Autor Wątek: DC Graphic Novel Collection  (Przeczytany 272774 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Andy13

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #555 dnia: Wrzesień 01, 2015, 01:54:17 pm »
Nie do zdradzania a do odpowiedzi na pytanie - Dlaczego w Niemczech, Anglii, Francji i Portugalii WKKDC już jest a u nas jeszcze jej nie ma??
już Ci tutaj (i na wielu, wielu innych stronach) tłumaczono. chociażby dlatego, że Egmont ma u nas wyłączność na DC - nawet publikuje komiksy z logiem DC Polska. prawdopodobnie podpisał taką umowę właśnie po to, żeby zablokować tę kolekcję. jak Ci podawano ten (i inne argumenty), to Ty zakłamywałeś rzeczywistość i pisałeś, że będzie na pewno. a teraz pytasz: czemu nie ma? wyjątkowo trudny przypadek..

Egmont (...) i tak nie wyda (...) GA: Kołczan
to też już było. tak w sprzedaży, jak i na forum..

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #556 dnia: Wrzesień 01, 2015, 01:56:38 pm »
A i tak nie wyda Wieży Babel, Superman Man of Steel, GL: Secret Origin, GA: Kołczan, Superman: Brainiac, Flash: Born To Run, Flashpoint, Kryzysu na Nieskończonych Ziemiach i innych dobrych pozycji z WKKDC.
Na litość Pana. Skąd wiesz, że nie wyda? Nie wiesz, więc nie pisz! Skoro można było wydać Czerwonego Syna czy Kryzys Tożsamości, to z jakiej paki wydanie Kryzysu na Nieskończonych Ziemiach jest niemożliwe?

Teraz ktoś mniej obeznany (choć ciężko o kogoś mniej obeznanego od Ciebie) wejdzie na forum szukając WIEDZY i wyjdzie z niego z twoimi bzdurami jako pewnikami. Szkodzisz, spamujesz, szerzysz brednie. 

Offline kyms

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #557 dnia: Wrzesień 01, 2015, 02:10:08 pm »
@UP
Bo Egmont jest droższy średnio o 10 zł. A i tak nie wyda Wieży Babel, Superman Man of Steel, GL: Secret Origin, GA: Kołczan, Superman: Brainiac, Flash: Born To Run, Flashpoint, Kryzysu na Nieskończonych Ziemiach i innych dobrych pozycji z WKKDC.


Na czym opierasz swoją pewność? Jeśli owa kolekcja zostanie u nas wypuszczona, to istnieje ogromna szansa, że te tomy się u nas pojawią. Istnieje też duża szansa, że kolekcja za jakiś czas u nas się pojawi. Z WKKM było podobnie - najpierw w kilku krajach za granicą, potem u nas rzut testowy i po paru miesiącach ruszyło regularnie. Kolekcja DC ruszyła w zaledwie paru krajach, a tu już zaczynają się zapewnienia, które tomy u nas nie wyjdą
http://uniwersumdccomics.com.pl/ - Uniwersum DC Comics

Offline 8azyliszek

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #558 dnia: Wrzesień 01, 2015, 02:13:55 pm »
@UP
Nie zrozumiałeś postu - napisałem, że uważam, że Egmont nie wyda tych tytułów. Też czekam na Eaglemoss i naszą wersję Kolekcji Komiksów DC, dokładnie na tej samej zasadzie na jakiej wyszła WKKM.

ramirez82

  • Gość
Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #559 dnia: Wrzesień 01, 2015, 02:16:41 pm »
napisałem, że uważam, że Egmont nie wyda tych tytułów.

Z czego wnioskujesz?

Jeszcze rok temu każdy mógłby napisać podobnie o New Frontier, Kryzysie tożsamości, czy Trinity.

Offline amsterdream

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #560 dnia: Wrzesień 01, 2015, 02:17:54 pm »
A i tak nie wyda (...) GA: Kołczan
Bo już to wydał?

Jestem pewien, że większość tytułów które wymieniłeś pojawi się w najbliższych latach z Egmontu. Tym bardziej, że kolekcja DC Deluxe sprzedaje się świetnie.

JanT

  • Gość
Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #561 dnia: Wrzesień 01, 2015, 02:18:25 pm »
Kolega Kyms chyba nie odróżnia Eaglemoss od Egmont (który możliwe że blokuje kolekcję Eaglemoss).

Offline 8azyliszek

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #562 dnia: Wrzesień 01, 2015, 02:26:19 pm »
Bo już to wydał?

Jestem pewien, że większość tytułów które wymieniłeś pojawi się w najbliższych latach z Egmontu. Tym bardziej, że kolekcja DC Deluxe sprzedaje się świetnie.

Nie wiedziałem że GA wyszedł - dzięki za poinformowanie. W 2003 nie miałem internetu ani dostępu do Empików, to nie wiedziałem, że ten tytuł wyszedł po polsku. Tak jak byłem nieświadomy funmediowej Ziemi 2. Sory za pomyłkę.

Masz dane o sprzedaży @amsterdam? Bo dobrze by było wiedzieć ile Egmont naprawdę tych swoich albumów sprzedaje.

ramirez82

  • Gość
Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #563 dnia: Wrzesień 01, 2015, 02:31:31 pm »
W 2003 nie miałem internetu ani dostępu do Empików

Siedziałeś w kiciu?

