Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6  (Przeczytany 283946 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1230 dnia: Wrzesień 14, 2014, 09:52:20 pm »
I dwadzieścia kolejnych osób pomyśli tak samo, tylko że o innych tytułach...

Jeśli aż tyle osób nie zgadza się z kształtem listy, trzeba ją zmienić. Nie widzę problemu w dopisaniu tytułów rezerwowych.

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1231 dnia: Wrzesień 14, 2014, 09:54:39 pm »
Jeśli aż tyle osób nie zgadza się z kształtem listy, trzeba ją zmienić. Nie widzę problemu w dopisaniu tytułów rezerwowych.
Problem w tym, że te osoby zapewne zgadzają się z listą w 95%. Tylko dla każdego te 95% to akurat inne tytuły z listy. Dodam, że nie mam żadnych danych statystycznych, tak tylko sobie mówię. :wink:

Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1232 dnia: Wrzesień 14, 2014, 09:55:51 pm »
Problem w tym, że te osoby zapewne zgadzają się z listą w 95%. Tylko dla każdego te 95% to akurat inne tytuły z listy. Dodam, że nie mam żadnych danych statystycznych, tak tylko sobie mówię. :wink:

Dopiszmy więc te brakujące 5 procent, a Hachette już sobie wybierze. I każdy będzie zadowolony.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1233 dnia: Wrzesień 14, 2014, 09:58:20 pm »
I każdy będzie zadowolony.

No nie wiem. Mam nieodparte wrażenie, że niektórzy z tutaj obecnych, nigdy nie będą zadowoleni...

Offline death_bird

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1234 dnia: Wrzesień 14, 2014, 09:59:25 pm »
Wybacz ale ja nie brałem udziału w tamtej dyskusji.

maximumcarnage, bądź facetem i weź na klatę jeden fakt: skoro nie brałeś udziału w "tamtej dyskusji", to znaczy, że Ci za bardzo nie zależało.
Dyskusja się odbyła, biorący w niej udział zgodzili się, że lista powstanie w konkretny sposób i zostanie wysłana do Hachette z błogosławieństwem użytkowników dwóch for. Jeśli miałeś odrębną opinię, trzeba było przekonywać do niej wcześniej.
Skoro używasz określenia "dzieciaku", to zakładam, że sam masz więcej niż kilkanaście lat i w portfelu nosisz dowód osobisty. Zatem zachowaj się jak człowiek dorosły i nie rób afery z tego powodu, że oto nagle nie ma jednego tytułu, który Ty akurat chcesz mieć. Bardzo Cię proszę.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1235 dnia: Wrzesień 14, 2014, 09:59:36 pm »
No nie wiem. Mam nieodparte wrażenie, że niektórzy z tutaj obecnych, nigdy nie będą zadowoleni...

Ramirez, nie przejmuj się. I do Ciebie uśmiechnie się szczęście.

maximumcarnage, bądź facetem i weź na klatę jeden fakt: skoro nie brałeś udziału w "tamtej dyskusji", to znaczy, że Ci za bardzo nie zależało.

Mylisz się i to bardzo. Nie, że mi nie zależało ale nie mogłem, bo przez parę miesięcy miałem ważniejsze sprawy. W ogóle nie pojawiałem się na forum.
A tak poza tym to nie jestem za zrzucaniem zbiorowej odpowiedzialności i automatycznego, jak to nazwałeś "błogosławieństwa" dla tej listy. Ja jej w każdym razie nie pobłogosławię bez wprowadzenia zmian. Jeśli zmiany nie zostaną wprowadzone to chcę podania sygnatariuszy z imienia i nazwiska gdyż nie mam zamiaru uczestniczyć w przedsięwzięciu.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2014, 10:04:30 pm wysłana przez maximumcarnage »

Offline adro

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1236 dnia: Wrzesień 14, 2014, 10:00:07 pm »
Anion piekna robota, wysylaj liste do haszet
Dzizas, ale flejm :lol: :razz:
pzdr
PS Maxi niedlugo bedzie reedycja omnibusa kh :biggrin:
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1237 dnia: Wrzesień 14, 2014, 10:01:22 pm »
Dopiszmy więc te brakujące 5 procent, a Hachette już sobie wybierze. I każdy będzie zadowolony.
Staaary, to nie będzie 5 procent, tylko kolejne ze 200 tytułów (nie, nie liczyłem, jakby ktoś pytał). na Avalonie już jeden z użytkowników wspomniał, że jego zdaniem Fear Itself i Avengers vs. X-men powinny jednak być w kolekcji. Chcesz dopisać te tomy i dać Hachette wybierać? :neutral:

Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1238 dnia: Wrzesień 14, 2014, 10:05:06 pm »
Chcesz dopisać te tomy i dać Hachette wybierać? :neutral:

Tak.Nie Łudzisz się chyba, że wydadzą tytuły nigdzie niepublikowane?

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1239 dnia: Wrzesień 14, 2014, 10:07:52 pm »
Tak.
Jak dopiszemy do listy wszystkie tomy z listy brytyjskiej, to które tomy wyda Hachette u nas? Bo ja obstawiam, że po prostu tamte. A był tu gdzieś kolega, który twierdził, że chce wszystkie tomy z tamtej listy. Srsly guys, plz...

Offline Itachi

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1240 dnia: Wrzesień 14, 2014, 10:07:59 pm »
"Niejasne" piszemy razem. To kolejny brak, który możesz uzupełnić dzięki forum.


