trawa

Autor Wątek: Krasnoludy Mid-Nor________ CZYLI PLUSY I MINUSY  (Przeczytany 71826 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Filip

Krasnoludy Mid-Nor________ CZYLI PLUSY I MINUSY
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 08, 2003, 11:58:41 am »
Ciekawa armia, ale obawiam się że twoje jednostki mają mały Res i czar nie będzie efektywny. Jakby to tak rzucić na Dasyatisa z Res 13...
Stand And Fight
Live By Your Heart
Always One More Try
I’m Not Afraid To Die
Stand And Fight
Say What You Feel
Born With A Heart Of Steel"

Offline BeRsErK

Krasnoludy Mid-Nor________ CZYLI PLUSY I MINUSY
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 08, 2003, 12:52:49 pm »
Minimum to 4(mowa o modelach na, które chcę rzucać ten czar) no i 4 x 7 u sentków i Prowlera - spokojnie wystarczy - poza tym trydność czary to wytrzymałość modelu - Mahal ma 6 a więc w tym wypadku jest na 2+.
Nie sądzę abym spotkał się z armią gdzie jest wiecej niż 3 modele z wytrzymałością ponad 10 bo są to zazwyczaj strasznie drogie modele -
Poza tym wybuchajace niespodzianki to sposób na przeżedzenie armii a nie jej unicestwienie - jest to możliwość aby dodatkowo pokosić jednostki przeciwnikowi. Jak będą dostępne inne figórki to wtedy pokombinuję ;) - czekam na Scourage'ów nie dosć, że są super w handzie to jeszcze z tym czarem po śmierci właduja Ci ranę z siłą 5 :D

Offline BeRsErK

Krasnoludy Mid-Nor________ CZYLI PLUSY I MINUSY
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 10, 2003, 12:45:03 am »
Oki 2 sprawy:
Filip jeśli chcesz mieć proksowanego Fire-spittera to templacik ma 55 mm średnicy i musisz go podzielić na 6 części przy każdej z lini daj nr od 1 do 6 to się przyda przy rykoszetach - jak nietrafiasz a rzut jest inny niż 1 to najpierw rzucasz d6 i patrzysz ile zboczył ci pocisk(1 to 4 cm, 2 to 6 itd) a potem to samo ty6lko, że wynik oznacza gdzie zgodnie z templatem poleciał pocisk.

Druga sprawa to niestety nic wesołego i dotyczy prawdopodobnie wszystkich graczy ;) - otóż najpotężniejsze czary nie znajdziemy w blisterkach naszych cudownych magów i magiczek ale w...blisterkach familiarsów - teraz tylko czekać aż je nam Mythos sprowadzi ;)

Offline Vallarr

Krasnoludy Mid-Nor________ CZYLI PLUSY I MINUSY
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 10, 2003, 10:03:32 am »
albo w spellbookach :D:)
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Filip

Krasnoludy Mid-Nor________ CZYLI PLUSY I MINUSY
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 10, 2003, 01:59:48 pm »
Czy ktoś może wie jakie są statystyki figórek w boxie z szachami????
Stand And Fight
Live By Your Heart
Always One More Try
I’m Not Afraid To Die
Stand And Fight
Say What You Feel
Born With A Heart Of Steel"

Offline BeRsErK

Krasnoludy Mid-Nor________ CZYLI PLUSY I MINUSY
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 10, 2003, 07:47:01 pm »
Na Francuzkim forum widziałem tylko(i nie wiem czy potwierdzone) staty do wieży i nie było to nic co bym chciał tu wklejać.
Na angielskim z koleii pisza, że box jest już po przetłumaczony na ich język(się Francuzy pospieszyły :D ) i ponoć powinien być obowiazkowym zakupem dla każdego Midkofana tak ze wzgledu na figsy jak i na ich zdolności bojowe - spodziewam się, że lada dzień będę miał te statystyki a wtedy na pewno je tu zamieszczę ;)

Offline Filip

Krasnoludy Mid-Nor________ CZYLI PLUSY I MINUSY
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 13, 2003, 11:08:31 am »
Wielkie dzięki :D
Już brakuje mi koncepcji na armie, to mnie dobija.
Stand And Fight
Live By Your Heart
Always One More Try
I’m Not Afraid To Die
Stand And Fight
Say What You Feel
Born With A Heart Of Steel"

Offline BeRsErK

Krasnoludy Mid-Nor________ CZYLI PLUSY I MINUSY
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 13, 2003, 07:04:46 pm »
Brak Ci koncepcji?? Midkami?? - no tu to zdrowo przesadziłeś, ta armia ma tyle możliwości, że na dzień dzisiejszy mam z 6 armi listów na turnieje a robiłem je z nudów :D

