trawa

Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1350192 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wolf85

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2130 dnia: Sierpień 19, 2016, 10:04:04 pm »
Moja Mroczna Sprawiedliwość też to ma, po dwóch tygodniach stania na półce trochę sie poprawiła sytuacja,ale wybrzuszenie duże nadal jest
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline mappy

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2131 dnia: Sierpień 19, 2016, 11:54:14 pm »
Niestety też to mam :neutral:

Offline Jaxx

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2132 dnia: Sierpień 19, 2016, 11:57:12 pm »
Dziękuję. Czyli wychodzi na to, że to nie jest odosobniony przypadek, tylko faktycznie coś w procesie drukowania zawodzi. Zastanawia mnie, co może być powodem takiej reakcji. Żaden inny komiks nigdy mi się tak nie zachował. W odróżnieniu od egzemplarza SawiKa, u mnie wyboczyła się także tylna okładka, więc wygląda to jeszcze gorzej. Jeżeli dociskanie go nic nie zmienia, to kurcze jestem zły. Nie wiem, czy to kwalifikuje się do reklamacji (kupowałem na Gildii), ale nawet jeśli tak, to z wymienionymi egzemplarzami może dziać się to samo.

SL chyba powinno rozmówić się z drukarnią i to im szybciej, tym lepiej. Jeden taki komiks na półce strasznie irytuje, a co dopiero kilka. Trzeba znaleźć sposób aby w następnych tytułach temu zapobiec.

Offline 8azyliszek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2133 dnia: Sierpień 20, 2016, 12:07:20 am »
Co te drukarnie?
Good Job Studio Lain. :)

Offline niuklik

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2134 dnia: Sierpień 20, 2016, 07:37:42 am »
Co te drukarnie?
Good Job Studio Lain. :)
Z czego sie cieszysz?

Offline 8azyliszek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2135 dnia: Sierpień 20, 2016, 08:36:34 am »
Z tego, że komiks z Dreddem Studia Lain kosztuje 2 razy tyle co konkurencji, a i tak ma słabą jakość. Co by nie mówić - Hachette, Egmont czy Mucha nigdy tak mi się nie odkształciły.

JanT

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2136 dnia: Sierpień 20, 2016, 08:40:10 am »
Jakie masz komiksy w takim formacie? uprzedzam DC Deluxy są mniejsze  :smile: i nie chude tomy jak Thorgal.

Offline 8azyliszek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2137 dnia: Sierpień 20, 2016, 09:08:25 am »
Nie cieszą, tylko najpierw pisałem, że Studio Lain wydaje tego Dredda za drogo. A teraz jeszcze wychodzi, że OBA numery się odkształcają, mimo, że mają tylko po ~110 stron. I za to kupujący tyle płacili? Ja bym się na wydawcę wkurzył. A tutaj jeszcze dodruku i wymiany jak u Hachette raczej nie będzie.

Pytanie - to tylko pojedyncze przypadki, czy odkształcających się Dreddów jest więcej? W końcu to tylko 600 egzemplarzy było.

@JanT
Lucky Luke czy Asterix mi się nie odkształciły.

JanT

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2138 dnia: Sierpień 20, 2016, 09:34:07 am »
U mnie (jak na razie) oba Dreddy są OK.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2139 dnia: Sierpień 20, 2016, 09:48:49 am »
Nie cieszą, tylko najpierw pisałem, że Studio Lain wydaje tego Dredda za drogo. A teraz jeszcze wychodzi, że OBA numery się odkształcają, mimo, że mają tylko po ~110 stron. I za to kupujący tyle płacili?

Milijon osób Ci tłumaczyło, dlaczego cena Dredda jest zasadna. To, że Ty traktujesz komiksy jak ziemniaki i chcesz je kupować na ilość, to tylko twój problem. 

I cokolwiek byś nie mówił, to twoje posty brzmią jak głupie wyzłośliwianie się, bo klientem Studia Lain nie jesteś i wątpię żebyś kiedyś był.

Offline 8azyliszek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2140 dnia: Sierpień 20, 2016, 09:52:49 am »
Po tym jak nawet nie umieją dobrze wydrukować 100-stronnicowego Dredda za 85 zł?? Taka jakość produkcji, nie zachęca do kupowania ich produktów. A znając moje szczęście, pewnie bym trafił na taki egzemplarz. Dobrze, że nie wszystkie takie są.

Offline SawiK

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2141 dnia: Sierpień 20, 2016, 09:56:37 am »
Bazyl pewnie bys dostal egzemplarz do góry nogami  :badgrin:
Mi toze okladka sie wygiela wcale nie przeszkadza, bedzie pora to go sprasuje  ;-) po za tym od konkurencji jedzcze nic nie dostalismy poza zapowiedzia.
Moja Mroczna sprawiedliwosc nie uraczyla losu hmd i jest w porządku, oczywiscie niecierpliwie czekam kolejnych pozycji SL  8)

Offline jsm

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2142 dnia: Sierpień 22, 2016, 08:37:32 pm »
Właśnie skończyłem czytać Mroczną Sprawiedliwość i jako kompletny neofita w tym uniwersum jestem kompletnie zafascynowany zarówno zawartością jak i formą wydania. Przecudnie narysowane a duży format powoduje, że nad każdym rysunkiem spędziłem trzy razy więcej czasu niż zazwyczaj. Szkoda, że tylko 95 stron bo żal odkładać książkę na półkę po skończeniu, chciałoby się jeszcze!


Brawo Studio Lain, czekam na więcej Dredda od Was!


ps. mój egzemplarz miał tylko jedną sklejoną kartkę i jak na razie okładki się nie wyginają.
11.Nie będziesz komentować postów mitycznych stworzeń ani żadnych flejmów przez niego wywoływanych.

JanT

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2143 dnia: Sierpień 22, 2016, 09:56:22 pm »
tylko 95 stron
Te nieparzyste liczby stron zawsze mnie rozwalają  :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2016, 09:59:23 pm wysłana przez JanT »

Offline AntekSocjalny

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2144 dnia: Sierpień 23, 2016, 09:13:00 pm »
Dzisiaj przeczytałem Mroczną Sprawiedliwość. Sama historia to nic wybitnego, ale te rysunki  :shock:  no coś pięknego!!! Dziękuję SL za wydanie tego komiksu. Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony z zakupu :)