Autor Wątek: Komiksowa Warszawa 2015  (Przeczytany 18011 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kalbaro74

Odp: Komiksowa Warszawa 2015
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 16, 2015, 04:26:34 pm »
A Ja dostałem autograf bez żadnej kolejki od scenarzysty Johna Laymana na nowiutkim tomie Chew.

Offline Gre

Odp: Komiksowa Warszawa 2015
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 16, 2015, 07:50:43 pm »
Jak przedmowca potwierdzam bez wiekszego problemu z wiekszoscia autografow bez porownania z mfkig

Offline eskos

Odp: Komiksowa Warszawa 2015
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 16, 2015, 09:01:03 pm »
Bouncer nie rozumiesz o co biega ,bramki otwierają o 10:00 a cwaniaczkowo już siedzi w strefie autografów dużo przed otwarciem stadionu dla zwiedzających.Może niech organizatorzy KW i MFKiG napiszą w regulaminie ze autografy sa dla Huberta,Marcina,Pawła,Kwis...a i kilku innych a reszta niech sie w dupe pocałuje i tyle.
Jak już zaczynają się wycieczki osobiste to podpisz się imieniem i nazwiskiem. Poza tym widać, że nawet połowy nie znasz z tych, którzy byli w strefie bo kolega  KWISATZ był ale później niż ci się wydaje i nie chce abyś się na niego powoływał bo nie piliście razem brudzia.
Co do organizacji targów to było tak,że o 8-mej otwierały się wrota a ochrona pojawiała się około 9:30. Każdy mógł mógł wejść. Dzięki temu, że my tam byliśmy wydawcom nic nie poginęło ze stoisk. Tak przy okazji to w godzinach porannych strugaliśmy ołówki na warsztaty dla dzieciaków. Poza tą piątkom ze zdjęcia na fejsie KW było nas więcej i może te osoby napiszą jak to wyglądało w realu. A tak ode mnie jak dojechałem na 5:15 to byłem 3ci (i nawet 1-szy się musiał się przed moja żoną pochwalić, że dał radę) więc skończcie gadanie, że wpadam zaraz po otwarciu targów i jestem 15-nasty. No sorry, ludzie o tej porze stały również nowe twarze nie tylko panowie ze zdjęcia, ale kogo to obchodzi, lepiej dowalać tym kogo się "mniej więcej zna".

Offline krakers

Odp: Komiksowa Warszawa 2015
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 16, 2015, 10:19:38 pm »
Skoro wpuszczaja o 10:00 to nie ma znaczenia czy przyjdziesz o 5 czy o 9:55 ,no chyba że....no własnie i tu tkwi sedno że cwaniaczki załatwiają sobie wejście przed wpuszczeniem reszty.

Offline Death

Odp: Komiksowa Warszawa 2015
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 16, 2015, 10:24:11 pm »
A to nie jest tak, że gdyby stali od tej 5 przed wejściem, to i tak zgodnie z zasadami kultury byliby przed osobami, które przyszły o 10? Czy może jednak wolicie bieg bydła jak na otwarcie media marktu punkt 10, obojętnie kto stał tam wcześniej?  :idea:

Offline krakers

Odp: Komiksowa Warszawa 2015
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 16, 2015, 10:31:56 pm »
Wole biec i mieć równe szanse niż być na starcie przegranym. :doubt:

Offline Death

Odp: Komiksowa Warszawa 2015
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 16, 2015, 10:36:52 pm »
Wole biec i mieć równe szanse niż być na starcie przegranym. :doubt:
Ale przecież to uczciwe, skoro ktoś przyszedł wcześniej, nie? Gorzej z tym zapisywaniem się do kilku autorów. Jakieś ograniczenie mogłoby się przydać. Bo ktoś przyjdzie o czwartej, wystruga 10 ołówków więcej od tych z piątej i będzie pierwszy do każdego autora. :biggrin:

W ogóle struganie ołówków hehe. Przypomniał mi się Bury Kuper, który wyplatał koszyki w jednym z pierwszych odcinków South Park. :biggrin:


Offline freshmaker

Odp: Komiksowa Warszawa 2015
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 17, 2015, 09:09:24 am »
byłem tylko przez chwilę w piątek i sobotę bo dzieciaki nie dały mi żyć na miejscu. organizacja stoisk i ogólnie zakątek komiksowy zorganizowany bardzo dobrze. strefa autografów bez zarzutu.