Wybacz, pisałem tego posta, tak aby zdążyć przed decydującym, na szczęście wygranym secie Polaków.


Nie wiem też co to znaczy "Pokręciłeś już we wszystkie strony". Może wyjaśnisz co oznacza ten brawurowy "związek frazeologiczny".


Wyjaśniam, chociaż myślałem że jesteś bardziej błyskotliwy.
Twój osąd na to, że większość woli Howarda w propozycjach była argumentowana tak abstrakcyjnie, że równie dobrze mógłby to być argument za pozostawieniem listy Aniona w spokoju.


Nie. Wszyscy (w założeniu) powinni być równi. Jednak prawa wyborcze (skoro już poznałeś słowo "demokracja") są wyłączone w odniesieniu do określonych kategorii osób. Dlatego takie głosowanie jest właściwie nic niewarte.


Cóż za ideologia, za to najwięcej warte jest Twoje słowo. Chcę Howarda i koniec!
Poszukałem trochę informacji na temat tego komiksu i nie jestem zainteresowany. Tak trudno to zrozumieć?
Kategoryzowanie osób zostaw komuś innemu, jeśli uważasz że całe głosowanie jest nic nie warte, to muszę Cię zmartwić - Twój głos też się do niego wlicza.


Poleciłeś mi jednak kupowanie oryginałów czego sam uczynić nie chcesz. Nieładnie. Jak to mówią: nie czyń drugiemu co tobie niemiłe.


Pisałem to już wiele razy, na początku powiedziałem sobie, że komiksy będę kupował tylko w naszym kraju, inaczej poszedłbym z torbami. Ostatnie zdanie w moim poprzednim poście, chyba umknęło Twojej uwadze.


Kończę tą bezowocną dyskusję Maxi, jutro lista zostanie wysłana i koniec.
Mam jednak nadzieję, że być może kolekcja zostanie przedłużona do takiej ilości tomów, że i Howard się w niej znajdzie. Widzisz jaki ze mnie dobry człowiek.



Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1241 dnia: Wrzesień 14, 2014, 10:25:12 pm »

Wyjaśniam, chociaż myślałem że jesteś bardziej błyskotliwy.

Jestem na tyle błyskotliwy, że odkryłem nowy związek frazeologiczny. Profesor Miodek powinien się tym zainteresować.

Twój osąd na to, że większość woli Howarda w propozycjach była argumentowana tak abstrakcyjnie, że równie dobrze mógłby to być argument za pozostawieniem listy Aniona w spokoju.

Dla jednych abstrakcyjnie, dla innych zrozumiale. Pracuj nad percepcją.


Cóż za ideologia, za to najwięcej warte jest Twoje słowo. Chcę Howarda i koniec!
Nic takiego nie napisałem. To raczej twoja domena


Poszukałem trochę informacji na temat tego komiksu i nie jestem zainteresowany. Tak trudno to zrozumieć?
Szkoda, że najpierw zagłosowałeś, nie wiedząc na co głosujesz. Mam nadzieję, że kart wyborczych nie skreślasz na chybił trafił, bo możemy się obudzić w Trzeciej Rzeszy.


Kategoryzowanie osób zostaw komuś innemu, jeśli uważasz że całe głosowanie jest nic nie warte, to muszę Cię zmartwić - Twój głos też się do niego wlicza.
Nie muszę nikogo kategoryzować. Przyznanie się do niewiedzy kategoryzuje cię automatycznie.


Kończę tą bezowocną dyskusję Maxi, jutro lista zostanie wysłana i koniec.

Nie Ty chyba o tym decydujesz. Jeśli jednak zostanie wysłana bez zmian to proszę mnie nie uwzględniać w tym przedsięwzięciu. Tak jak mówiłem: imię i nazwisko a nie bezimienna "grupa fanów".


Widzisz jaki ze mnie dobry człowiek.

Nie pochlebiaj sobie.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1242 dnia: Wrzesień 14, 2014, 10:31:28 pm »
Jeśli jednak zostanie wysłana bez zmian to proszę mnie nie uwzględniać w tym przedsięwzięciu. Tak jak mówiłem: imię i nazwisko a nie bezimienna "grupa fanów".


A nie prościej gdybyśmy wysłali dwie listy? Anionorodnik swoją podpisując ją jako "czytelnicy WKKM", a Ty indywidualnie swoją?

Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1243 dnia: Wrzesień 14, 2014, 10:34:00 pm »
A nie prościej gdybyśmy wysłali dwie listy? Anionorodnik swoją podpisując ją jako "czytelnicy WKKM", a Ty indywidualnie swoją?

Niestety nie, drogi Ramirezie gdyż pod pojęciem "czytelnicy WKKM" znajduję się także ja. I obawiam się, że moja lista nie byłaby indywidualna (za bardzo sobie pochlebiasz co już zauważyłem wcześniej).
A jeśli tak Ci zależy na tej liście Anionorodnika to chyba się podpiszesz, prawda?

ramirez82

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1244 dnia: Wrzesień 14, 2014, 10:35:50 pm »
A jeśli tak Ci zależy na tej liście Anionorodnika to chyba się podpiszesz, prawda?

Pewnie. Jeśli będzie taka potrzeba. Potrzeba - nie Twoja zachcianka, chęć robienia na przekór i utrudniania.