Nie wiedziałem że GA wyszedł - dzięki za poinformowanie.

Jak to jest, że ciągle tak bardzo mijasz się z prawdą, a mimo to nieugięcie wypisujesz swoje analizy rynku, kolekcji, potencjalnych kolekcji, tego co Egmont wyda, a czego nie wyda, i za ile to wyda? Jara Ciebie bycie niekwestionowanym mistrzem w kategorii gościa który najmniej wie w danym temacie, a najwięcej się udziela?

Offline kosmoski

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #564 dnia: Wrzesień 01, 2015, 02:38:47 pm »
Nie wiedziałem że GA wyszedł - dzięki za poinformowanie. W 2003 nie miałem internetu ani dostępu do Empików, to nie wiedziałem, że ten tytuł wyszedł po polsku.

ale teraz masz (co da się zauważyć...). Więc może byś go wykorzystał i sprawdził najpierw co w ogóle u nas wyszło, nim znowu napiszesz jakieś głupoty...

Offline 8azyliszek

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #565 dnia: Wrzesień 01, 2015, 02:39:54 pm »
@ramirez82
Ciebie chyba jara to bardziej. Chodzi o to by wreszcie wyszła polska Kolekcja Komiksów DC w tej samej cenie co  WKKM i w podobnej formie. Wtedy dostaniemy jeszcze więcej tanich dobrych komiksów i dużo premier, które w innym wypadku nigdy w Polsce by nie wyszły.

Kryzys na Nieskończonych Ziemiach PL jest dla mnie podobnym zagadnieniem jak oryginalne Secret Wars, które wydane zostały dopiero w WKKM.

Offline Blacksad

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #566 dnia: Wrzesień 01, 2015, 02:43:38 pm »
Gdybym był jednocześnie użytkownikiem forum i pracował w saloniku prasowym, który odwiedza 8azyliszek, to własnym sumptem wydrukowałbym kolorową tekturkę, położył na niej np. Batmana "Hush", zafoliował i postawił na widoku, ale wysoko. I powiedział, że nie jest na sprzedaż. I nie wolno robić zdjęć. Przecież On by tu eksplodował, że widział i jest na pewno, jak z Lucky Lukiem.
Chrzań się, Smirnov

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #567 dnia: Wrzesień 01, 2015, 02:44:24 pm »
Kryzys na Nieskończonych Ziemiach PL jest dla mnie podobnym zagadnieniem jak oryginalne Secret Wars, które wydane zostały dopiero w WKKM.
Te przykłady są tak bardzo od siebie odległe jak to tylko możliwe. Zastanów się nad różnicą pomiędzy stanem Marvela w Polsce w chwili startu WKKM (ilość wydawanych tytułów, licencje), a stanem DC obecnie, a potem spróbuj jeszcze raz, Szkodniczku.

premier, które w innym wypadku nigdy w Polsce by nie wyszły.
zieew

Offline brzon

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #568 dnia: Wrzesień 01, 2015, 02:44:59 pm »
Pytanie do Moderatorów - Czy istnieją jakieś prawne bądź pozaprawne możliwości wykluczenia z forum Bazyliszka?


Pytam, bo mam już serdecznie dosyć czytania jego wiadomości, a niestety muszę to robić śledząc to bardzo fajne forum. Niech promuje się na swoim blogu, zamiast pisać podobne bzdury i komentarze np. że Egmont nie wyda Wieży Babel itp. bez cienia zażenowania (było tego więcej i mocniejsze, ale nie pamiętam teraz). Widac ewidentnie, że po to tutaj się pojawił, dla swojej własnej promocji, a nie żeby szerzyć komiksową wiedzę.


PS. Raz odwiedziłem jego blog, gdzie bezczelnie okłamał czytelników, że właśnie kupił 1 tom Kolekcji DC, sugerując jej polską wersję. Dopiero później dopisał p.s., że oczywiście opisywał kolekcję niemiecką. Za takie rzeczy powinien być odstrzał!!!!


Oczywiście opinię moderatów przyjmę ze zrozumieniem.

Offline 8azyliszek

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #569 dnia: Wrzesień 01, 2015, 02:54:35 pm »
@brzon

Nie podobał ci się mój żart, a chcesz robić dokładnie to samo. :smile: Wiesz jakie wkurzające dla mnie jest to, że tyle krajów już ma tą Kolekcję a my nie. Tym bardziej, że ten jeden niemiecki numer stoi na mojej półce, dobrze wygląda i przypomina o tym że wszyscy mają, tylko my nie. I jesteśmy skazani na Egmont, który robi sobie co chce i np. zmniejsza liczbę Marvel NOW na miesiąc. Ja chcę po prostu jak największej konkurencji na naszym rynku.

Kryzys, tak jak Tajne Wojny ma już 30 lat i ciągle nie ma drukowanego polskiego wydania. Wielka szkoda. Albo taki Flashpoint, na którego też trzeba jeszcze czekać.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2015, 02:59:21 pm wysłana przez 8azyliszek »