Autor Wątek: Giełda - komentarze  (Przeczytany 363006 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline raskoks

Odp: Giełda 3 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Odpowiedź #1365 dnia: Sierpień 13, 2015, 10:51:04 am »
ciekawe jaka cene wyciagniesz  w obliczu wiadomo czego ;-)

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Odp: Giełda 3 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Odpowiedź #1366 dnia: Sierpień 13, 2015, 11:41:26 am »
ciekawe jaka cene wyciagniesz  w obliczu wiadomo czego :wink:
Jak to w obliczu czego? Jeśli coś wiesz, to dlaczego o tym nie napiszesz? Nie wydaje Ci się, iż wobec forumowych kolegów powinna obowiązywać przynajmniej elementarna lojalność, obejmująca m.in. dzielenie się z nimi posiadanymi informacjami na temat zapowiadanych dodruków?

http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,35942.msg1311338.html#msg1311338

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Odp: Giełda 3 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Odpowiedź #1367 dnia: Sierpień 13, 2015, 01:09:04 pm »
Pierwszy druk > dodruk z crappy paper.

Offline raskoks

Odp: Odp: Giełda 3 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Odpowiedź #1368 dnia: Sierpień 14, 2015, 10:04:22 am »
Jak to w obliczu czego? Jeśli coś wiesz, to dlaczego o tym nie napiszesz? Nie wydaje Ci się, iż wobec forumowych kolegów powinna obowiązywać przynajmniej elementarna lojalność, obejmująca m.in. dzielenie się z nimi posiadanymi informacjami na temat zapowiadanych dodruków?

http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,35942.msg1311338.html#msg1311338
Kuki - o tych dodrukach wiedza jest raczej dosc powszechna. Zreszta sam pisales na ten temat w odpowiednim temacie. Ale spoko wlasnie naprawiles moj "blad". ;-)

Offline Nick Jackolson

Odp: Odp: Giełda 3 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Odpowiedź #1369 dnia: Sierpień 14, 2015, 02:37:43 pm »
Jak to w obliczu czego? Jeśli coś wiesz, to dlaczego o tym nie napiszesz? Nie wydaje Ci się, iż wobec forumowych kolegów powinna obowiązywać przynajmniej elementarna lojalność, obejmująca m.in. dzielenie się z nimi posiadanymi informacjami na temat zapowiadanych dodruków?

http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,35942.msg1311338.html#msg1311338

Spokojnie majster. Wszystko jest wiadome. Nie obchodzi mnie dodruk, komiks wystawiłem od zeta i to kupujący ustalą za ile pójdzie. Puki co jest out of print - > dodruk w przyszłym roku. Za ile by nie poszedł będę zadowolony.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2015, 03:12:24 pm wysłana przez Nick Jackolson »

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Odp: Giełda 3 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Odpowiedź #1370 dnia: Sierpień 14, 2015, 03:59:34 pm »
Spokojnie majster. Wszystko jest wiadome. Nie obchodzi mnie dodruk, komiks wystawiłem od zeta i to kupujący ustalą za ile pójdzie. Puki co jest out of print - > dodruk w przyszłym roku. Za ile by nie poszedł będę zadowolony.
Jakiem Majster powiadam Ci Chopcze ize w gembokim powarzaniu mam za ile to poscisz jelonią gupim jednym. Jednego wszak uniesc nie moge , ze wciaż blond ten sam robisz w ortografi naszej Ojczyzny jedynej ,bo puki to sie przez o z kreseczkom ładną napisuje a nie przez u otwarte . Ale nie martw sie bo jak na Majstra kiedys egzamin zdasz to i nauczysz sie ładnie pisać mową Naszą Polską.

Offline Nick Jackolson

Odp: Odp: Giełda 3 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Odpowiedź #1371 dnia: Sierpień 14, 2015, 04:45:44 pm »
Jakiem Majster powiadam Ci Chopcze ize w gembokim powarzaniu mam za ile to poscisz jelonią gupim jednym. Jednego wszak uniesc nie moge , ze wciaż blond ten sam robisz w ortografi naszej Ojczyzny jedynej ,bo puki to sie przez o z kreseczkom ładną napisuje a nie przez u otwarte . Ale nie martw sie bo jak na Majstra kiedys egzamin zdasz to i nauczysz sie ładnie pisać mową Naszą Polską.

