trawa

Autor Wątek: Giełda - komentarze  (Przeczytany 362918 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mgnesium

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1170 dnia: Marzec 21, 2015, 11:21:38 am »

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1171 dnia: Marzec 21, 2015, 01:48:57 pm »
nie wiem co o tym mysleć (ale niesmak jest) :

http://allegro.pl/szokujacy-zestaw-naprawde-zabojczy-zart-i-i5194380412.html
eeetam, dosyć proste: trwa darmowe wystawianie aukcji na alegrze, można śrubować ceny w kosmos bezkosztowo...
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Deg

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1172 dnia: Marzec 21, 2015, 05:50:15 pm »
Przeczytajcie opis aukcji, sprawdźcie kategorię. Nie ma w tym nic niesmacznego, przecież on tak naprawdę nie sprzedaje komiksu...

Offline picemi

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1173 dnia: Marzec 22, 2015, 09:32:35 am »
Aukcja z tytułu "Czekam na frajera"
http://allegro.pl/legendy-polskie-zemsta-hrabiego-skarbka-rosinski-i5189740738.html
mam do Ciebie kilka pytań: pamiętam mnóstwo Twoich aukcji z tytułu "czekam na frajera", ale ja ich nie komentowałem, i Ty o nich już nie pamiętasz ? Czy naprawdę Ci się tak nudzi żeby każdą aukcję która Ci się wydaje droga linkować na forum? Masz prywatne życie ? i najważniejsze: JAK MOŻNA BYĆ TAKIM HIPOKRYTĄ ??
Kilka uwag w kwestii wyjaśnienia (choć nie wiem po co):
http://allegro.pl/zemsta-hrabiego-skarbka-y-sente-grzegorz-rosinsk-i5065462051.html 130 zł z wysyłką - nakład wyczerpany - cena będzie rosła
http://allegro.pl/rosinski-legendy-polskie-3-w-1-pl-unikat-i5121594179.html - 160 zł z wysyłką - nakład wyczerpany - cena będzie rosła
western + szninkiel + skarga utraconych ziem + fantastyczna podróż ~ 200 zł - western i fantastyczna podróż pomału się wyczerpuje
ok cena za całość jest może wyższa niż aktualna rynkowa, ale pewnie niedługo, no i mi nie zależy na sprzedaży ktoś będzie chciał kupić to kupi nie to nie, inne ceny na innych moich aukcjach też raczej należą do grupy z tych wyższych na allegro, ale powtarzam jeszcze raz NIE ZALEŻY MI NA SPRZEDAŻY, uzbierało mi się trochę rzeczy których nie mam gdzie pomieścić i część wylądowała na allegro
P.S. nie skomentowałbym tego postu gdyby mojej aukcji nie skomentował NAJWIĘKSZY HIPOKRYTA jakiego miałem "przyjemność" "zobaczyć", ogarnij się człowieku - każdy na tym forum pamięta Twoje "mega okazje wystawiane ostatni raz przez pół roku asteriksy za 2000 zł", jak widzę Twoje linki do aukcji typu "czekam na frajera" to mam ochotę EDYCJA baranka o ścianę, naprawdę, oceniaj innych swoją miarą to i inni będą na Ciebie inaczej patrzeć
P.S.II dzięki za reklamę - może ktoś się na coś skusi niedostępnego na rynku z moich aukcji :smile:
Edit: dzięki za zwrócenie uwagi :smile:
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2015, 12:15:27 pm wysłana przez fragsel »

Offline peta18

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1174 dnia: Marzec 22, 2015, 09:48:17 am »
@ picemi, tak to juz jest jak sie jest znawca od pisania na kolanie...

i wyedytj swojego posta pliz, bo wszedl ten #$%^&* znacznik (/size) i pomniejszylo masakrycznie dalsza czesc posta.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline pokia

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1175 dnia: Marzec 22, 2015, 09:48:58 am »
mam do Ciebie kilka pytań: pamiętam mnóstwo Twoich aukcji z tytułu "czekam na frajera", ale ja ich nie komentowałem, i Ty o nich już nie pamiętasz ? Czy naprawdę Ci się tak nudzi żeby każdą aukcję która Ci się wydaje droga linkować na forum? Masz prywatne życie ? i najważniejsze: JAK MOŻNA BYĆ TAKIM HIPOKRYTĄ ??

