Autor Wątek: Projekty  (Przeczytany 17260 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BeRsErK

Projekty
« dnia: Sierpień 22, 2003, 02:21:10 pm »
Oki, w związku, że Francuziska prowadzą dość przyjemną politykę ( jak na razie ;P ) wobec graczy, z każdego kraju, to zdarza im sie wypuszczać figórki dostępne tylko dla Niemców, Francuzów i nadszedł czas na......Polaków.
Robert wspominał następującą rzecz - figórka ma być najemnikiem (tz mercenary w zdolnościach ale może być reprezentowana przez model dowolnej nacji), na piechotę (Vallarr zapomnij o panience na smoku;) ).
Proszę zamieszczać szkice ze statystykami i zdolnościami....i na Bogów nie róbcie potworków ze statystykami wszędzie po 20 i taka sama punktacją;). Ponoć projekty, które zostały zaakceptowane w innych krajach dały ich twórcą szansę zaistnienia jako projektant Rackham'a .

Offline Toadi

Projekty
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 22, 2003, 02:41:17 pm »
Nie będę szkicował, ale wiem czego chcem: chcem pierwszego jaszczurzego najemnika!!! Gościu nie musi wymiatać, ważne żeby był...
Wyobrażacie sobie tą furorę: Pierwsza figurka do nowej armii, dostępna jedynie w Polsce...muahaha!!! Zagraniczne fora zabijałyby się o fotkę tego figsa...(no spokojnie już toadiaszku)

wrzucę to co wrzuciłem kilka sec. wcześniej:




(żeby nie było że nabijam sobie posty)RE:Sorry mistrzu(w odniesieniu do BeRsErK'a)...czy znajdę kogoś kto zrobi szkic Jaszczuroludzia????????? Nagroda to szansa zostania szkicownikiem Rackhamu, 10zł ode mnie :D  i moja dozgnonna wdzięczność. Jego statsy mogą być byle jakie, ważne żeby szkic był niezły. Wszystkich z projektami Jaszczurzego najemnika odsyłam na mój e-mail: toadi0@hoga.pl
.Ó.D.K.A Soplica

Włódka Bols

We don't want any prohibiton!

Prezentacja przeniesiona na późniejszy termin, powód:
1. War' :)
2. Mała jadka z dyrekcją szkoły :)

Offline BeRsErK

Projekty
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 22, 2003, 02:55:11 pm »
Super ale rysunek jest już a poza tym chyba jasno napisałem, że tu maja być wasze własne projekty!!! Nie chcesz szkicować to nie rozwalaj tematu.

Offline war2bone

Projekty
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 22, 2003, 03:03:28 pm »
a szkic musi byc czy wystarczy opis ? :D
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline BeRsErK

Projekty
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 22, 2003, 03:10:55 pm »
No niestety szkic to podstawa ;) - nie mówimy tu o profesjonalnym rysunku - każdy rysuje jak umie - liczy się koncept.

Offline Raptaparat

Projekty
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 22, 2003, 05:46:18 pm »
Ale z bylejakim rysunkiem nie zostaniesz szkicownikiem Rachamu...
Ja to myślę nad Krasnoludem fantaykiem, który wywijałby łańcuchem z wielką beczką zatrutego browaru :)
eep within the dark and twisted forests...

Offline BeRsErK

Projekty
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 22, 2003, 05:50:14 pm »
Wiesz projekty to głównie (jak i cała Konfrontacja) przyjemność i zabawa -nie spodziewam się, że znajdzie sie wśród nas zawodowy rysownik, który oczaruje francuzów ale nie oznacza to, że słaby rysunek ale bardzo klimatyczny nie może się stać wzorem na figórkę - liczy się pomysł ;)

Offline Alchemik

Projekty
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 22, 2003, 05:55:13 pm »
A skad jest ten obrazek? Bo musze przyznac ze prawie tak wyobrazalem sobie rase jaszczuroludzi:)
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline BeRsErK

Projekty
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 22, 2003, 06:10:22 pm »

Offline Rondel

Projekty
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 22, 2003, 06:34:12 pm »
A jest juz jakis oficjalny rysunek jaszczuroludzi? Bo jesli nie i nikt z nas nie ma pojecia jak bedzie wygladac ta rasa (a francuzi, jak mysle, wprost przeciwnie), to cokolwiek nie ma sensu robic jakichkolwiek planow na pierwsza taka figurke. Po prostu dostaniemy odpowiedz- Sorka, polacy, ale jaszczuroludzie beda wygladac _zupelnie_ inaczej. Myslcie dalej i nie dajcie sie komunistom. Teraz pytanie- chcemy figurke z rasy powszechnie wybieranej i najbardziej popularnej, czy wprost przeciwnie? A moze by to wysrodkowac?

Offline BeRsErK

Projekty
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 22, 2003, 06:40:59 pm »
Rondel sam prosiłeś aby likwidować offtopy a sam w tej chwili to robisz ;)


Powracamy do tematu - tu proszę tylko o projekty lub, jak tak bardzo obawiacie się coś namalować, o opis wygladu i statystyki.

Offline Rondel

Projekty
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 22, 2003, 08:34:10 pm »
To nie offtop :)
Pierwsza czesc posta miala na celu ukazanie, ze projektowanie figurki do nieostniejacej armii mija sie z celem. Druga, mialem nadzieje, ze stworzymy cos razem, ale jak wolicie zebrac mase pomyslow i dac do wyboru to tak tez moze byc ;) EOT z mojej strony, bo srednio kreatywny jestem :)
Plodnej wyobrazni ;)

Offline Toadi

Projekty
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 22, 2003, 09:18:17 pm »
Ok ale jak mamy przesyłać te projekty: do ciebie na maila, bo plików chyba na tym forum nie można umieszczać...
.Ó.D.K.A Soplica

Włódka Bols

We don't want any prohibiton!

Prezentacja przeniesiona na późniejszy termin, powód:
1. War' :)
2. Mała jadka z dyrekcją szkoły :)

Offline BeRsErK

Projekty
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 22, 2003, 09:25:40 pm »
Do mnie ja wstawię na stronę i z tamtąd dam odnośnik tutaj

Offline BeRsErK

Projekty
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 22, 2003, 11:02:36 pm »
oki projekty przesyłajcie w formacie jpg albo gif bo z innymi mogą być problemy ;)