trawa

Autor Wątek: DC Deluxe  (Przeczytany 505404 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 8azyliszek

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1680 dnia: Maj 08, 2017, 11:27:42 am »
Superman Moore'a będzie w rozszerzeniu WKKDC, więc w Deluxie jest niepotrzebne. To samo z 2 tomem WW Rucki. Pierwszy nie sprzeda się zadowalająco i kontynuacji Egmontu nie będzie. Za to prawie nikt tu nie pisze o eventach. Te historie to powinien być target dla DC Deluxe. Pierwsza sprawa to ZERO HOUR. A potem jak leci - Camelot 3000, Invasion, One Milion itd.

Offline Antari

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1681 dnia: Maj 08, 2017, 11:35:07 am »
Dodaję z tej listy:

Superman: Secret Identity


To chyba jest w WKKDC, dlatego nie zawarłem na swojej liście. Poza tym jedyne co wydadzą w 2018 moim zdaniem z eSa to For all Seasons, bo Loeb i Sale oraz łatwe wznowienie z tym samym tłumaczeniem.

JanT

  • Gość
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1682 dnia: Maj 08, 2017, 11:49:22 am »
To chyba jest w WKKDC
Nie ma.

Offline Antari

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1683 dnia: Maj 08, 2017, 11:54:20 am »
Nie ma.

A to przepraszam. W takim razie zdecydowanie jedna z rzeczy z eSem, która ma sporą szansę na Deluxe u nas.

mkolek81

  • Gość
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1684 dnia: Maj 08, 2017, 11:57:06 am »
Poza tym jedyne co wydadzą w 2018 moim zdaniem z eSa to For all Seasons, bo Loeb i Sale oraz łatwe wznowienie z tym samym tłumaczeniem.
Ten komiks był już wydany przez Egmont i się słabo sprzedawała, a szkoda bo to kawał dobrej historii jest. Choć powiem, że dla osób posiadających inne komiksy tego duetu, chyba lepszym rozwiązaniem jest wydanie go w standardowym formacie aby nie było marudzenia że nie pasuje do reszty już wydanej.

Dobrze by było jakby Egmont kontynuowała kryzysy DC (Infinite Crisis, DC 1000000, itd.), pasowałoby to do obecnie zaplanowanych już trzech.

Oczywiście kontynuacja Catwoman Brubakiera oraz Wonder Woman Rucki (bez cięć jak to jest sugerowane przez Bazyla).

A szczerze to Egmont mógłby wydać w DC Deluxe Green Lantern Johnsa (tym bardziej że nie będzie i tak kompletnej historii w WKKDC) od początku, po kolei aż po serię z New52. Aż się dziwię że do tej pory tego jeszcze nie zrobili.

A co do propozycji żeby wydawać w DC Deluxe już komiksy z Nowego DC, to uważam że to nie jest konieczne aby te serię wychodziły w takim formacie. Można by wydawać w standardzie, tak aby pasowały do reszty Noweg DC, może tylko w wydaniach podwójnych aby nadgonić braki.

I na dokładkę Legends of The Dark Knight: Norm Breyfogle Vol. 1 (szkoda tylko że do tej pory nie ma zapowiedzianego jeszcze vol. 2)


Dokładne moje typy na DC Deluxe na 2018 (najlepiej w kolejności jak podałem):
1) Catwoman vol. 3: Under Pressure
2) Batwoman: Elegy
3) Infinite Crisis
4) Wonder Woman by Greg Rucka Vol. 2
5) Legends of The Dark Knight: Norm Breyfogle Vol. 1
6) Death and Return of Superman
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2017, 07:01:32 am wysłana przez mkolek81 »

JanT

  • Gość
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1685 dnia: Maj 08, 2017, 12:01:48 pm »
Rebirth (tanio  :smile: ) wypromuje mniej znane postacie i wtedy może będą sięgać po nie do DC Deluxe  :smile:

A co do propozycji żeby wydawać w DC Deluxe już komiksy z Nowego DC, to uważam że to nie jest konieczne aby te serię wychodziły w takim formacie. Można by wydawać w standardzie, tak aby pasowały do reszty Noweg DC, może tylko w wydaniach podwójnych aby nadgonić braki.
Swamp Thing i Green Arrow jak najbardziej w DC Deluxe. Jakby były w formacie Nowe DC to i tak jakościowo by odstawały  :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2017, 12:05:40 pm wysłana przez JanT »

mkolek81

  • Gość
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1686 dnia: Maj 08, 2017, 12:20:32 pm »
Swamp Thing i Green Arrow jak najbardziej w DC Deluxe. Jakby były w formacie Nowe DC to i tak jakościowo by odstawały  :biggrin:
E tam Green Arrow, po prostu były by objętościowo zbliżone do pierwszego tomu Wiecznego Batmana :).
A co do Swamp Thing to pomiędzy nim a Animal man jest crossover Rotworld, wiec przydałoby się komplet obu serii.
Ja osobiście uważam że jednak DC Deluxe, powinno być wykorzystywane do klasycznych historii DC, niż ładować już w nie komiksy z Nowego DC.