impreza się rozwija. w porównaniu do mfki jest jaśniej i jakoś trochę więcej miejsca. do salek ze spotkaniami niestety nie dotarłem...


dostałem świetną dedykację od lewisa i brigitte praktycznie bez kolejki. byłem pod wrażeniem profesjonalizmu i kultury osobistej tej dwójki. dedykacje były na prawdę fajne i dostosowane do albumu - azham, wyspa czy alieen (ten ostatni to odcisk symetrycznego aliena). [size=78%]trondheim dla siebie narysował obrazek ze stadionem narodowy. powiedział że woli obrazki niż zdjęcia.[/size]
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline eskos

Odp: Komiksowa Warszawa 2015
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 17, 2015, 10:03:03 am »
Skoro wpuszczaja o 10:00 to nie ma znaczenia czy przyjdziesz o 5 czy o 9:55 ,no chyba że....no własnie i tu tkwi sedno że cwaniaczki załatwiają sobie wejście przed wpuszczeniem reszty.
Czy ty umiesz w ogóle czytać ze zrozumieniem. Aż tak rzuciło ci się na gały czy nie ogarniasz już rzeczywistości. Recepcja stadionu była otwarta od 8-mej. Serwis sprzątający otwierał drzwi i zapraszał do środka. Napiszę to jeszcze raz bo jak widzę niektórzy nie są w stanie przetrawić tekstu.  OCHRONA POJAWIAŁA SIĘ DOPIERO PO 9-TEJ. Jak ktoś przyszedł o 10-tej i ma problem bo ktoś już jest w środku jest to jak mam to nazwać. Nie będę trolował i obrażał ludzi. Nawet organizatorzy przyznali, że regulamin może podlegać interpretacji i go zmienili w piątek wieczorem I komu zrobili "przysługę"? Tym co przyjechali na jeden dzień w sobotę. Najpierw ludzie pokrzyczeli a potem sami ustawiali się w kilku kolejkach, żeby zdobyć upragniony rysograf/autograf. Zrobiliśmy kilka zdjęć kolejkowych największych krzykaczy jak stoją sami w kilku kolejkach. Pewnie się KRAKERS sam na nich odnajdziesz. .... ZA DRZWI

Offline pokia

Odp: Komiksowa Warszawa 2015
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 17, 2015, 10:16:57 am »
Proszę o zmianę nazwy wątku na "Jest mi przykro, że nie dostałem autografu lub musiałem stać w kolejce". Dzięki temu osoby zainteresowane tym co ciekawego było na festiwalu nie będą musiały tutaj zaglądać...

Offline eskos

Odp: Komiksowa Warszawa 2015
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 17, 2015, 10:21:34 am »
Proszę o zmianę nazwy wątku na "Jest mi przykro, że nie dostałem autografu lub musiałem stać w kolejce". Dzięki temu osoby zainteresowane tym co ciekawego było na festiwalu nie będą musiały tutaj zaglądać...
Milion lajków.

Offline kalbaro74

Odp: Komiksowa Warszawa 2015
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 17, 2015, 10:39:47 am »
Ja byłem też na górze na targach książki i było mnóstwo kolejek po autografy i nikt nie narzekał tylko stał spokojnie i czekał na swoją kolei.

Offline Mefisto76

Odp: Komiksowa Warszawa 2015
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 17, 2015, 11:36:54 am »
Ja byłem też na górze na targach książki i było mnóstwo kolejek po autografy i nikt nie narzekał tylko stał spokojnie i czekał na swoją kolei.

A propo's - widzieliście kolejkę do tego psychologa więziennego? Jezu, Grzegorz Rosiński to jest mały Miki przy tej połowie stadionu, która tam stała :)
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline Takesh

Odp: Komiksowa Warszawa 2015
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 17, 2015, 12:01:35 pm »
No właśnie - wszędzie napisane jest o oficjalnym otwarciu o godz. 10:00. Wejście przed czasem na "cwaniaka" jest uczciwe i właściwe? Gratuluję odpowiedniego zestawu moralnego :P
ajf is brutal, ful of zasadzkas end samtajms daje w doope

Offline mappy

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 17, 2015, 12:19:02 pm »
Jak duże rabaty na Komiksowej Warszawie? Więcej niż 35%?

 

anything