trawa

Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1350010 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline parsom

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2910 dnia: Lipiec 11, 2017, 05:58:09 pm »
Ale nie przewidujecie drugiej części, czy nie przewidujecie zbiorczego? A przynajmniej jakiś dodruczek pierwszej? I kiedy ta druga może się pojawić?
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline misiokles

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2911 dnia: Lipiec 11, 2017, 06:16:30 pm »
Jak w ogóle to druga część w wydaniu 'zbiorczym' ma premierę jutro!

Offline vision2001

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2912 dnia: Lipiec 11, 2017, 07:47:55 pm »
Ale nie przewidujecie drugiej części, czy nie przewidujecie zbiorczego?
Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
A przynajmniej jakiś dodruczek pierwszej?
Chyba ta sytuacja nie ma racji bytu.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline pokia

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2913 dnia: Lipiec 11, 2017, 08:49:22 pm »
...czy byłaby opcja wydania w twardej oprawie zbiorczo obu części? W miękkiej to nie to. :wink:
Nie chcę znowu zaczynać, ale u nas za dużo komiksów wchodzi na twardo. Nawet nie chodzi mi o koszty, bo to jakoś specjalnie nie odbija się na cenie (kilka złotych). Chodzi z jednej strony o miejsce na półkach, a z drugiej, że naprawdę, nie widzę sensu, aby każdy komiks miał twardą oprawę. Po jaką cholerę wydawać seriale po 52 strony w twardej.
W twardej niech sobie będą grubasy i integrale.

To co u nas SL wydaje na twardo, to w UK jest na miękko i mniejszym formacie.

Offline LucasCorso

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2914 dnia: Lipiec 11, 2017, 09:09:06 pm »
Nie chcę znowu zaczynać, ale u nas za dużo komiksów wchodzi na twardo.

No to w tej sprawie jest nas dwóch...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

mkolek81

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2915 dnia: Lipiec 11, 2017, 09:18:15 pm »
Oj tam, akurat o tego czy komiksy Studia mają być na miękko czy na twardo to nie ma co się przyczepiać (Dredd jest wydawany konsekwentnie w HC ze względu na Dredda od Ongrysa, tak samo wszystkie Moore'y od wydawcy, cieńsze rzeczywiście są w SC), wg mnie to Sream Comics przegina z ładowaniem prawie wszystkiego w HC plus powiększony format.

JanT

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2916 dnia: Lipiec 11, 2017, 09:22:16 pm »
Najgorsze jest ładowanie pojedynczych frankofonów (średnio te 46 stron) w HC. Ja w tej chwili nie kupię już ani jednej serii tak wydawanej (taki komunikat dla wydawców  :biggrin: )

Dwa tomy Comanche zajmują tylko co integral z pięciu albumów Bernarda Prince'a  :smile:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2017, 09:26:07 pm wysłana przez JanT »

Offline LucasCorso

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2917 dnia: Lipiec 11, 2017, 09:23:16 pm »
wg mnie to Sream Comics przegina z ładowaniem prawie wszystkiego w HC plus powiększony format.


To prawda. 80% tego co wydają zupełnie na takie traktowanie nie zasługuje... Ani miejsca nie mam na to, żeby trzymać... Ani to poręczne w obsłudze... Ani mi się to do plecaka mieści...


A że już poza domem mam tylko czas ich wydawnictwa czytać, to po prostu wcale ich nie czytam...
Szkoda...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline dziku77

  • Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystk
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2918 dnia: Lipiec 11, 2017, 10:35:13 pm »
Najgorsze jest ładowanie pojedynczych frankofonów (średnio te 46 stron) w HC. Ja w tej chwili nie kupię już ani jednej serii tak wydawanej (taki komunikat dla wydawców  :biggrin: 


Zgadzam się , wydawanie pojedynczych albumów w twardej oprawie to przegięcie.

Offline LordDisneyland

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2919 dnia: Lipiec 11, 2017, 10:38:31 pm »
Święta prawda- zgadzam się z przedmówcami... darujcie sobie, drodzy panowie wydawcy, te twarde oprawy tam, gdzie nie są niezbędne.

Lud przemówił :)

Offline dziku77

  • Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystk
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2920 dnia: Lipiec 12, 2017, 08:49:33 am »
Ameryka dotarł, jak dla mnie to najlepsze wydanie komiksu przez wydawnictwo, tak trzymać.

Offline Szekak

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2921 dnia: Lipiec 12, 2017, 08:51:37 am »
nie przewidujemy
Czemu? Przecież takie porządne wydanie obu części by się na pewno sprzedało...




Co do komiksów w twardej oprawie, to czy cienki, czy gruby, czy słaby, czy dobry to jak dla mnie wszystko w twardej powinno być wydane, bo po prostu się mi wygodniej czyta taki komiks.

Offline parsom

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2922 dnia: Lipiec 12, 2017, 08:52:03 am »
Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Serio? Napisali dość niejasną odpowiedź, wiec z łaski swojej zachowaj te uwagi i nie odpowiadaj za kogoś.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline misiokles

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2923 dnia: Lipiec 12, 2017, 08:57:48 am »
Spytałeś, czy wydawnictwo planuje wydać zbiorczo dwie części w twardej oprawie. Wydawnictwo odpowiedziało: nie planujemy. Sam wcześniej potwierdziłeś plany wydania drugiej części Absoloma przez SL. Tu nie było nic niejasnego :)

Poza tym w innych wątkach widzisz całkiem sporą frakcję przeciwną wydawaniu wszystkiego w HC.

Offline parsom

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2924 dnia: Lipiec 12, 2017, 09:00:30 am »
Spytałeś, czy wydawnictwo planuje wydać zbiorczo dwie części w twardej oprawie. Wydawnictwo odpowiedziało: nie planujemy. Sam wcześniej potwierdziłeś plany wydania drugiej części Absoloma przez SL. Tu nie było nic niejasnego :smile:

Poza tym w innych wątkach widzisz całkiem sporą frakcję przeciwną wydawaniu wszystkiego w HC.


To teraz przeczytaj jeszcze raz te pytania. W odpowiedniej kolejności. I ze zrozumieniem. I nie przypisuj mi rzeczy, których nie napisałem.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

 

anything