trawa

Autor Wątek: Giełda - komentarze  (Przeczytany 365684 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mawer

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1500 dnia: Wrzesień 30, 2015, 07:35:01 am »
Ostatnio dwa razy wystawiałem Darknessa na eBayu, a mam 0 sprzedanych rzeczy. Wspomniane minimum 10 zakończonych transakcji wpływa jedynie na to, że jak coś wystawiasz to wtedy oferta trafia do większego grona odbiorców. Darknessa dałem na cały Świat i miałem 4-5 zapytań z różnych zakątków Świata.


Offline raskoks

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1501 dnia: Wrzesień 30, 2015, 09:25:43 am »
@Mawer dzieki za info :)

mgnesium

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1502 dnia: Wrzesień 30, 2015, 02:14:15 pm »

Offline Nick Jackolson

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1503 dnia: Wrzesień 30, 2015, 03:39:16 pm »
raskos - ja nie miałem tego problemu po prostu wystawiłem na ebay.pl i na cały świat. Co do AoAO to nie wiem jak bardzo jest uszkodzony. Ja sprzedałem swój przez impuls - dowiedziałem się, że będzie dodruk to chciałem jak najmniej stracić. Gdyby informacja wyszła kilka mies po zakupie to pewnie już bym sobie odpuścił i zainwestował w coś nowego. Twoja decyzja możesz się sugerować ebay.com ale spokojnie od obserwowanej - wygranej licytacji odejmij z dwie stówy bo w Europie rzadko kto da tyle co Jankesi :)

Offline bosssu

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1504 dnia: Wrzesień 30, 2015, 04:40:06 pm »
http://allegro.pl/cromwell-stone-andreas-plansze-europy-2-i5689715977.html

przyznać się, kto kupił?  :shock:
ho ho ho ostatnio na licytacji poszedł za 300zł a tu taki strzał

mgnesium

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1505 dnia: Wrzesień 30, 2015, 09:25:38 pm »
Ten sprzedawca sprzedawał wcześniej rzeczy, które niedługo potem miały dodruk (np. Sandmany 3 i 4, Strażnicy) - jako nowe, bez folii. Moim zdaniem oznacza to, że wkrótce pojawi się dodruk tego komisu... ale to oczywiście tylko moje "przeczucie".
I potwierdzam - pakowanie jest super.

też prawda, ale o dodrukach strażników, vendetty, ligi niezwykłych dżentelmenów i obu sandmanów było wiadomo od marca (chociaż miały być "pod koniec roku").

o dodruku drugiego tomu blueberry (podobnie jak "rodzinnych wartości" - temat tego komiksu powraca cyklicznie) nic nie wiadomo na chwilę obecną - może jakieś informacje dotrą do nas w weekend.

Offline mack3

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1506 dnia: Wrzesień 30, 2015, 09:28:00 pm »
ho ho ho ostatnio na licytacji poszedł za 300zł a tu taki strzał
Hehe, i to jeszcze na 3 dni przed targami, gdzie być może dowiemy się o możliwości wznowienia tego komiksu.


Offline raskoks

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1507 dnia: Wrzesień 30, 2015, 09:58:06 pm »
raskos - ja nie miałem tego problemu po prostu wystawiłem na ebay.pl i na cały świat. Co do AoAO to nie wiem jak bardzo jest uszkodzony. Ja sprzedałem swój przez impuls - dowiedziałem się, że będzie dodruk to chciałem jak najmniej stracić. Gdyby informacja wyszła kilka mies po zakupie to pewnie już bym sobie odpuścił i zainwestował w coś nowego. Twoja decyzja możesz się sugerować ebay.com ale spokojnie od obserwowanej - wygranej licytacji odejmij z dwie stówy bo w Europie rzadko kto da tyle co Jankesi :smile:
heh - tez racja :) - moje OCD cierpi z tego AoA - ale nie wiem czy mi az tak zalezy zeby wymieniac - raczej bym musial doplacic.
Zobaczymy - dzieki za wskazowki

Offline blackwaterpark

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1508 dnia: Październik 01, 2015, 03:44:59 pm »
http://allegro.pl/cromwell-stone-andreas-plansze-europy-2-i5689715977.html
przyznać się, kto kupił?  :shock:

Pewnie jakiś potentat naftowy. 520 zł robi wrażenie  :shock:
Kurde, nie wierzę, że w zalewającej nas czasami tandecie, nie znajdzie się miejsce na wznowienie takiego tytułu...  :sad: (przecież to chyba czysty zysk dla wydawcy?)

Offline donTomaszek

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1509 dnia: Październik 01, 2015, 04:43:36 pm »
Wznowili Majora, wznowili Arkham, co prawda w nieco innej formie, ale jednak, wiec predzej czy pozniej bedzie i Cromwell. Przyznam, ze tez tego nie rozumiem - MK mialy nie miec dodrukow, przy PE takich deklaracji nie bylo.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Death

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1510 dnia: Październik 01, 2015, 05:58:35 pm »
Wznowili nawet Indiańskie lato, które kilka lat po wydaniu wylądowało na wyprzedaży -50% w Matrasie.
Ale nie wznowili wyprzedanego w 3 miesiące Cromwella.

ramirez82

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1511 dnia: Październik 01, 2015, 06:12:22 pm »
Kiedy Wy zrozumiecie, że ktoś w Egmoncie zachomikował pół nakładu Cromwell Stone i co jakiś czas wypuszcza po 200, 300 zł na allegro? Dopóki tego nie sprzedadzą, to nie będzie dodruku...  8)

Offline absolutnie

Odp: Giełda 3 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Odpowiedź #1512 dnia: Październik 01, 2015, 08:37:08 pm »
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline Itachi

Odp: Odp: Giełda 3 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Odpowiedź #1513 dnia: Październik 01, 2015, 08:43:50 pm »
No i? Na allegro pojawiło się kilka nowych aukcji. Mozna kupić za 99, za 120...jeszcze parę tygodni temu była to okazja, teraz być może jest coś na rzeczy.

Offline mibartek

Odp: Odp: Giełda 3 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Odpowiedź #1514 dnia: Październik 01, 2015, 08:55:33 pm »
Dzisiaj rano uciekł mi za 60zł znowu.
Myślę że coś jest na rzeczy bo od dawna szukam w rozsądnych pieniądzach i było ciężko bardzo a teraz w ciągu niecałych 24 godzin 3 sztuki poniżej 100zł