Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 1039103 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Murazor

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1620 dnia: Kwiecień 27, 2017, 08:33:11 pm »
To ma być chyba w miękkiej - i wydanie podwójne z drugiem komiksem, bodajże pisanym przez Milligana, ale głowy nie dam sobie uciąć.
Dokładnie tak było mówione. Aliens: Salvation + Aliens: Sacrifice


JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1621 dnia: Maj 05, 2017, 08:18:57 am »


"Zgodnie z obietnicą i tydzień i kilka dni po premierze nowego filmy z uniwersum ALIEN - podwójny album (double Scream), a w nim: arcydzieło Mike'a Mignoli i Dave'a Gibbonsa - OBCY: ZBAWIENIE (ALIENS: SALVATION) oraz utrzymany w podobnym duchu album OBCY: OFIAROWANIE (ALIENS: SACRIFICE) autorstwa Petera Milligana i Paula Johnsona."

Oprawa: Twarda
Stron: 108
Format: ???
Cena: Pewnie Double Scream  :smile:

Offline Murazor

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1622 dnia: Maj 05, 2017, 09:07:26 am »
Wcześniejsze Alieny były na miękko, tak? Może tu jednak będzie lepszy format :)

Offline tomb

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1623 dnia: Maj 05, 2017, 09:30:11 am »
Czy Wydawca planuje kolejne tomy twórczości Serpieriego?

Przy okazji - przydałoby się więcej skrupulatności. W galerii otwierającej "Kolory Dzikiego Zachodu" nie przetłumaczono dwóch podpisanych rysunków, nazwy plemion indiańskich zostały w wersji anglojęzycznej i trafiły się literówki. Niemniej bardzo chciałbym ujrzeć kolejne prace westernowe tego artysty.

mkolek81

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1624 dnia: Maj 05, 2017, 09:50:50 am »
Czy Wydawca planuje kolejne tomy twórczości Serpieriego?

Przy okazji - przydałoby się więcej skrupulatności. W galerii otwierającej "Kolory Dzikiego Zachodu" nie przetłumaczono dwóch podpisanych rysunków, nazwy plemion indiańskich zostały w wersji anglojęzycznej i trafiły się literówki. Niemniej bardzo chciałbym ujrzeć kolejne prace westernowe tego artysty.
Ten jeden album był specjalnie wydany przez Scream na MFKiG na zaplanowany przyjazd twórcy (zresztą nie tylko oni tak zrobili). To wszystko były wtedy na szybko ogłaszane z tego co pamiętam, co może być przyczyną powstałych niedociągnięć. Czy będzie coś więcej to już trzeba pytać wydawnictwo.

Offline arczi_ancymon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1625 dnia: Maj 05, 2017, 11:24:14 am »
Szkoda, że jednak nie w miękkiej... Tych premier jest teraz tyle, że przez to pewnie odpuszczę, bo kolejny 100-stronicowy album Screama za 50zł puści mnie już chyba z torbami :P

szulig

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1626 dnia: Maj 05, 2017, 11:27:44 am »
Szkoda, że jednak nie w miękkiej... Tych premier jest teraz tyle, że przez to pewnie odpuszczę, bo kolejny 100-stronicowy album Screama za 50zł puści mnie już chyba z torbami :P
to pewne ze w twardej? mogliby zachowac alienowy format do wszystkich wydan z alienami

JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1627 dnia: Maj 05, 2017, 11:34:15 am »
to pewne ze w twardej? mogliby zachowac alienowy format do wszystkich wydan z alienami
Tak odpowiedzieli na FB. Myślę że format też może być większy  :smile:

Offline Murazor

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1628 dnia: Maj 05, 2017, 11:36:54 am »
Chyba liczą na większa sprzedaż, bo Mignola. Zresztą nie dziwie się, prawdopodobnie będzie to mój pierwszy komiks z Obcym dzięki rysunkom :wink: Najlepiej dla mnie by było gdyby była tylko historia Mignoli.

mkolek81

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1629 dnia: Maj 05, 2017, 11:47:17 am »
Najlepiej dla mnie by było gdyby była tylko historia Mignoli.
tylko jeśli tak by było to album by miała jakieś 50 stron

mgnesium

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1630 dnia: Maj 05, 2017, 12:07:55 pm »
56.

biorę, chociaż wolałbym tę okładkę. ale pewnie licencja, czy coś.

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1631 dnia: Maj 05, 2017, 12:47:16 pm »
Szkoda, że Aliens będą na twardo. Też liczyłem, że utrzymają standard z pozostałymi seriami wydanymi na miękko. Nie lubię takich zmian.

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1632 dnia: Maj 05, 2017, 12:49:26 pm »
Normalnie bym się podniecił większym formatem (jeśli) ale w tym wypadku chyba jednak nie. Ostatnie wydanie HC od Dark Horse ma mniejszy format i mimo to rysunki nie są najlepszej jakosci i wyglądają jak skanowane z druku. Więc jeśli źródło będzie to samo to będzie wyglądać bardzo słabo w jeszcze większym formacie.

Kijanek

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1633 dnia: Maj 05, 2017, 01:07:09 pm »
ja tam się nie martwię o powiększony format
Nawet w necie są porównania powiększonego formatu i standardowego wydania

Offline skil

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1634 dnia: Maj 05, 2017, 02:06:08 pm »
56.

biorę, chociaż wolałbym tę okładkę. ale pewnie licencja, czy coś.

https://www.bookdepository.com/Aliens-Salvation-Mike-Mignol-Dave-Gibbons/9781616557553?ref=grid-view&qid=1493989441272&sr=1-1
Tu podają 136 str., rozumiem że to błąd czy jakieś specjalne wydanie?
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

 

anything