Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 1038434 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nazareth

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2070 dnia: Grudzień 30, 2017, 09:18:09 am »
Czy mi się wydaje, że to pierwszy wydawca z przepytywanych na Ziniolu, którego wypowiedź wprost sugeruje, że na rynku robi się ciasno? Rok był raczej trudny według nich...

Na kilka ich pozycji czekam na bank.

mkolek81

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2071 dnia: Grudzień 30, 2017, 09:23:04 am »
Czy mi się wydaje, że to pierwszy wydawca z przepytywanych na Ziniolu, którego wypowiedź wprost sugeruje, że na rynku robi się ciasno? Rok był raczej trudny według nich...
Tak. I nie tylko ci przepytywanie jak na razie tak uważają.

Offline nazareth

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2072 dnia: Grudzień 30, 2017, 09:53:45 am »
Czekam teraz na podsumowanie i zapowiedzi od Taurusa.
Taurus ma podobne tytuły, w sensie większość to przygodowe/rozrywkowe frankofony (bardzo dobre w większości). Coś mi się wydaje - oczywiście to moje gdybanie - że na tym polu przegrywają one z komiksami amerykańskimi, których jest coraz więcej. Nie z superhero. Mam na myśli ofertę NSC, Hellboy, BBPO i inne od Egmontu, wszelakie aliensy.

Offline rzem

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2073 dnia: Grudzień 30, 2017, 09:59:26 am »
Tardiego i mi szkoda. Trochę rozbudzili oczekiwania, ale najwidoczniej seria nie należała do grona tych ciągnących biznes. Fajne zapowiedzi.
Co do rynku, tort jest coraz większy, przybywa mu pięter, a smakosze starają się pochłonąć ile się da, ale dziwnym nie jest, że w końcu muszą odejść od stołu. A ci, co wskakują w ich miejsce nie pochłaniają aż tyle.
Na pewno nie tylko dla Scream ten rok był ciężki.

Offline Czytelnik

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2074 dnia: Grudzień 30, 2017, 10:16:52 am »

Dla mnie przykrym zaskoczeniem jest brak w zapowiedziach kontynuacji "Nestora Burmy" i cyklu "Dżinn". Gdyby miało się okazać że faktycznie nie będzie tych komiksów to poza "Incalem" rok 2018 Scream Comics jest dla mnie in minus  :sad:


Poza tym mam pytanie do osób które kupiły "Aliens 30th Anniversary". Ja otrzymałem coś takiego co widać na fotkach poniżej. Reklamowałem ale drugi egzemplarz ma podobne wady. Czy Wasze komiksy też tak mają, czy można jednak liczyć na egzemplarz bez takich wad?



Offline Klint

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2075 dnia: Grudzień 30, 2017, 10:19:34 am »
A Maksencjusz ? Zapowiadany w zeszłym roku. Na MFGiK podobno był jeszcze w tłumaczeniu. Mam nadzieje że SC nie zrezygnował z tego tytułu.

Offline rzem

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2076 dnia: Grudzień 30, 2017, 10:22:40 am »

Poza tym mam pytanie do osób które kupiły "Aliens 30th Anniversary". Ja otrzymałem coś takiego co widać na fotkach poniżej. Reklamowałem ale drugi egzemplarz ma podobne wady. Czy Wasze komiksy też tak mają, czy można jednak liczyć na egzemplarz bez takich wad?





Ja tego nie zauważyłem na swoim.

Offline adam and arluk

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2077 dnia: Grudzień 30, 2017, 10:53:01 am »
Dla mnie przykrym zaskoczeniem jest brak w zapowiedziach kontynuacji "Nestora Burmy" i cyklu "Dżinn".
Chyba nie ma powodów do niepokoju, napisali przecież że "....oprócz tego z pewnością będziemy kontynuować to, co zaczęliśmy, czyli będzie i Manarai serie frankofońskie, które zaczęliśmy"


Offline arczi_ancymon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2078 dnia: Grudzień 30, 2017, 11:10:54 am »
Dokładnie, bo wydawca o czymś zapomniał napomknąć, to od razu gorzkie żale, że na pewno sprzedaż fatalna, a już z całą pewnością nie wyjdzie.

Offline robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2079 dnia: Grudzień 30, 2017, 11:27:56 am »
@up
racja, przecież ten cykl na Ziniolu jest po to, aby dać trochę funu dla czytelników, zaskoczyć czymś, coś ujawnić.
A nie pisać o oczywistościach, czyli, że będą kolejne tomy X czy Y.

Cóż, z tych nowo zapowiedzianych, to Jodorowsky mnie interesuje (jak mało kiedy). Predator raczej nie, a Terminator to już na bank nie.
Ale ogólnie to im kibicuje, choćby za ostatniego Księcia Nocy :)

Offline Czytelnik

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2080 dnia: Grudzień 30, 2017, 11:36:06 am »
@up
w ten sposób ukazują się kolejne części "Dampierre"  :doubt:

Offline juras9

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2081 dnia: Grudzień 30, 2017, 12:18:04 pm »
Czy Wasze komiksy też tak mają, czy można jednak liczyć na egzemplarz bez takich wad?





Pęknięć przy brzegu nie mam, ale ten pasek przy imieniu Mark na okładce też mam. Mój jest bliżej brzegu, schodzi się z brzegiem nadruku na okładce, pewnie dlatego wcześniej tego nie zauważyłem.

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2082 dnia: Grudzień 30, 2017, 12:42:20 pm »
Dokładnie, bo wydawca o czymś zapomniał napomknąć, to od razu gorzkie żale, że na pewno sprzedaż fatalna, a już z całą pewnością nie wyjdzie.
Nigdzie nie ma ani jednego posta, w którym ktoś pisałby o fatalnej sprzedaży. I nigdzie nie ma posta o tym, że nie wyjdzie. Są o tym, że wydaje się komuś (mnie), że sprzedaje się gorzej od (moim zdaniem) gorszych pozycji. I o tym, że najwidoczniej seria nie należy do tych ciągnących biznes. Od dłuższego czasu nie odpisują na pytania o tę pozycję, więc można wyciągać różne wnioski. 

Offline adam and arluk

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2083 dnia: Grudzień 30, 2017, 01:57:54 pm »
Cytuj
w ten sposób ukazują się kolejne części "Dampierre"
Cytuj

Było już poruszane kilka razy. Problem z dostępnością materiałów, czekają aż Francuzi doślą.


Offline Czytelnik

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2084 dnia: Grudzień 30, 2017, 02:20:30 pm »
@up

Pewnie tak jest, tylko co z tej wiedzy ma wynikać dla zwykłego ludka który zdecydował się kupić pierwszy tom. Kolejnych ani widu ani słychu a na półce rośnie stosik komiksów z tytułami które, z tego czy innego powodu, nie są dokończone.