Autor Wątek: Defiler jest?  (Przeczytany 4565 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline [maggot]

Defiler jest?
« dnia: Sierpień 20, 2003, 08:49:40 pm »
Witam! Czy model Defilera jest sprzedawany w Polsce :?:
A jesli tak to ile kosztuje :?:

Z gory dzieki za odpowiedzi  :)

Offline Pokpoko

Defiler jest?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 20, 2003, 08:59:08 pm »
ofkoz że jest.kosztuje tyle co Land Rider IIRC czyli koło 200zł....

Offline [maggot]

Defiler jest?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 20, 2003, 09:04:49 pm »
no to wybornie!  :D
widocznie trafilem na nedzny sklep, jeszcze na czacie ktos sial herezje ze jest niedostepny w POlsce to sie zem zalamal. Przejde sie do innego, lepiej zaopatrzonego sklepu.  :)

tnx za pomoc

Offline Bloodgod

Defiler jest?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 20, 2003, 10:07:01 pm »
defiler niedostępny w Polsce - buhahaha - dam ci rade - nie odwiedzaj więcej tego sklepu..... defilery byłydostępne w Polsce na około tydzień przed teleportem..... wiem, bo wtedy kupiłem..... na samym teleporcie były 2...

kosztuje w zależności od przelicznika z funta.... chyba 30 funtów - około 205-210 zeta

Jak cos jestem z Gdańska, jak jest gdzie indziej, rto nie wiem......

z racji faktu, ze u was w szczecinie dużo osób gra, powinniście mieć dobrze zaopatrzone sklemy.. w końcu warhammer to głównie polskapółnocna do srodkowej.....
ow quickly pass the days long is the night
Lying in bed awake bathed in starlight
Better to live as king of beasts
Than as a lamb scared and weak
->"World coming down" TON

Offline jachu_ka

Defiler jest?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 20, 2003, 10:13:21 pm »
Cytat: "Bloodgod"

z racji faktu, ze u was w szczecinie dużo osób gra, powinniście mieć dobrze zaopatrzone sklepy..


hehe raczej nie...

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Finfarin

Defiler jest?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 21, 2003, 09:00:15 pm »
Cytuj
w końcu warhammer to głównie polskapółnocna do srodkowej.....
]
Powiedz to  graczom z Krakowa, Wrocławaia i Katowic :P
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Offline MiSiU

Defiler jest?
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 24, 2003, 10:22:41 am »
Cytat: "Bloodgod"
z racji faktu, ze u was w szczecinie dużo osób gra, powinniście mieć dobrze zaopatrzone sklemy.. w końcu warhammer to głównie polskapółnocna do srodkowej.....

Jak to dobrze, ze na temat wypowiadaja sie ludzie ktorzy sa dobrze poinformowani...

Sancho

  • Gość
Defiler jest?
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 24, 2003, 01:52:46 pm »
Cytat: "Bloodgod"

z racji faktu, ze u was w szczecinie dużo osób gra, powinniście mieć dobrze zaopatrzone sklepy.. w końcu warhammer to głównie polskapółnocna do srodkowej.....

Człowieku, byłeś kiedyś na południu? Katowice, Wrocław, Kraków...
Tam też ludzie grają i to w równym stopniu jak w każdej innej części Polski...

Offline Bloodgod

Defiler jest?
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 25, 2003, 09:18:03 am »
byłem, nie licząc tego, że na północ to ja mieszkam... z tego co mi wiadomo to ilośc graczy jest wprost proporcjonalna do odległości od Wysp....tzn najwięcej na zachodzie, północy a ogólnie to w dużych osrodkach miejskich... tzn po prostu tam, gdzie są sklepy z tym....

dla porównania... w chwilach świetności klub Snot( nasz gdański - włąsciwie sopocki, a najwłąściwiej trójmiejski) liczył  - o ile sie nie myle gdieś pomiędzy 200-300 osób klubowiczów....do tego niezapisani, a grający- w sumie pewnieokoło 300 osób, ||ale moge sie mylić!!||.... najlepiej zapytajcie Ashki.... - no i zróbcieturniej dla 1/4 klubu....

ale to były chwile świetności.. historia...

co do szczecina - nie wiem, nie byłem, ale jakoś widze, że chyba duża część samej mafi z tamtąd pochodzi... chyba..
ow quickly pass the days long is the night
Lying in bed awake bathed in starlight
Better to live as king of beasts
Than as a lamb scared and weak
->"World coming down" TON

