trawa

Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1349550 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2520 dnia: Marzec 11, 2017, 04:48:42 pm »
Egmonty (edit: w SC) się rozklejały/rozklejają te co były drukowane w BZG  :smile: A szycie w Studio Lain wygląda jakby ktoś igłą i nicią przyszywał  :smile:
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2017, 05:05:13 pm wysłana przez JanT »

Offline Itachi

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2521 dnia: Marzec 11, 2017, 04:53:20 pm »
Egmonty się rozklejały/rozklejają te co były drukowane w BZG  :smile:

Daj już spokój z tymi BZG, bo to się robi nudne. RR też tam była wydana i co? Jeden z najlepiej wydanych komiksów w tym roku. Dobrze dopasowana obwoluta, świetnej jakości szycie czy tam klejenie (nie pamiętam), papier wysokiej "próby" :smile:   Naprawdę dają radę i ten hejt jest całkowicie niepotrzebny.

JanT

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2522 dnia: Marzec 11, 2017, 04:57:27 pm »
Softcovers (zapomniałem dodać  :smile: )z BZG się rozklejają i dlatego nikt tam już nic nie drukuje w miękkiej oprawie.

A BZG to teraz jedna z lepszych drukarni  :smile: (przez to narzekanie tutaj się poprawili  :biggrin: )
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2017, 05:01:10 pm wysłana przez JanT »

Offline Itachi

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2523 dnia: Marzec 11, 2017, 04:58:37 pm »
Chyba że tak. Dlatego teraz wszyscy na twardo drukują :smile:

Offline arczi_ancymon

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2524 dnia: Marzec 11, 2017, 05:14:08 pm »
Te SC ze skrzydełkami od Egmontu są bardzo solidne - nie mam teraz pod ręką i nie pamiętam kto drukował, ale na pewno konstrukcja nie grozi zawaleniem ;)

JanT

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2525 dnia: Marzec 11, 2017, 05:16:12 pm »
Te SC ze skrzydełkami od Egmontu są bardzo solidne - nie mam teraz pod ręką i nie pamiętam kto drukował, ale na pewno konstrukcja nie grozi zawaleniem :wink:
To Edica.

Offline SawiK

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2526 dnia: Marzec 11, 2017, 05:22:50 pm »
Ale się trafiło, to chyba największa wtopa drukarni  :shock:
Cóż mnie to niestety ominie  :doubt:
Czekam na utargowane Dreddy, ABC i Slainy 8),ach te baby :cry:

Offline Ryba2111

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2527 dnia: Marzec 11, 2017, 06:05:33 pm »
Mam nadzieję, że podczas lektury nie zastanę gdzieś takiej sytuacji. Narazie jestem na początku a komiksu nie przejrzałem. Po weekendzie zrobię rekonesans :neutral: 


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2528 dnia: Marzec 11, 2017, 08:15:25 pm »
wydawnictwo ma taki stosunek - ze wymienia 3-4 egzemplarze z calego nakladu
w przypadku kazdego tytulu - takze prosze nie demonizowac


tak wyglada 70 sztuk ktore leza u nas w redakcji





zawsze beda wadliwe egzemplarze i zawsze mozna je wymienic




Offline Koalar

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2529 dnia: Marzec 12, 2017, 06:32:50 pm »
Chyba jakiś dziwny jestem, bo nic by mi nie robiło takie coś, jak ma Itachi. Nie przeszkadza w lekturze komiksu - OK. Ostatnio miałem nawet jakieś czarne zabrudzenia (farba drukarska?) w Kubusiu Piekielnym od Ongrysa. Im mniej się przejmuje takimi błahostkami, tym mi lepiej (nie krytykuję osób dbających o super stan; ale może szkoda czasu i atłasu na przejmowanie się?).
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline Itachi

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2530 dnia: Marzec 12, 2017, 06:52:27 pm »
Chyba jakiś dziwny jestem, bo nic by mi nie robiło takie coś, jak ma Itachi. Nie przeszkadza w lekturze komiksu - OK. Ostatnio miałem nawet jakieś czarne zabrudzenia (farba drukarska?) w Kubusiu Piekielnym od Ongrysa. Im mniej się przejmuje takimi błahostkami, tym mi lepiej (nie krytykuję osób dbających o super stan; ale może szkoda czasu i atłasu na przejmowanie się?).

Koalar to jest błahostka? 1/4 czy tam 1/5 stron trzyma się na słowo honoru. Ten komiks został tylko delikatnie przekartkowany. Nawet go jeszcze nie czytałem. Jakieś zabrudzenie ma walor estetyczny, a tutaj wkleiłem zdjęcia z wadami mechanicznymi.

Offline vision2001

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2531 dnia: Marzec 12, 2017, 06:56:35 pm »
(nie krytykuję osób dbających o super stan; ale może szkoda czasu i atłasu na przejmowanie się?).
U mnie jest dwojako ;) Głównie dbam o to, by zakupiony przeze mnie egzemplarz był żyleta  :cool:  ale też przymykam oko jak np. gdzieś zdarzy się lekko zbity róg  :smile:  Tylko wiesz, niektóre osoby kupują, a potem jak nie podejdzie to sprzedają (Itachi chyba sprzedawał kiedyś Kompletny Szok), więc na aledrogo ten egzemplarz by nie poszedł w dobrej cenie  :roll:
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Koalar

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2532 dnia: Marzec 12, 2017, 07:26:42 pm »
Aha, Itachi, myślałem, że chodzi o estetykę, że brzydko wygląda szycie. Spoko, jak ma się rozpaść, to lepiej wymienić.
Racja, vision, że dochodzi kwestia ewentualnej odsprzedaży (ja raczej większość kupuję na wieczne posiadanie, ale jak przypili, to dobrze mieć jak najlepszy egzemplarz).
Kiedyś bardziej się tym przejmowałem, ale przewartościowałem sprawę - ludzie z głodu umierają, życie krótkie, a ja mam się przejmować zagiętym rogiem... no nie, mam komiks, mam (oby jak najczęściej) przyjemną lekturę i tyle mi wystarczy do szczęścia.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline Itachi

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2533 dnia: Marzec 12, 2017, 08:45:52 pm »
Na podstawie sprzedanego komiksu sugerujecie, że chcę mieć idealne egzemplarze żeby później go sprzedać. Pewnie kiedyś tak się zdarzy za pięć, dziesięć lat może... Panowie, ale to nie jest kwestia obitego rogu czy grzbietu. Tutaj szycie jest złe, a to kluczowe dla czytania komiksu. Wy byście chcieli żeby Wam kilkanaście stron wypadło podczas lektury? :smile: Szanujmy się Panowie.

Offline Koalar

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2534 dnia: Marzec 12, 2017, 09:05:21 pm »
Ja nic nie sugerowałem w stosunku do Ciebie, ogólnie pisałem o odsprzedaży. Wypadania stron nie chciałbym i nie życzę, więc napisałem, że egzemplarz z takim felerem dobrze wymienić.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

 

anything