trawa

Autor Wątek: Giełda - komentarze  (Przeczytany 362910 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nick Jackolson

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1485 dnia: Wrzesień 27, 2015, 07:42:35 am »
A jeżeli komuś bardzo zależy na wydaniu PL Egmontu to Ajron właśnie wstawił komplet bez tomu 9 :) - taniej niż z allegro :

Mam trochę komiksów do sprzedania, bo zbieram na nowy regał na komiksy :smile:


Jeśli przy tytule nie ma innej informacji, oznacza to że stan komiksu to bardzo dobry/idealny. Możliwa wysyłka (Poczta Polska albo Paczkomat) na koszt kupującego lub odbiór osobisty w Poznaniu. Ew. odbiór na jakiejś imprezie komiksowej, jeśli na takową będę się wybierał, ale wtedy konieczna przedpłata bym nie dźwigał komiksów na darmo.


Negocjacje cen możliwe w rozsądnym zakresie.


- 100 Bullets Deluxe HC tomy od #1 do #4 - 650 zł
- Daredevil by Bendis i Maleev Ultimate Collection (trzy tomy, sprzedaję tylko w komplecie) - 239 zł
- Django #1 i #2 (tylko komplet) - 25 zł
- Batman: Night of the Owls HC - 75 zł
- Kaznodzieja 12 tomów (brak tomu #9) - 790 zł NOWA POZYCJA
- Batman: Ziemia jeden - 49 zł
- Biocosmosis HC - tomy od #1 do #3 - 69 zł
- Kanon Graficzny - 30 zł
- Lucky Luke, tom niebieski i pomarańczowy - 239 zł
- Fantasy Komiks #1 - 40 zł
- Katalog wystawy konkursowej MFKiG 2012 - 15 zł
- Lanfeust z Troy #2 - Thanos pirat (stan dobry) - 30 zł
- Piotruś Pan #1 Londyn (stan dobry) - 10 zł
- Piotruś Pan #6 Losy (stan dostateczny) - 5 zł
- Resident Evil #1 - 15 zł
- Star Wars: Dziedzictwo #8 - 20 zł
- Ziniol #1 - 5 zł
- Ziniol #2 - 5 zł
- Wyspa kamieni HC - 20 zł
- Technokapłani tomy 1-3 oraz 5 - 119 zł


Możliwe, że w najbliższym czasie dodam jeszcze jakieś tytuły.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1486 dnia: Wrzesień 27, 2015, 01:25:50 pm »
Hej!
dziś na celownik lecą moje 3 maleństwa (sprzedaję tylko ze względu na fakt, że to duble):
Masz podwójny omni Kapitana Brytanii? Twoja kolekcja nie przestaje mnie zaskakiwać! :D W każdym razie twój post z grupy Omnibus Collectora może polecieć, bo w regulaminie jest "Do not post links to Ebay Auctions". ;)

Offline Nick Jackolson

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1487 dnia: Wrzesień 27, 2015, 02:20:25 pm »
Tak już usunąłem i wstawiłem na inne - strasznie się pienią :) . Mam dwa :) kolekcja nie jest wielka ale nabiera rozpędu - zresztą tak pięknie jak twoja opisana na Omnibus Collectorze :)

Promowałem tam wcześniej swoje aukcje i nie było problemu ale regulamin to regulamin.



To będzie ostatnie foto z dwoma :)


Offline Blaksad

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1488 dnia: Wrzesień 27, 2015, 02:28:01 pm »
Czy tam obok maskotki spider-man'a jest super-prosiaczek  :biggrin:  Jest moc.

Offline Nick Jackolson

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1489 dnia: Wrzesień 27, 2015, 02:38:00 pm »
Czy tam obok maskotki spider-man'a jest super-prosiaczek  :biggrin:  Jest moc.

