trawa

Autor Wątek: DC Deluxe  (Przeczytany 505600 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1635 dnia: Kwiecień 04, 2017, 01:19:14 pm »
Choc czytalem jakis czas temu, to potwierdzam slowa Garfa: komiks jest rewelacyjny i byc moze nawet lepszy niz "jedynka" i nawet sie dziwilem, ze ludzi nie pieja z zachwytu na forum. Co do relacji Bruce-Selina, to - o ile pamiec mnie nie myli (a zaznaczam, ze mylic moze) - relacja ta na inny charakter niz w Hushu i jest przede wszystkim natury finansowej, sama Selina zaś "kreci" z kims innym (nie pisze z kim, zeby nie psuc przyjemnosci z lektury). 

Offline laf

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1636 dnia: Kwiecień 04, 2017, 01:24:07 pm »
@UP
OK, dzięki.
Ja dzisiaj tą Catwoman zamówiłem (razem z toną innych komiksów), ale mam w planach przeczytać ją w miarę szybko, a nie standardowo po jakimś roku czy dwóch. Jedynka była świetna, a jeśli dwójka jest nawet lepsza to już nie mogę się doczekać.

Offline kosmoski

Odp: Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1637 dnia: Kwiecień 04, 2017, 06:38:49 pm »
Właśnie przeczytałem drugi tom Catwoman. Powiem jedno - rewelacja. Wciągnął mnie nawet bardziej niż pierwszy.

Choc czytalem jakis czas temu, to potwierdzam slowa Garfa: komiks jest rewelacyjny i byc moze nawet lepszy niz "jedynka" i nawet sie dziwilem, ze ludzi nie pieja z zachwytu na forum.

Dzięki chłopaki, przestawiam kolejkę komiksów do czytania :wink: Chociaż ciężko uwierzyć, że po fantastycznej jedynce może być jeszcze lepiej.


Posty o cenach i nie na temat wyleciały.
graves
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2017, 09:39:21 pm wysłana przez graves »

Offline parsom

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1638 dnia: Kwiecień 04, 2017, 09:46:02 pm »
Czy ten drugi tom Catwoman ma się jakoś do pierwszego? Czy też to całkiem inna historia? Z pierwszym wtopiłem bo jest w kolekcji i zanim się doczekam na jego drugą połowę to trochę minie.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1639 dnia: Kwiecień 04, 2017, 10:03:35 pm »
Ciągnie wątki poprzednika, ale jest to tak zgrabnie napisane, że nie musisz martwić, że czegoś nie zrozumiesz. Najważniejsze rzeczy z 1 tomu będą w prosty i przystępny sposób wyjaśnione, gdy tego będzie wymagała fabuła. Także nie musisz się martwić, że czegoś nie zrozumiesz. Dodam tylko jeszcze, że większa część 2 tomu jest poświęcona konsekwencją tytułowego Skoku Seliny z jedynki.

Offline parsom

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1640 dnia: Kwiecień 04, 2017, 10:27:33 pm »
Dzięki. Skok Seliny akurat już zaliczyłem, więc dam radę.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline Wolf Sazen

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1641 dnia: Kwiecień 28, 2017, 08:51:00 pm »
Czemu Egmont tak zwalnia tempo wydawania DC Deluxe? A najnowsze zapowiedzi to juz naprawde skromniutko... a przeciez tyle klasycznych, kultowych pozycji jeszcze do wydania :(

Offline SawiK

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1642 dnia: Kwiecień 28, 2017, 08:57:55 pm »
UP
Marvel Clasik za to z podwójnym uderzeniem i stad zapewnie spowolnienie Deluxe :doubt:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2017, 09:05:19 pm wysłana przez SawiK »

JanT

  • Gość
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1643 dnia: Kwiecień 28, 2017, 09:01:25 pm »
Chyba bardziej kończenie Nowe DC i ruszenie z Rebirth. Jutro pewnie coś będzie wiadomo.

Offline death_bird

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1644 dnia: Kwiecień 28, 2017, 09:21:41 pm »
Mogliby stać spokojnie na dwóch nogach. A tak to mamy przechył. Deluxe słabo się sprzedaje czy jak?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Kijanek

  • Gość
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1645 dnia: Kwiecień 28, 2017, 10:18:10 pm »
Mogliby stać spokojnie na dwóch nogach. A tak to mamy przechył. Deluxe słabo się sprzedaje czy jak?
Nie mamy zapowiedzi październikowej DC Deluxe
Miały wychodzić co dwa miesiące.
W sumie to jak by popatrzeć na zapowiedzi to DC jakoś po macoszemu potraktowane w katalogu, sporo dziur. Tym bardziej że info może na KW

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1646 dnia: Kwiecień 28, 2017, 10:39:22 pm »
Konkretne zapowiedzi DC Rebirth będą ujawnione dopiero na Komiksowej Warszawie więc może i z zapowiedziami DC Delux wstrzymują się do tego festiwalu. Katalog pewnie będzie jeszcze aktualizowany.

