Autor Wątek: Giełda - komentarze  (Przeczytany 362916 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline donTomaszek

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #2370 dnia: Marzec 10, 2017, 03:17:11 pm »
Nie chodzi o to czy chce kupować czy nie. Tylko o wykorzystywanie forum do takiego procederu. Gdzie jak gdzie, ale tu moim zdaniem taki proceder powinien być piętnowany.
A to ok, przyznam Ci racje, to takie troche pierdzenie w towarzystwie - nie wypada.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

mgnesium

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #2371 dnia: Marzec 10, 2017, 03:30:07 pm »
Nie chodzi o to czy chce kupować czy nie. Tylko o wykorzystywanie forum do takiego procederu. Gdzie jak gdzie, ale tu moim zdaniem taki proceder powinien być piętnowany.

tak, to była myśl przewodnia. kupuj i sprzedawaj za ile chcesz, ale jeżeli ktoś w dobrej wierze wrzuca tutaj link dla spóźnialskich i ktoś inny to wykorzystuje, to niech ma przynajmniej na tyle przyzwoitości, żeby na siłę nie wybielać po fakcie.

Offline 8azyliszek

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #2372 dnia: Marzec 10, 2017, 03:43:11 pm »
Oj czepiacie się koników i spekulatnów jak Gomółka. Jak wydawnictwa drukują za mało, a potencjalni kupujący śpią, to nie jest wina sprzedających. Jak ktoś chce tyle płacić za Incala, to niech płaci.

Dziwi mnie, że radef swoje WKKMy też wyprzedaje i to tak drogo. :smile: Ale to jego sprawa.

Offline mack3

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #2373 dnia: Marzec 10, 2017, 04:25:11 pm »
plus poprzednie dwa które opchnąłeś w zeszłym roku.

żadne. tylko nie wiem po w takim razie się fałszywie tłumaczyłeś tutaj.
Nie sprzedałem 2 Incali w zeszłym roku.

Uważam, że zachowałem się duuuuużo bardziej uczciwie niż Ty byłbyś kiedykolwiek w stanie, mając Incala na sprzedaż, ale pisząc na forum, o plotkach o nowym wydaniu (słyszałem to zresztą z 2 źródeł, z czego jedno całkiem rzetelne) i dzieląc sie tym - bo uznałem, że byłoby nieuczciwe gdybym się nie podzielił mając "inside information".
Ba - gdyby tylko na forum - pisałem również na moich aukcjach Incala na allegro i wystawianych na grupach na fb info w stylu, "żeby się zastanowić nad zakupem, bo nie biorę odpowiedzialności za ew. dodruk" (ostatnio już wyrzuciłem to info bosz ile można, ale na poprzednich - niesprzedanych - było - można łatwo sprawdzić).


Co do cholery w moim poście było fałszywego???????
Nie biorę udziału w forumowych wojenkach, ale jak ktoś mnie chamsko oczernia, że piszę coś fałszywie, to czasami się głupio łamię. Z mojej strony ostatni post na ten temat.  Zresztą radzę pilnować swoich - również ciekawych - aukcji na allegro.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2017, 04:32:28 pm wysłana przez mack3 »

mgnesium

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #2374 dnia: Marzec 10, 2017, 04:28:26 pm »
Nie sprzedałem 2 Incali w zeszłym roku.

kłamstwo.

Nie sprzedałem 2 Incali w zeszłym roku.
Uważam, że zachowałem się duuuuużo bardziej uczciwie niż Ty byłbyś kiedykolwiek w stanie

nie wiem na jakiej podstawie formułujesz to założenie.

Co tez napisawszy radzę pilnować swoich - również ciekawych - aukcji na allegro.

jak widać nie tylko ja mam problem z "czytaniem ze zrozumieniem". przestudiuj parę poprzednich wpisów i zobacz o co się rozchodzi.

Offline mack3

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #2375 dnia: Marzec 10, 2017, 04:33:36 pm »
kłamstwo.
Widzę, że wziąłeś cytat z Trumpa. Jesteś równie rzetelny jak on. Wszystko co potyrafisz, to powiedzieć na prawdę "kłamstwo", a w drugim zdaniu oczernić, że ktoś coś fałszywie napisał, ale już zamilknąć o tym, co niby miało być fałszem.

 

jak widać nie tylko ja mam problem z "czytaniem ze zrozumieniem". przestudiuj parę poprzednich wpisów i zobacz o co się rozchodzi.

ale ja się nie odnoszę do żadnych innych wpisów, co niby mam czytać ze zrozumieniem?? Napisałem żebyś się skoncentrował na swoich ciekawych aukcjach na allegro.
Tak, wiem, miałem nie odpisywać, ale to ostatni raz.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2017, 04:44:54 pm wysłana przez mack3 »

mgnesium

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #2376 dnia: Marzec 10, 2017, 04:35:45 pm »
Widzę, że wziąłeś cytat z Trumpa. Jesteś równie rzetelny jak on.

oczywiście musiałeś wpieprzyć informację o swoich poglądach, która nikomu do szczęścia potrzebna nie jest.

Tak, wiem, miałem nie odpisywać, ale to ostatni raz

spokojnie, to nie pierwszy raz kiedy mówisz jedno, a robisz drugie.

mgnesium

  • Gość
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2017, 07:30:34 pm wysłana przez mgnesium »

Offline mappy

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #2378 dnia: Marzec 12, 2017, 07:48:01 pm »
Ale że co cena?
Jeśli tak to normalny proceder. Nie ma w tym momencie na stanie, a nie chce ściągać aukcji. Jak się pojawi to zmieni cenę i tyle.

Offline laf

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #2379 dnia: Marzec 13, 2017, 07:10:32 am »
Jeden z naszych forumowiczów sprzedaje komplet Punishera z TM-Semic. Jeśli cena za bardzo nie podskoczy, to będzie to bardzo uczciwa oferta.

Offline vision2001

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #2380 dnia: Marzec 15, 2017, 10:15:59 am »
O ktoś wystawił egmontowe Kingdome Come na KPK i już zostało zarezerwowane. Mimo ceny wynoszącej ponad 220 zł.
Tanio! Jakbym chciał go znów mieć - brałbym!
Ale spoko. Pewnie masz rację, że pojawi się ono w WKKDC (podzielone na dwie części) lub rzucą jako wydanie specjalne za 120 złociszy (jak sprzedawali Kryzys tożsamości).
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline mappy

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #2381 dnia: Marzec 15, 2017, 11:33:46 am »
Żałować "TAKIEGO" wydania od Muchy? Serio? Zawsze Eaglemoss i Hatchette najlepsze.
Nie mam nic do 8azyliszka i nie chciałbym go obrażać ale fanem komiksu według mnie nie jest. Ot zwykły czytacz. Ciągle się w tym utwierdzam.

mgnesium

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #2382 dnia: Marzec 15, 2017, 07:59:55 pm »
http://allegro.pl/osiedle-swoboda-wyd-kolekcjonerskie-ideal-i6751246872.html

wytłumaczy ktoś?

(żeby znowu nie było, wytłumaczy mindset licytujących)

Offline vision2001

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #2383 dnia: Marzec 15, 2017, 08:33:02 pm »
http://allegro.pl/osiedle-swoboda-wyd-kolekcjonerskie-ideal-i6751246872.html

wytłumaczy ktoś?

(żeby znowu nie było, wytłumaczy mindset licytujących)
Wydanie rozszerzone - ma 300 stron. To obecne podobno ma mieć 280.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline roble

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #2384 dnia: Marzec 15, 2017, 08:51:33 pm »
pójdzie za trzy stowki..