Kolego, walczysz z wiatrakami:
http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,37482.msg1270308.html#msg1270308

ramirez82

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1176 dnia: Marzec 22, 2015, 10:42:49 am »
Dajcie spokój już z tymi Yansami wystawianymi przez bosssu, przecież wyraźnie pisał, że wystawiając je, nie wiedział, że będzie wznowienie, a było to jeszcze przed "oficjalnymi zapowiedziami wydawcy".  :lol:

Offline bosssu

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1177 dnia: Marzec 22, 2015, 02:08:44 pm »
mam do Ciebie kilka pytań: pamiętam mnóstwo Twoich aukcji z tytułu "czekam na frajera", ale ja ich nie komentowałem, i Ty o nich już nie pamiętasz ? Czy naprawdę Ci się tak nudzi żeby każdą aukcję która Ci się wydaje droga linkować na forum? Masz prywatne życie ? i najważniejsze: JAK MOŻNA BYĆ TAKIM HIPOKRYTĄ ??

Czego się tak obruszyłeś? Wątek ma chyba tytuł "Giełda-komentarze" więc nie wiem o co biega, każdy może wyrazić tutaj swoją opinię. Personalnie nic do Ciebie nie mam wskazałem tylko mocno wg. mnie zawyżoną cenę. Jeszcze niedawno kupowałem komplet Rosińskiego 4szt za niecałe 200zł +Podróż 30zł czyli wychodzi, ze za Legendy chcesz 370zł- przesyłka.
Co do dostępności Rosińskiego jedynie Zemsta  na dzień dzisiejszy się wyprzedaje co wskazuje na niedługi dodruk (Szninkiel miał już 3 dodruki).
Moje odczucie jest takie jak opisałem i możesz się oczywiście z nim nie zgadzać. Nie wytykam tutaj kogoś personalnie czy podaję nazwiska, komentuję tylko ogólnie dostępne ogłoszenie w dziale chyba do tego przeznaczonym. Jak wszyscy komentowali ceny Pana "Za szybą" to jakoś nie widziałem obruszonych osób.

Co do Asteriksa to znalazł nabywcę (a komentarze w tym dziale jeszcze bardziej wzmogły nim zainteresowanie), a mogę się założyć, że taki kompletny zestaw już się nie pojawi na allegro.
Pewnie długo nie będziesz czekał ze sprzedażą jeśli cena jest taka okazyjna- czego Ci życzę.

Offline bosssu

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1178 dnia: Kwiecień 14, 2015, 08:11:50 pm »
490zł za komplet Ekspedycji w przeddzień nowego wydania.
http://allegro.pl/ekspedycja-ladowanie-w-andach-8-czesci-komplet-i5267964582.html

Offline donTomaszek

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1179 dnia: Kwiecień 14, 2015, 10:55:12 pm »
Czy Ty znowu wytykasz komus cos, co sam jakis czas temu robiles?
Czy mi sie tylko wydaje?
Sometimes I'd like to get my hands on God...

mgnesium

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1180 dnia: Kwiecień 14, 2015, 11:00:44 pm »

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1181 dnia: Kwiecień 15, 2015, 07:35:03 am »
pany, mam lepsze: http://olx.pl/oferta/sandman-komplet-CID751-ID7VZeW.html#729121bbcd

większość z tych komiksów jest od dawien dawna niedostępna na rynku...
ja nawet za tą cenę bym tego kompletu nie sprzedał :smile:

mgnesium

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1182 dnia: Kwiecień 15, 2015, 07:49:22 am »
większość z tych komiksów jest od dawien dawna niedostępna na rynku...
ja nawet za tą cenę bym tego kompletu nie sprzedał :smile:

nie no, ale są wznowienia - lepiej zszyte, w twardych okładkach, na lepszym papierze i z lepszymi kolorami. identyczna sytuacja jak powyżej, na rynku również nie ma już tamtego konkretnego wydania ekspedycji - co z tego że z identyczną zawartością albo nawet uboższego?

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1183 dnia: Kwiecień 15, 2015, 08:10:22 am »
nie no, ale są wznowienia - lepiej zszyte, w twardych okładkach, na lepszym papierze i z lepszymi kolorami. identyczna sytuacja jak powyżej, na rynku również nie ma już tamtego konkretnego wydania ekspedycji - co z tego że z identyczną zawartością albo nawet uboższego?

pracuje od wielu lat w sprzedaży i w przypadku takich kompletów cena zawsze jest jedna - taka jaką klient jest w stanie za niego zapłacić. zwróć uwagę, że są to pierwsze wydania, znacznie różniące się od wznowień, więc jakby nie patrzyć mają kolekcjonerską wartość. do tego nie ma ich już dawno na rynku.

Offline mummu

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1184 dnia: Kwiecień 15, 2015, 08:36:58 am »