Offline Filip

Krasnoludy Mid-Nor________ CZYLI PLUSY I MINUSY
« Odpowiedź #83 dnia: Październik 14, 2003, 11:09:17 am »
Oczywiście, ale czy każda jest na tyle uniwersalna żeby nakopać wzsystkim, poza tym przy robieniu armii musze  wziąć pod uwagę moje ostatnio tragiczne rzuty ( Srednia 2.5, lub mniej ) to  trzeba nieżle się napocić. Także powtarzam też mogę zrobić 6 armii ale nie każda bedzie dobra, pamietaj że przeciwnik też myśli. Na dzień dzisiejszy potrzebuje nowych figórek żeby coś pokombinować.
Stand And Fight
Live By Your Heart
Always One More Try
I’m Not Afraid To Die
Stand And Fight
Say What You Feel
Born With A Heart Of Steel"

Offline BeRsErK

Krasnoludy Mid-Nor________ CZYLI PLUSY I MINUSY
« Odpowiedź #84 dnia: Październik 14, 2003, 06:43:28 pm »
Łał Filip aleś mnie normalnie zaskoczył??!! przeciwnik też mysłi?? o cholerka nie pomyślałem :P:D
Wyobraż sobie, że wszystkie te armie można uznać za uniwersalne(choc na dobrą sprawę zawsze moze wyjść w praniu, że czegoś nie przewidziałeś)

Co do tragicznych rzutów to zacznij grać na magię gdzie bardziej opłaca się aby Ci model zaciukali, niż żeby powalczył - mamy od groma czarów gdzie albo wybucha Ci tanizna i każdy w obrebie 5 cm dostaje automata z siłą 3(zdziwił byś się jak bardzo to przeceda przeciwników) albo po zgonie wszystkim w kontakcie zadaje ranę z siła = swojej wytrzymałości(przetestowałem na prowlerach - cudo - jak idzie walka to spoko jak nie...bum :D )
Jest jeszcze sporo takich przyjemnych czarów - szkoda, że orginalne karty jeszcze nie są dostępne u Mythosa :/

Offline Veevoirus

Krasnoludy Mid-Nor________ CZYLI PLUSY I MINUSY
« Odpowiedź #85 dnia: Październik 15, 2003, 01:38:34 pm »
Ta... ostatnio testowałem juicy appendix na mid-norze ( goblin i wszystko dookola dostaje z siłą diff). padły swa scourge, krytycznie ranny akadhalet. magia orko-goboska jest spoko. mid-norowi tez sie przyda :twisted:
ie pozwól,by Cię sprzedali!!
Zrób im na złość i sprzedaj się sam!!
Last.fm

Offline BeRsErK

Krasnoludy Mid-Nor________ CZYLI PLUSY I MINUSY
« Odpowiedź #86 dnia: Październik 15, 2003, 02:31:06 pm »
Z siłą dificulty to i my mamy a więc po co od gobosów pożyczać :P

Offline BeRsErK

Krasnoludy Mid-Nor________ CZYLI PLUSY I MINUSY
« Odpowiedź #87 dnia: Październik 15, 2003, 03:01:33 pm »
Acha Filip jak to Cię jakoś urządza to oto staty do wieży:

5
0
3-4
3-9
2
4
3

Equipement : Glaive, Acolyte maudit,
Lance-Harpon / Sił 7, Zasięg 30-50-70

Umiejętności - Opętanie

Ranga : Specjalna jednostka Mid-nor'u
Artillerie Légère, Colonie Ephorath

Pkt : 39

Jak dla mnie nic specjalnego, jedyna zaleta to, że do 30 cm mamy bliski zasięg a więc na czysto trafiamy na 2+ z siła 7 no i staty do bijaczki lepsze niż u Spitterka....ale i tak wolę to drugie bo ma templata ;)

Offline Filip

Krasnoludy Mid-Nor________ CZYLI PLUSY I MINUSY
« Odpowiedź #88 dnia: Październik 18, 2003, 11:56:52 am »
Ciekawe..., bardzo dobre do wsparcia i do armii defensywnych, przyda się, dzięki, co do magii to używam, ale co ja mogę poradzić że czar rzucam na 4+ trzema kostkami i nie wychodzi aghhh, aż krew zalewa.
Stand And Fight
Live By Your Heart
Always One More Try
I’m Not Afraid To Die
Stand And Fight
Say What You Feel
Born With A Heart Of Steel"

Offline BeRsErK

Krasnoludy Mid-Nor________ CZYLI PLUSY I MINUSY
« Odpowiedź #89 dnia: Październik 18, 2003, 07:34:49 pm »
Filip jeszcze jedno - REAPER'si - bierjut je wszystkie jak Pokemony :D
Za miesiąc będzie Neran i zacznie się także ożywianko(polskie zasady do magii i wiary juz niedługo :) )
A czar to dość śmieszny jest do Mahala - Piotrek wie coś o tym - nazywa się Veil of fog i mimo iż kosztuje 30 pkt to otrzymujemy osłone mgły o promieniu 50 cm od podstawki maga przez, którą widać tylko na 10 cm  :twisted: - idealny na armie mocno strzelajace a i jaki klimat - powoli, z mgły, wynurzaja się zastepy Midków :D :twisted:

 

anything