Tak jest czeka razem ze Spiderem na córkę (w styczniu) :)

Offline misiokles

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1490 dnia: Wrzesień 27, 2015, 03:40:21 pm »
Tak już usunąłem i wstawiłem na inne - strasznie się pienią :) . Mam dwa :)
Poniekąd słusznie - bo wówczas te aukcje wygrywają bogaci, leniwi ludzie z owej grupy. Przyznaję, sam mam chrapkę na twojego KB, ale nie łudzę się że wygram binding war.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1491 dnia: Wrzesień 27, 2015, 04:50:31 pm »
Tak jest czeka razem ze Spiderem na córkę (w styczniu) :smile:
GRA TU LA CJE! :biggrin: Trzymam kciuki, że kolekcja córek będzie się rozwijać równie dynamicznie jak ta omnibusów. :wink:

Poniekąd słusznie - bo wówczas te aukcje wygrywają bogaci, leniwi ludzie z owej grupy. Przyznaję, sam mam chrapkę na twojego KB, ale nie łudzę się że wygram binding war.
Jakby nie patrzeć ideą tej grupy jest pomoc w zdobywaniu białych kruków w normalnych cenach - a aukcje na ebay'u są tego przeciwieństwem. :wink:

Offline Nick Jackolson

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1492 dnia: Wrzesień 29, 2015, 05:13:50 am »
Dzięki wielkie :) i szkoda tylko, że z tymi wymianami na stronie mamy na starcie po tyłku bo wysyłka kurierem omniaka do stanów to około 41$... W pierwszej kolejności chciałem wymienić CB na Thora Simonsona albo Wolverina Claremonta, Punishera Ennisa - tylko, że koszty przesyłki by mnie zjadły a nie sądzę, że ktoś chciał by się wymienić z kimś z PL...

Offline starcek

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1493 dnia: Wrzesień 29, 2015, 06:22:02 am »
Gdybym miał, to bym chciał.  :lol: Tyle, że omnibusów u mnie ledwo co..
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1494 dnia: Wrzesień 29, 2015, 11:15:10 am »
Dzięki wielkie :) i szkoda tylko, że z tymi wymianami na stronie mamy na starcie po tyłku bo wysyłka kurierem omniaka do stanów to około 41$... W pierwszej kolejności chciałem wymienić CB na Thora Simonsona albo Wolverina Claremonta, Punishera Ennisa - tylko, że koszty przesyłki by mnie zjadły a nie sądzę, że ktoś chciał by się wymienić z kimś z PL...
Widziałem kilka razy oferty wymiany z UK i Holandii (a nawet chyba ktoś z Danii chciał się wymieniać). Więc jakaś szansa jest. :) Ja dotarłem do momentu, w którym z omnibusów mam wszystko co BARDZO chciałem, a co jest dostępne sensownych cenach. Teraz mogę sobie na spokojnie dobierać jakieś rzeczy na wypróbowanie.

PS. Polecam Ci Quantum and Woody Priesta! :D

Offline raskoks

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1495 dnia: Wrzesień 29, 2015, 12:30:55 pm »
Blaskowitz - ten Quantuuma nd Woody taki dobry? bo sie nad nim zastanawialem pewien czas temu - ale jakos nie mam przekonania. To jest skonczona seria?

A tego KB - chetnei bym przygarnal szczerze mowiac :D - ale na ebayu cena raczej bedzie pieknie wywindowana - skads ty zdobyl go w dwoch sztukach?

Offline Nick Jackolson

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1496 dnia: Wrzesień 29, 2015, 06:14:47 pm »
Blaskowitz - dzięki za info na pewno sprawdzę. Aktualnie jestem po runie F4 Hickmana i jak znajdę chwilę skrobnę coś w "cegłach" (w skrócie: historia tak tak (ale tylko całość) / wydanie omnibusa: nie nie NIE!

raskoks - to moja rada dla zbieraczy tych wydań: kiedy przeczesujecie internet w poszukiwaniu Omnibusów (allegro, ebay, tutaj, inne fora) i ktoś np. sprzedaje coś co już macie - normalnie idziecie dalej i to jest błąd: Omnibusy uzależniają ! i na 100% sprzedający ma tego więcej tylko nie wystawia w tej chwili (waha się, czy ciężko mu się rozstać). W moim przypadku: szukałem DD Omni Millera (aktualnie mój top przeczytanych - nie mogę się doczekać dodruku Companion) koleś wystawiał chyba Spidera Bendisa - zagadałem wyszło, że ma więcej ale "nie chce mu się pisać" - to powiedziałem żeby przesłał fotę to się dogadamy... kupiłem u niego w Omnibusie: DD Millera, Inferno w OHC, pierwszego CB, X-men Age of Apocalypse (tu wtopiłem, bo dzień po zakupie zapowiedzieli dodruk a ja zapłaciłem za to 5 stów - jako, że cena oscylowała w granicach 1200zł to myślałem, że robię mega deal). Drugi CB to przypadek kupowałem co innego i dostałem esa, że "jak chcę" to ma jeszcze to :) - to moja historia ehhh :) - Jak komuś się chciało czytać to gratuluję :)
Udanych łowów!

