trawa

Autor Wątek: DC Deluxe  (Przeczytany 505447 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jutrzen

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1470 dnia: Wrzesień 14, 2016, 08:56:12 pm »
Obstawiam, że nie byłeś tam zimą:)

Offline SirBlackheart

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1471 dnia: Wrzesień 16, 2016, 07:20:10 am »
Żadnych Cooke'ów więcej. W DC Deluxe powinny iść eventy - jak Kryzys i Flashpoint. Ja bym się nie obraził, gdyby w przyszłym roku trafił do tej serii Final albo Infinity Crisis.

Błagam, dość infantylnych eventów, która "na zawsze zmienić mają wszechświat DC, czy Marvela". Jesteśmy już tak zeventowani, że już mi się mieni przed oczami od tego trykotu :wink:

Niech się eventozą zajmie Eaglemoss, DC Deluxe zostawmy w większości na solidne historie przede wszystkim z pojedynczym bohaterem. 
 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2016, 07:30:22 am wysłana przez SirBlackheart »

Offline Wojtpil

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1472 dnia: Wrzesień 16, 2016, 06:29:42 pm »
Niech się eventozą zajmie Eaglemoss, DC Deluxe zostawmy w większości na solidne historie przede wszystkim z pojedynczym bohaterem. 
 

Masz rację, dokładnie tak samo myślę. Eventy już zaczęły mnie męczyć. Coraz mniej mi się chce je czytać :(
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline 8azyliszek

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1473 dnia: Wrzesień 16, 2016, 06:41:26 pm »
Z eventów DC po polsku na razie wyszły tylko Śmierć i Powrot Supermana, Knightfall, Kryzys na Nieskończonych i Wieczne Zło. Trochę mało wobec pozycji Marvela. Dlatego bym chciał i kupił Zero Houry, Paralaxy czy też One Milion. Jeśli Egmont ugrzężnie w tych Batmanach i Catwoman, to trudno - dopłacę te 15 zł i kupię wydania Specjalne Eaglemoss.

Offline Wojtpil

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1474 dnia: Wrzesień 16, 2016, 07:41:31 pm »
Skąd te info o numerach specjalnych Eaglemoss? To potwierdzone?
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline Garf

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1475 dnia: Wrzesień 16, 2016, 07:51:15 pm »
Nie potwierdzone, ale dość prawdopodobne, także z uwagi na duże zainteresowanie kolekcją. Były chyba też delikatne sugestie ze strony wydawnictwa (zdaje się, w formularzach prenumeraty była opcja "chcę, by powiadamiać mnie o ewentualnych wydaniach specjalnych kolekcji").

Zważywszy, że nawet w kolekcji figurek Marvela Eaglemoss ukazało się wydanie specjalne, uważam, że są spore widoki na "specjale" u nas (ale nigdzie nie pisałem, ze to pewne info).
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1476 dnia: Wrzesień 16, 2016, 08:00:29 pm »
No nie, niech te Infinite Crisis i Final Crisis będą i basta. W nowym DC za niedługo będzie pewnie Canvregance, a potem już Darkseid War i Rebirth.

Skąd te info o numerach specjalnych Eaglemoss? To potwierdzone?

Info z dupy jak większość wypowiedzi bazyla na tym forum. Skoro potrafi piać zachwyty nad komiksami, których nigdy w życiu nie czytał to tymbardziej może wciskać kity o jakiś specjalnych tomach.

Offline 8azyliszek

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1477 dnia: Wrzesień 16, 2016, 08:07:12 pm »
Pamiętaj Kamil, że moje słowa zwykle staja się ciałem. :) :D
W każdym razie w 2017 chciałbym w DC Deluxe zobaczyć coś innego niż Ziemia Jeden, originy, Batman czy Catwoman. W tym roku przynajmniej był Kryzys i Flashpoint. W przyszłym mam nadzieję, że będzie coś w tym stylu fajnego.

