Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1349721 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2865 dnia: Lipiec 05, 2017, 12:19:38 pm »
Przyszedł Dreddzik, fajny tomik. Okładka niewygięta jak w poprzednich, foliowanie, widać, że lepsza jakość już. Jedyny zgrzyt z tymi Dreddami, że inny format niż Ongrys, strasznie to irytujące.

Offline pokia

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2866 dnia: Lipiec 05, 2017, 12:38:17 pm »
Jak to inny format niż Ongrysa? Wszystkie Dreddy ostatnio u nas wydane, są w formacie A4.

Offline Szekak

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2867 dnia: Lipiec 05, 2017, 12:50:14 pm »
Ale komiks Ongrysa jest jakiś 1cm niższy, różnica jest widoczna, a do tego Ongrys mieści mi się do regału, a SL już nie.

Offline parsom

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2868 dnia: Lipiec 05, 2017, 01:02:36 pm »
Pełna zgoda - ten nieco nadwymiarowy format komiksów SL jest irytujący. Co innego duże formaty jak np. Azymut, a co innego format niby taki sam jak inne A4, a jednak wyższy.
A strony przynajmniej ponumerowali?
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Kijanek

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2869 dnia: Lipiec 05, 2017, 01:15:56 pm »
Pełna zgoda - ten nieco nadwymiarowy format komiksów SL jest irytujący. Co innego duże formaty jak np. Azymut, a co innego format niby taki sam jak inne A4, a jednak wyższy.
A strony przynajmniej ponumerowali?
Za parę lat na jednej półce będą KA na drugiej Dreddy od SL i problem sam się rozwiąże.

Offline Szekak

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2870 dnia: Lipiec 05, 2017, 01:56:31 pm »
Rozwiąże się tym którzy mają wystarczająco wysokie półki. ;)

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2871 dnia: Lipiec 05, 2017, 02:44:47 pm »
Ej, może przeczytajcie zanim będziecie się siłować z tym żeby Wam na półkę się zmieścił. To w sumie byłoby najciekawsze do przeczytania w tym temacie - czy komuś kto kupił ten komiks w ogóle się spodobał? Czy nie? Jeżeli nie to co zazgrzytało?


Wiem, sarkam ale...
perły przed wieprze

Offline LordDisneyland

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2872 dnia: Lipiec 05, 2017, 02:48:30 pm »
Sarkasz, ale od jakiegoś czasu na forum faktycznie więcej uwag na temat stanu komiksu i sposobu jego wydania, niż treści.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2017, 02:54:46 pm wysłana przez LordDisneyland »

Offline pokia

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2873 dnia: Lipiec 05, 2017, 02:48:46 pm »
A strony przynajmniej ponumerowali?
Tak, Ameryka ma ponumerowane strony.
Jeśli chodzi o ten rozmiar komiksu, to blok ma 297x210 mm, czyli pełne A4. Nie mam Akt, więc nie wiem jaki mają dokładny wymiar.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2017, 03:47:02 pm wysłana przez pokia »

Offline gascan

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2874 dnia: Lipiec 05, 2017, 02:59:01 pm »
Czytać komiksy w 2017? Na półkę kupujemy. Kto ma czas to jeszcze czytać...

Offline donTomaszek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2875 dnia: Lipiec 05, 2017, 03:57:41 pm »
Ej, może przeczytajcie zanim będziecie się siłować z tym żeby Wam na półkę się zmieścił. To w sumie byłoby najciekawsze do przeczytania w tym temacie - czy komuś kto kupił ten komiks w ogóle się spodobał? Czy nie? Jeżeli nie to co zazgrzytało?
Zapomnij.
Zajrzyj sobie do tematu o chocby Cromwell Stone. Po 9 latach i miljonie placzow o dodruk - zobacz ile pojawilo sie nowych postow. Takich wiesz, o tresci.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Kijanek

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2876 dnia: Lipiec 05, 2017, 04:01:45 pm »

Sarkasz, ale od jakiegoś czasu na forum faktycznie więcej uwag na temat stanu komiksu i sposobu jego wydania, niż treści.
Oj tam bez przesady, jeśli chodzi o Dredda to każdy zainteresowany wie czego może się spodziewać, tu w pełni zadowolony jestem. Wiec po co spoilerowac. SL bardzo dobrze dobiera tytuły.
Główną bolączką było zmiana drukarni, sposób wydania.
Racja, powinniśmy pisać na stronie 12 jest błąd powinno być tak i tak. To przesada.
Tak ofowo ja mam większy problem, mi miejsca na półki zabrakło w mieszkaniu.

Offline gascan

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2877 dnia: Lipiec 05, 2017, 04:39:17 pm »
Mój dredd w drodze. Mam nadzieję, że tłumacz znał materiał i wie, że America to imię. Nie będzie spolszczeń jak kiedyś w zapowiedziach np. Comanche - Komancze a w tym przypadku baboli typu America - stany zjednoczone.

mkolek81

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2878 dnia: Lipiec 05, 2017, 04:51:07 pm »
Mam nadzieję, że tłumacz znał materiał i wie, że America to imię. Nie będzie spolszczeń jak kiedyś w zapowiedziach np. Comanche - Komancze a w tym przypadku baboli typu America - stany zjednoczone.
A czy nad całością (Dredda) merytorycznie nie czuwa kuba_g (coś chyba mignęło mi ne ten temat na Pulp Punk, stronie FB którą prowadzi), czyli osoba, która zna AD2000 chyba jak nikt inny, więc ja jestem spokojny w tej sprawie.

JanT

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2879 dnia: Lipiec 05, 2017, 05:53:04 pm »
Kuba G jest drugim (według stopki) tłumaczem  :smile:

 

anything