zapowiedział drugi wydawca...

Offline SawiK

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2039 dnia: Lipiec 23, 2016, 07:25:39 am »
Ja również już mam swoją Mroczną Sprawiedliwość. Komiks bez wad, pięknie wydany i wspaniale przygotowany, teraz tylko czytać zostało  :biggrin:
 Czekam zapowiedzi Slaine'a ,jaki termin ?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2016, 10:42:47 am wysłana przez SawiK »