Offline Garf

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1647 dnia: Maj 07, 2017, 05:43:09 pm »
Po dociekaniach nt. Vertigo i "All-New, All-Different Marvel NOW! Adjective Boogaloo" myślę, że moglibyśmy trochę pogdybać, co w przyszłym roku chcielibyśmy zobaczyć w DC Deluxe (tym bardziej, że forum czytają wiadome siły :smile: ). Moim zdaniem ankiety robić nie ma sensu, bo liczba pozycji do wyboru jest za duża, ograniczę się więc tylko do swojej "listy marzeń". Przypominam, że na tę chwilę na 2018 rozpisanych jest 6 Deluxów, ale przez zawirowania związane z Rebirthem nie jest to jeszcze w 100% pewne. I tak:

1. "Catwoman: Under Pressure" - bardzo podobały mi się dwa dotychczasowe tomy z Catwoman Brubakera i już nie mogę doczekać się kontynuacji.  TK nie wykluczył, że po 3 tomie Egmont może pociągnąć serię dalej, ale szczerze mówiąc, chyba nie ucieszyłoby mnie to zbytnio. Koniec runa Bru to dobre miejsce na pożegnanie, a jest wiele innych wartościowych pozycji, które można wcisnąć w ograniczone sloty DC Deluxe.

2. "Wonder Woman by Greg Rucka", vol. 2 - jedyny tytuł z listy, którego bym nie zakupił (majowa WW stała się ofiarą cięcia kosztów w obliczu plagi obfitości komiksowej), ale kontynuacja wydaje się rozsądnym posunięciem z uwagi na wszystkich, którzy nabędą pierwszy tom.

3. "Superman: Na wszystkie pory roku" - jedno z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie wznowień. Jako fan Sale'a bardzo ucieszyłbym się z edycji w formacie Deluxe - nawet jeśli oryginał z USA nie miał za dużo dodatków.

4. "Batman: Black and White" - mam pewną słabość do antologii tego typu od czasu starego "Star Wars Komiks". Biorąc pod uwagę, jak dawno temu ukazały się pierwsze dwie części, chyba fajnie byłoby dostać ich reedycję w lepszej oprawie - preferowałbym zebrane w jednym tomie B&W 1 i 2 (razem chyba 376 stron), a za rok - 3 i 4 (576 stron - dużo, ale może czarno-biały druk utrzyma cenę w granicach rozsądku).

5. "Solo" - kolejna antologia, o której słyszałem trochę dobrego. W albumie "Graphic Ink" o Darwynie Cooke'u było parę krótkich form tego twórcy z "Solo" i bardzo przypadło mi do gustu zróżnicowanie ich tematyki. Z chęcią przeczytałbym całość, ale czy da się u nas wypuścić to 600-stronicowe monstrum?

6. "Multiversity" - to już trochę na czuja, bo dokładnej fabuły nie znam, ale coś bardziej szalonego raz na jakiś czas lubię przeczytać. Związek z komiksami z N52 i nazwisko Morrisona, u nas dość lubianego przez Egmont, mogą przemawiać na plus. Myślicie, że ta pozycja jest warta Deluxa?
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2017, 05:46:26 pm wysłana przez Garf »
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

JanT

  • Gość
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1648 dnia: Maj 07, 2017, 06:20:27 pm »
Podbijam Solo  :smile:

Dodatkowo:

Omega Men: The End Is Here

DC Universe: The Stories of Alan Moore

Batwoman: Elegy

Superman: Secret Identity

Swamp Thing By Scott Snyder
idealnie pod przyszłorocznego Swamp Thinga  :smile:

Green Arrow By Jeff Lemire
Lemire się robi u nas popularny więc dawać :smile: (+Sweet Tooth z Vertigo)

Lobo
jakiś kolejny składak (tylko grubszy  :smile: )

Hitman
jak już idą całe runy  :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2017, 08:25:24 am wysłana przez JanT »

Kijanek

  • Gość
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1649 dnia: Maj 07, 2017, 06:24:10 pm »
1. Kingdome Come
2. Ego i inne opowieści - choć wycinka Catwoman by była
3. Batman by Azzarello i Riso
4. Batman i Robin
5. Kryzysy