Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 1038758 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sum41

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2100 dnia: Styczeń 01, 2018, 04:54:00 pm »
Ja większość komiksów w swojej niemałej kolekcji mam dla rysunków głównie - proszę mi tu nie robic wykładów - tak lubię i tyle :)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2101 dnia: Styczeń 03, 2018, 11:02:44 am »
http://ziniol.blogspot.com/2017/12/zapowiedzi-2018-scream-comics.html

"Co nowego w 2018? Przede wszystkim mały jubileusz! Dzięki Kochanym Czytelnikom udało nam się przeżyć wspaniałe 3 lata! Z tej okazji będą specjalne premiery, które przewidujemy w 3., 6. i 9. miesiącu roku. Pojawi się m.in. długo oczekiwane specjalne limitowane wydanie Incala rozszerzone o Świat Incala"

Nie czytałem Incala. Przymierzałem się do zakupu całości z rynku wtórnego. Czy wg. was lepiej poczekać na te nowe wydanie? To nowe wydanie to będzie integral zbierający wszystko co się ukazało + coś dodatkowego? Wie ktoś coś więcej?

Offline Szekak

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2102 dnia: Styczeń 03, 2018, 11:31:35 am »
To wydanie zawierać będzie Incala + dodatki z tego co się orientuję, wieć Final Incal + Przed Incalem możesz śmiało kupować.

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2103 dnia: Styczeń 03, 2018, 01:10:15 pm »
Final to kontynuacja a Przed to prequel? Może scream dla nich też wyda jakieś bardziej wypasione wersje? Nie śpieszy się mi z tym zakupem. Może lepiej poczekać?

Offline Szekak

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2104 dnia: Styczeń 03, 2018, 01:40:21 pm »
Tak, kontynuacja i prequel. Z tego co wiem nie ma żadnych planów wydania nowych edycji czy do druku więc lepiej kupić teraz bo przy premierze ceny ich powinny wzrosnąć.

Offline anx239

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "More human than human" is our motto.
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2105 dnia: Styczeń 03, 2018, 01:46:32 pm »
Co ciekawe przed chwilą był jeden egzemplarz "Final Incal" w sklepie Gildii. W cenie 125 zł. Chyba odnaleźli ostatnią sztukę po remanencie noworocznym.
Ale już nie ma :)
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." - Roy Batty

Offline juras9

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2106 dnia: Styczeń 03, 2018, 02:14:50 pm »
Szkoda, że Świat Incala nie wejdzie już do wypasionego slipcase, a może by tak zrobić slipcase na slipcase :biggrin: .

Offline hopsasa

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2107 dnia: Styczeń 03, 2018, 07:19:33 pm »
Niedługo przed zapowiedzią wydania Aliens 30th anniversary przez Scream natrafiłem na ten tytuł w w anglojezyczmym wydaniu w promocji w Empik.com. Kilka tygodni po zakupie patrzę a tu ma być polskie wydanie i pomyślałem ze różnica cenowa będzie olbrzymia i szkoda było kupować bo i tak leży i nie mam czasu przeczytać. Ostatecznie polskie wydanie również nabyłem ponieważ uwielbiam Alienow i postanowiłem
je porównać. Dziś odfoliowalem  oba egzemplarze. Potwierdzam to co napisano wcześniej. Polskie wydanie jest nieco gorsze, nie ma lakierowania na stronach przy zamkniętym komiksie, rysunki są mniej wyraźne a papier grubszy i przez to gorzej przekłada się strony. Komiks jest przez to również nieco grubszy wiec zajmuje więcej miejsca a nie daje to ciekawszych wrażeń. W polskim wydaniu mam tez taki luz przy obwolucie, może wynika to z grubości. Przeczytam oba wydania i będę miał dużo frajdy, nie miałem już zamiaru patrzeć na to czy promocja jest 40 proc. czy 30 procent, ponieważ ten komiks jest po prostu warty zakupu. I za chwile pojawia się kolejne tytuły które z chęcią nabyłbym w oryginale, ale skoro będą w pl nawet taniej to choćby jakość była nieco gorsza nie będę czekał długo z zakupem, choć może się okazać ze poczekają ma półce jak Aliens.

mkolek81

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2108 dnia: Styczeń 04, 2018, 09:45:19 am »
kolejna zapowiedź


Offline sum41

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2109 dnia: Styczeń 04, 2018, 10:29:55 am »
Kosmiczny wypas w kosmos !
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2110 dnia: Styczeń 04, 2018, 12:39:00 pm »
Idą za ciosem, w sumie to dobrze. Zarobią na tym na bank.
Aliensy i cała reszta sprzedają się im dobrze.

Ja czekam przekornie na Łabędzie Śpiew 2 :)

Offline sum41

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2111 dnia: Styczeń 04, 2018, 04:25:23 pm »
Aliens  juz w wielu miejscach wyprzedany! wie c zarobia spokojnie :)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline hopsasa

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2112 dnia: Styczeń 04, 2018, 05:03:23 pm »
Aliens ma raczej ograniczona dystrybucje o czym było w tym wątku, bo w bonito jest 39 egz. i na gildii dostępne. Ale rzeczywiście wydaje się ze jest to komiks, który powinien się dobrze sprzedawać.

Offline rzem

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2113 dnia: Styczeń 04, 2018, 05:07:32 pm »
Czy to jest ten Aliens co do niego wcześniej Amsterdream linki załączał?

Offline Lipa

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2114 dnia: Styczeń 04, 2018, 06:10:57 pm »
Przed Incalem można czytać w pierwszej kolejności, czy lepiej czekać na dodruk samego Incala?

 

anything