Niestety Majstrze bo pókim dysgrafię będę mieć, tym dalej pisać w owy sposób będę naszą piękną mową polską. A jeleń nie jeleń ten omniak raczej tani nigdy nie będzie "zaise hej !" Tobie natomiast do kwietnia 2016 czekać by go przeczytać "da?" a tak po zotom i na marignesiem ja za to naszo ojczyzno przez małe o nie przepodom a komiksy wolę w angielskom czytać hej!.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2015, 05:14:24 pm wysłana przez Nick Jackolson »

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Odp: Giełda 3 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Odpowiedź #1372 dnia: Sierpień 14, 2015, 06:22:32 pm »
Niestety Majstrze bo pókim dysgrafię będę mieć, tym dalej pisać w owy sposób będę naszą piękną mową polską. A jeleń nie jeleń ten omniak raczej tani nigdy nie będzie "zaise hej !" Tobie natomiast do kwietnia 2016 czekać by go przeczytać "da?" a tak po zotom i na marignesiem ja za to naszo ojczyzno przez małe o nie przepodom a komiksy wolę w angielskom czytać hej!.
Przed wypisywaniem takich bzdur, przynajmniej mógłbyś sprawdzić czym naprawdę jest dysgrafia i jakie są jej objawy, a także co to jest Ojczyzna i czym się różni od kraju i państwa. EOT

Offline Nick Jackolson

Odp: Odp: Giełda 3 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Odpowiedź #1373 dnia: Sierpień 15, 2015, 12:00:13 am »
Przed wypisywaniem takich bzdur, przynajmniej mógłbyś sprawdzić czym naprawdę jest dysgrafia i jakie są jej objawy, a także co to jest Ojczyzna i czym się różni od kraju i państwa. EOT
PM ! - nie będziemy tutaj się sadzić!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2015, 12:09:15 am wysłana przez Nick Jackolson »

mgnesium

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1374 dnia: Sierpień 15, 2015, 07:05:07 pm »
znalezione w odmętach allegro: http://allegro.pl/fistaszki-zebrane-4-tomy-i5480395466.html
patrzcie i płaczcie  :smile:

Offline pokia

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1375 dnia: Sierpień 15, 2015, 08:31:20 pm »
znalezione w odmętach allegro: http://allegro.pl/fistaszki-zebrane-4-tomy-i5480395466.html
patrzcie i płaczcie  :smile:

Aukcja zakończyła się bardzo szybko. Chyba w kilka minut, ktoś to kupił zanim wygenerował mi się RSS. Później pisałem jeszcze ze sprzedającym - kompletnie nie był świadomy wartości tych komiksów (ja przez wzgląd na jego zdrowie, nie podałem mu ile mógł na tym stracić).

Offline absolutnie

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1376 dnia: Sierpień 15, 2015, 09:53:47 pm »
Aukcja zakończyła się bardzo szybko. Chyba w kilka minut, ktoś to kupił zanim wygenerował mi się RSS. Później pisałem jeszcze ze sprzedającym - kompletnie nie był świadomy wartości tych komiksów (ja przez wzgląd na jego zdrowie, nie podałem mu ile mógł na tym stracić).
A za ile należałoby je wystawić. Pytam, bo mam.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline pokia

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1377 dnia: Sierpień 15, 2015, 10:07:55 pm »
A za ile należałoby je wystawić. Pytam, bo mam.
Aukcja zakończona kilka dni temu. Dwie godziny przed końcem cena startowa czyli 150 zł. Te 350 zł to aktualna cena rynkowa i za tyle pierwszy tom się sprzedaje. Na dodruk nie mamy co liczyć. Tom 2 (niebieski), to ok. 100 zł. Reszty nie opłaca się sprzedawać.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1378 dnia: Sierpień 15, 2015, 10:12:20 pm »
Aukcja zakończona kilka dni temu. Dwie godziny przed końcem cena startowa czyli 150 zł. Te 350 zł to aktualna cena rynkowa i za tyle pierwszy tom się sprzedaje. Na dodruk nie mamy co liczyć. Tom 2 (niebieski), to ok. 100 zł. Reszty nie opłaca się sprzedawać.
Wydaje mi się, że tom 2. to min. 150 zł. Za rok-dwa tyle będzie wart tom 3.

mgnesium

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1379 dnia: Sierpień 15, 2015, 10:45:56 pm »
A za ile należałoby je wystawić. Pytam, bo mam.

jak wcześniej: tom pierwszy - 350 zł, tom drugi - 150 zł, tom 3 - około 70 zł (co do czwórki to nie nie mam pojęcia). jeśli masz całość (od jedynki do obecnego) to wydaje mi się że (w przeciągu paru miesięcy) znalazłbyś nabywcę gotowego zapłacić 1000 zł.
(http://allegro.pl/fistaszki-zebrane-1950-1972-11-tomow-calosc-i5537753149.html)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2015, 10:52:04 pm wysłana przez mgnesium »

 

anything