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1478 dnia: Wrzesień 16, 2016, 08:16:45 pm »
Też wolałbym coś innego od Batmanów, bo w końcu DC Deluxe to nie kolejna seria o gacku. Co do tych tomów specjalnych to Hachette też wiele obiecywało i robili podobne ankiety przy starcie WKKM. Co z tego wyszło wszyscy wiemy. Uwierzę jak zobaczę oficjalne info od wydawcy.

mkolek81

  • Gość
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1479 dnia: Wrzesień 17, 2016, 08:49:05 am »
Jak mają wyjść kryzysy w DC Deluxe, jak Eaglemoss sugeruje wydania specjalne z nimi. Nie wiem czy Egmont zdecyduje się na wydanie Infinite Crisis (który byłoby świetną kontynuacją Kryzysu na Nieskończonych Ziemiach) czy Final Crisis (bez całego runu Morrisona w Batmanie to trochę biednie, tym bardziej że to środek epopei Morrisonowej o Batmanie, a potem jest jeszcze sporo po tym). Ale wydanie tych dwóch kryzysów świetnie uzupełniało by wydany Kryzys na Nieskończonych Ziemiach i Flashpoint na półce w powiększonym formacie.

Za dużo Batman? Niech dadzą: Legends of The Dark Knight: Norm Breyfogle vol.1  i może kompletne Batman vs Sędzie Dredd, i to by starczyło na przyszły rok.
I dwie Catwoman zamykające run Brubakera.

Offline mack3

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1480 dnia: Wrzesień 17, 2016, 02:35:14 pm »
Jak mają wyjść kryzysy w DC Deluxe, jak Eaglemoss sugeruje wydania specjalne z nimi.
E, moze i można odczytywać, że Eaglemoss sugeruje wydania specjalne, ale co miałoby sie w nich znaleźć to rzecz całkowicie niepewna (osobiscie najchętniej przygarnałbym jak najwięcej GL od Johnsa, które też zdaje się wyszły w jakiejś formie wydań specjalnych na zachodzie)...

Offline Wolf85

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1481 dnia: Wrzesień 17, 2016, 08:57:44 pm »
Teraz tylko pytanko: Czy te wszystkie eventy/crossovery od DC (ale od Marvela też) są w ogóle, aż tak dobre? Śmiem wątpić. Sporo fajnych historii z DC jest jeszcze do wydania, zwłaszcza tych które nie wyjdą w kolekcji. Liczyłem na GA: YO, ale wyjdzie w kolekcji. A może Egmont zacznie z tej okazji wydawać dłuższe runy w ramach Deluxe?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2016, 09:00:45 pm wysłana przez Wolf85 »
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline 8azyliszek

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1482 dnia: Wrzesień 17, 2016, 09:05:46 pm »
Ja nie wiem, ale się wypowiem (no bo jak miałem przeczytać skoro nie wyszły po polsku?). :)
Zakładam, że większość tych kryzysów i innych eventów to zwykłe akcyjniaki, ciąg nawalanek z dużą liczbą bohaterów. Coś jak pierwszy Kryzys albo Sam Strach. Ale ja w sumie lubię czasem poczytać takie rzeczy - byle humor też w nich był.

Poza tym na Leszku w maju było omówienie eventów DC od Kryzysu do 2000 roku. I temat mnie zaciekawił. Ja chciałbym poczytać np Zero Hour, o tym jak czyszczono alternatywne linie czasowe, ten event gdzie Kapitan Atom był główną postacią, ten jak Hal Jordan sał się złym Paralaxem, albo One Milion mimo iz podobno taki se jest.

Ja tu widzę duże pole do popisu dla Egmontu i De Luxa. Jest co wydawać. A nie tylko Batman i Batman. Wiecznie Batman. Miał on udział we wszystkich Deluxach w tym roku.

Offline misiokles

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1483 dnia: Wrzesień 18, 2016, 12:38:47 am »
W Lobo też?

Offline 8azyliszek

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1484 dnia: Wrzesień 18, 2016, 06:25:26 am »
@UP
Lobo był w zeszłym roku. I to był chyba jedyny Deluxe bez Gacka w środku.
I nie to, żebym Batmana nie lubił, bo go uwielbiam. Ale tu jest już pewien przesyt. A  tak dobór tych historii jest taki sobie. Ja  bym chciał tego Knightfalla na 300 stron. Albo Batman Incorporated.

P.S. W moim stacjonarnym Empiku jest jeszcze Czerwony Syn jakby ktoś chciał po okładkowej cenie go nabyć, to mu mogę podesłać. Tym razem to nie ja narzucam cenę. :)