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1497 dnia: Wrzesień 29, 2015, 06:51:21 pm »
Blaskowitz - ten Quantuuma nd Woody taki dobry?
Nie ma się co oszukiwać, nie jest to żadne arcydzieło, ale w moje gusta ten komiks trafił w 100%. A że Nick ma często podobne opinie do moich... Poza tym to najzabawniejszy komiks jaki czytałem. Może w wolnym czasie machnę jakąś mini-recenzję gdzieś w którymś temacie.

Aktualnie jestem po runie F4 Hickmana i jak znajdę chwilę skrobnę coś w "cegłach" (w skrócie: historia tak tak (ale tylko całość) / wydanie omnibusa: nie nie NIE!
O? Co jest nie tak z wydaniem?

DD Omni Millera (aktualnie mój top przeczytanych - nie mogę się doczekać dodruku Companion)
U mnie może nie top, ale ten run jest ZNAKOMITY. Odkąd go przeczytałem, Bullseye stał się moim ulubionym komiksowym bandziorem. Od tego Bullseye'a lubię bardziej tylko... Aaronową wersję Bullseye'a. :wink:

Jak komuś się chciało czytać to gratuluję :smile:
Szefie, twoje posty zawsze. :D

Offline raskoks

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1498 dnia: Wrzesień 30, 2015, 12:17:45 am »
namowiles mnie ;-)
wlasnie na bookDepository z amerykanskiego ip zamowilem sobie woodyego za 262 zl - tyle moge dac
Jak ktos szuka to chyba teraz najlepsza oferta.

Offline raskoks

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1499 dnia: Wrzesień 30, 2015, 12:23:11 am »
raskoks - to moja rada dla zbieraczy tych wydań: kiedy przeczesujecie internet w poszukiwaniu Omnibusów (allegro, ebay, tutaj, inne fora) i ktoś np. sprzedaje coś co już macie - normalnie idziecie dalej i to jest błąd: Omnibusy uzależniają ! i na 100% sprzedający ma tego więcej tylko nie wystawia w tej chwili (waha się, czy ciężko mu się rozstać). W moim przypadku: szukałem DD Omni Millera (aktualnie mój top przeczytanych - nie mogę się doczekać dodruku Companion) koleś wystawiał chyba Spidera Bendisa - zagadałem wyszło, że ma więcej ale "nie chce mu się pisać" - to powiedziałem żeby przesłał fotę to się dogadamy... kupiłem u niego w Omnibusie: DD Millera, Inferno w OHC, pierwszego CB, X-men Age of Apocalypse (tu wtopiłem, bo dzień po zakupie zapowiedzieli dodruk a ja zapłaciłem za to 5 stów - jako, że cena oscylowała w granicach 1200zł to myślałem, że robię mega deal). Drugi CB to przypadek kupowałem co innego i dostałem esa, że "jak chcę" to ma jeszcze to :smile: - to moja historia ehhh :smile: - Jak komuś się chciało czytać to gratuluję :smile:
Udanych łowów!
Dzieki za rade - ja niestety w omni mocno wsiaklem juz dawno - stad wszystko mnie interesuje.
Za to raczej rzadko patrze po ebayu - bo koszty przesylki zwykle sa kosmiczne. Ty na jakich ebayach szukasz? bo z USA to slabo wyglada zwykle.
Ładnie sie oblowiles musze powiedziec tak czy siak :)
Mam za to jeszcze pytanko - widze ze na ebayu opychasz rozne rzeczy - ale jak o tym myslalem to okazuje sie ze najpierw trzeba sprzedac 10 rzeczy na polske zanim bedzie mozna wystawiac cos za granice ;/ - rozumiem ze zrobiles wczesniej takei transakcje?
I druga rzecz - mam AoA ale uszkodzony - chetnie bym wymienil na nowy druk - ale nie wiem czy jest sens w tym momencie opychac "uszkodzona" wersje - co bys zrobil ?:)

Przepraszam za glupie pytania.

PS - co jest zlegoe w omniakach FF? czytalem w tej wersji i procz ultracienkiego papieru nie mam zastrzezen

 

anything