Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 1038868 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline midar

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2655 dnia: Lipiec 26, 2018, 08:21:03 pm »
A mi się zajebiście podobają takie minimalistyczne okładki. Biere, jak wszystko mistrza Manary.


Jedynie irytuje mnie, że raz kobieta jest na ramce, a raz ramka na kobiecie 😜.

Offline ciezka_rozkmina

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2656 dnia: Lipiec 27, 2018, 10:54:28 am »
Faktycznie ten brak konsekwencji w projektach okładek trochę razi po oczach ale liczę na to, że wersje ostateczne już będą spójne.

Offline robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2657 dnia: Lipiec 27, 2018, 10:57:18 am »
Znając Scream, to wersja robocza i ostateczna to jedna i ta sama wersja (patrz czarny Aliens i źle wyśrodkowana ramka).

Offline vision2001

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2658 dnia: Lipiec 27, 2018, 12:59:26 pm »
I na koniec od Scream:
...i na koniec... coś... czego jeszcze nigdzie nie zapowiadaliśmy.
Przed Państwem, ANIBAL 5! :)

Przygody Anibala Pięć są szaloną podróżą do czasów, kiedy świat był pozornie prostszy, a seksizm, czy gender stanowił jedynie niejasną definicję, majaczącą na obrzeżu narracji społecznej.
Klasyczna i pędząca w szalonym tempie opowieść awanturnicza nie raz wywołuje uniesioną brew, jednak fani Jodorowsky’ego nie będą zaskoczeni ani rozczarowani.
Dla czytelników zaś niezaznajomionych jeszcze z jego twórczością, lektura komiksu będzie ciekawym doświadczeniem.

Bezprecedensowy, uparty, i co najważniejsze, niepokonany maniak uciech seksualnych ratuje świat w najlepszym stylu rodem z powieści o Jamesie Bondzie. Oto Anibal 5!

(...tak po cichutku, liczymy, że jednak nie zalejecie nas samym hejtem ale... nam ten tytuł idealnie pasuje do wakacyjnego, pełnego odprężenia i rozrywki czasu... :-) :-) )

DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline -gościu-

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2659 dnia: Lipiec 27, 2018, 01:06:19 pm »
Super, więcej kasy zostanie na wrzesień.

Offline robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2660 dnia: Lipiec 27, 2018, 01:07:49 pm »
Super, więcej kasy zostanie na wrzesień.
Dokładnie. Bez sentymentu.
Choć z lekkim żalem,  bo liczyłem (jak kilka innych osób) na Żonę Magika.

Offline -gościu-

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2661 dnia: Lipiec 27, 2018, 01:19:33 pm »
Choć z lekkim żalem,  bo liczyłem (jak kilka innych osób) na Żonę Magika.
Chociażby. A katowanie kolejnymi komiksami Manary i Jodorowsky'ego robi się strasznie monotonne. Ale skoro ludzie tak chętnie je kupują...

Offline pawlis

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2662 dnia: Lipiec 27, 2018, 02:53:10 pm »

Choć z lekkim żalem,  bo liczyłem (jak kilka innych osób) na Żonę Magika.


W Ziniolu wspominali, że wydadzą 2 pozycje, o których nic nie mówili. A Żona Magika jest "w zapowiedziach".


To teraz czekać aż jesienią/zimą wydadzą tą drugą niespodziankę, amerykańską.

Offline robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2663 dnia: Lipiec 27, 2018, 03:00:55 pm »
W Ziniolu wspominali, że wydadzą 2 pozycje, o których nic nie mówili. A Żona Magika jest "w zapowiedziach".
Tak, ja wiedziałem że to było w zapowiedziach. Mimo to szkoda.

Offline Klint

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2664 dnia: Lipiec 27, 2018, 03:04:18 pm »
Jakoś tego nie czuję.

Offline nazareth

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2665 dnia: Lipiec 27, 2018, 03:41:47 pm »
Jodo? Eh...

Offline arczi_ancymon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2666 dnia: Lipiec 27, 2018, 04:16:31 pm »
Na pocieszenie niektórym napiszę, że wiele od Jodo do wydania już nie zostało :)

Offline nazareth

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2667 dnia: Lipiec 27, 2018, 04:23:16 pm »
Na pocieszenie niektórym napiszę, że wiele od Jodo do wydania już nie zostało :smile:
To dobrze i niedobrze. Bo Jody chyba jakoś im się sprzedaje, tak jak i Manara (ten drugi na bank lepiej). Więc dobrze, żeby coś jeszcze było od nich, bo inaczej Scream nie będzie miał tzw koni pociągowych.
I stwierdzam to, mimo, że i Manara, i Jodo to nie moja bajka.

Offline ciezka_rozkmina

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2668 dnia: Lipiec 27, 2018, 04:31:30 pm »
A ja się nawet cieszę z tej zapowiedzi. Nie słyszałem wcześniej o tym komiksie ale po przejrzeniu materiałów dostępnych w sieci stwierdzam, że zapowiada się ciekawie. Oczywiście jeśli ktoś lubi Jodorowsky'ego - bo jest to historia trochę luźniejsza i bardziej humorystyczna ale nadal p***bana, w charakterystyczny dla tego pana sposób.  :biggrin:

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2669 dnia: Lipiec 27, 2018, 04:42:24 pm »
Na pocieszenie niektórym napiszę, że wiele od Jodo do wydania już nie zostało :smile:

no wiesz, zawsze zostają kolejne edycje, na miękko, super deluxe, b/w  jeszcze moga to przemielić na wiele sposobów ;)

Anibal dziełem sztuki nie jest ale jest znacznie lepszy niż Showman Killer. Zwłaszcza rysunkowo.

 

anything