Offline Antari

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1687 dnia: Maj 08, 2017, 12:36:54 pm »
Green Lantern Johnsa nie sposób ugryźć za bardzo bez ładowania się w omnibusy. W Deluxe wydawaliby to pewnie z 10 lat patrząc po objętości. A dawać jakiś mały wycinek tej historii to lekko bez sensu. Jedyne co by można wydać jako samodzielny tom to Green Lantern: Rebirth (ten stary) i Sinestro Corps War (choć tutaj już jakieś lekkie zaplecze jest potrzebne). A rzeczy takie jak Blackest Night to już nie wiem...
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2017, 12:39:58 pm wysłana przez Antari »

Kijanek

  • Gość
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1688 dnia: Maj 08, 2017, 12:47:42 pm »
Ja bym podbił jeszcze DC Archive w DC Deluxe ;)

Offline 8azyliszek

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1689 dnia: Maj 08, 2017, 01:50:40 pm »
Oczywiście kontynuacja Catwoman Brubakiera oraz Wonder Woman Rucki (bez cięć jak to jest sugerowane przez Bazyla).

A szczerze to Egmont mógłby wydać w DC Deluxe Green Lantern Johnsa (tym bardziej że nie będzie i tak kompletnej historii w WKKDC) od początku, po kolei aż po serię z New52. Aż się dziwię że do tej pory tego jeszcze nie zrobili.

Oczywiście, że tak nie wyda, bo to Egmont jest. To co trzeba to oni nie wydadzą - chyba, że zostanie zapowiedziane w Kolekcji.

A po tym jak wycięli Ziemię 2, wycinka Oczu Gorgony z vol.2 jest wg mnie więcej niż pewna. Chyba mają zapis w umowie z Eaglemoss, że nie mogą wydawać historii z regularnej Kolekcji po jej wystartowaniu. Moim zdaniem poszlaki wskazują na coś takiego.

Kijanek

  • Gość
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1690 dnia: Maj 08, 2017, 01:54:45 pm »
wycinka Oczu Gorgony z vol.2 jest wg mnie więcej niż pewna.
Sprawdź wcześniejsze wpisy na forum zanim zaczniesz pisać głupoty.
Choć pewna jest śmierć i podatki

mkolek81

  • Gość
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1691 dnia: Maj 08, 2017, 01:58:52 pm »
wycinka Oczu Gorgony z vol.2 jest wg mnie więcej niż pewna.
bazyl jestem wstanie się założyć z tobą, że tego nie wytną, dlatego że to jest integralna cześć całości jaką napisał Rucka, z tego co mi wiadomo (a potwierdziły to osoby które to czytały)

Offline 8azyliszek

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1692 dnia: Maj 08, 2017, 02:03:19 pm »
Jak Morrison i Ziemia 2. No chyba że masz jakieś przecieki z wydawnictwa. Zobaczymy w przyszłym roku, kto miał rację. Na dziś mamy różne zdania, których nie da się zweryfikować na 100%.

JanT

  • Gość
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1693 dnia: Maj 08, 2017, 02:10:02 pm »
Tomasz Sidorkiewicz pisał że z tego się nie da nic wyciąć i nic nie będzie wycięte.
Więc nie ma co się przepychać z pitoleniem Bazyla (niech sobie pisze).

Kijanek

  • Gość
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1694 dnia: Maj 08, 2017, 02:26:38 pm »
Tomasz Sidorkiewicz pisał że z tego się nie da nic wyciąć i nic nie będzie wycięte.
Więc nie ma co się przepychać z pitoleniem Bazyla (niech sobie pisze).
Nikt nie ma ochoty się przepychać, po prostu czasem niech przeszuka forum, a nie pisze głupot.


Tak w sumie z DCDeluxe to i tak w sumie to można dostać dowolny tytuł z katalogu DC, wszystko zależy od tego na co Egmont się zdecyduje.
Choć idąc za ciosem to Kryzysy są możliwe, bo w sumie dwa tomu już wyszły.
Poza tym raczej w tej serii mogą iść zachowawczo (IMO), postawić na znanych autorów.

 

anything