Offline SmigLo7o7

Re: Defiler jest?
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 25, 2003, 05:04:37 pm »
Delfir jest dostępny w polsce kosztuje 200zł full wypas do kupienia w Lublinie ul. narutowicza 15 sklep o wdzięcznej nazwie "Krzyś" prawie cały plastik pojedyńcze części  metalowe :D a zapomnialem dodać bardzo łatwy do zniszczenia  :lol:
la Pla Pla

Offline jachu_ka

Defiler jest?
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 25, 2003, 05:20:11 pm »
Cytat: "Bloodgod"
byłem, nie licząc tego, że na północ to ja mieszkam... z tego co mi wiadomo to ilośc graczy jest wprost proporcjonalna do odległości od Wysp....tzn najwięcej na zachodzie, północy a ogólnie to w dużych osrodkach miejskich... tzn po prostu tam, gdzie są sklepy z tym....


dlaczego Bard jest tylko na poludniu? (no i w Poznaniu)

Cytuj
dla porównania... w chwilach świetności klub Snot( nasz gdański - włąsciwie sopocki, a najwłąściwiej trójmiejski) liczył  - o ile sie nie myle gdieś pomiędzy 200-300 osób klubowiczów....do tego niezapisani, a grający- w sumie pewnieokoło 300 osób, ||ale moge sie mylić!!||....


a czy to nie byli przypadkiem rowniez RPGowcy?

Cytuj
co do szczecina - nie wiem, nie byłem, ale jakoś widze, że chyba duża część samej mafi z tamtąd pochodzi... chyba..


w Mafii sa 2 osoby ze Szczecina, 2 z Torunia, 2 z Poznania i po jednej z Lublina, Wrocka i Krakowa. z tym ze nijak sie to nie przeklada na liczbe graczy- u nas w klubie jest ok 20 osob, a w takiej np. Wawie co najmniej 4 kluby.

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Finfarin

Defiler jest?
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 25, 2003, 07:45:46 pm »
Cytuj
....tzn najwięcej na zachodzie, północy

A o Wawie słyszałeś? :lol:
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Eman

  • Gość
Sklepy w Szczecinie
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 26, 2003, 03:51:14 pm »
Heyka !!!
Cytuj
co do szczecina - nie wiem, nie byłem, ale jakoś widze, że chyba duża część samej mafi z tamtąd pochodzi... chyba..

Niestety sklepy w Szczecinie sa miernie zaopatrzone. Choc ostatnio poprawilo sie troche w Feniksie (na Piastow, w poblizu Placu Kosciuszki) - mozna tam zamowic praktycznie wszystko, a termin realizacji zamowienia to na maksa tydzien - chlopaki maja jakas umowe ze sklepem w Niemczech, tak wiec wszystko jest w miare ok.
Cze !!!

Offline SmigLo7o7

Re: Sklepy w Szczecinie
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 26, 2003, 04:02:01 pm »
ja mieszkam w chełmie i tam sklepu z warhamem niema najblizszy jest w lublinie i naprawde miernie zaopatrzony. jeden plus to wielki wybur farb do modeli humbrol revell italiano(czy jakoś tak) i cytadela tylko ostatnio sie skończyla :?  :(  :(  :(

jeszcze jeden plus jest Defiler
la Pla Pla

Offline Bloodgod

Re: Defiler jest?
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 26, 2003, 08:57:12 pm »
Cytat: "SmigLo7o7"
Delfir jest dostępny w polsce kosztuje 200zł full wypas do kupienia w Lublinie ul. narutowicza 15 sklep o wdzięcznej nazwie "Krzyś" prawie cały plastik pojedyńcze części  metalowe :D a zapomnialem dodać bardzo łatwy do zniszczenia  :lol:


to tam są jakieś metalowe części???????? wybacz, ale jak mojego sklejałem to nei zauważyłem.....no aż takiej sklerozy to ja nie mam...

defiler, jak i wszystko inne kosztuje w zależności od przelicznika funta na złotówke - kosztuje 30 funtów
ow quickly pass the days long is the night
Lying in bed awake bathed in starlight
Better to live as king of beasts
Than as a lamb scared and weak
->"World coming down" TON

 

anything