trawa

Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1085364 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1110 dnia: Luty 02, 2016, 06:53:28 pm »
Ech, zapomniałeś, że w "Wolverine and the X-Men" zawarto annual odnoszący się do "Nieskończoności", który jest dopiero w ostatnim tomie, czyli wcześniej Egmont wyda "Battle of Atom", znajdujący się przed ostatnim zbiorem. Trochę na tę całą "Nieskończoność" poczekamy, zakładam, że przy braku zmian  do lipca.

Nie tyle zapominałem co w ogóle o tym nie wiedziałem :wink: :cool:
 
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2016, 07:03:44 pm wysłana przez bogi1 »

Offline Jaxx

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1111 dnia: Luty 02, 2016, 07:01:51 pm »
What!? Dlaczego Superior 3 jest taki cienki?? No i jak tu nie mówić, że Egmont nas okrada? Wkurzają mnie. Na marzec na razie mam 3 komiksy w planach - Superior 3, All New X-Men i Supergirl.

A 480 stron Batmana Eternal za 70 (w dyskontach) to już nie przeszkadza? Tu dołożą, tam odejmą i tyle. Ja tam nie czuję się okradziony cieńszymi MarvelNOW, jeżeli z drugiej strony dostaję takie rzeczy.

Offline waszaklasa

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1112 dnia: Luty 02, 2016, 07:12:49 pm »
Miałem nadzieje,że Egmont wyda Uncanny x-men już w marcu.
Widzę,że nasza forumowa cebula nadal w formie ,,Egmont nas okrada''. :lol:

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1113 dnia: Luty 02, 2016, 07:23:01 pm »
Miałem nadzieje,że Egmont wyda Uncanny x-men już w marcu.
A gdzie było coś mówione o Uncanny X-Men?

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1114 dnia: Luty 02, 2016, 07:47:17 pm »
Tylko, że ten annual nie jest potrzebny do zrozumienia eventu. Ważne by wyszedł razem lub po evencie, a nie przed.
No, może tak być, ale patrząc na ilość tomów w seriach "Deadpool" i "The Superior Spider-Man"/"The Amazing Spider-Man", to całe opóźnienie, podczas którego owe serie byłyby dalej wydawane, wydaje się logiczne. W końcu "Secret Wars" to kolejna granica i Egmont pewnie będzie chciał dojść do tego eventu każdym tytułem w podobnym czasie.
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2016, 07:54:48 pm wysłana przez ThePinkFin »

Offline Malibu

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1115 dnia: Luty 03, 2016, 11:13:11 am »
Przypuśćmy że Egmont wyda event Infinity tak: GA vol3,4 + NA vol2 + Infinity to wtedy czytać to tak jak jest na tej str http://marvel.com/comics/discover/47/infinity-the-complete-event ?

Offline waszaklasa

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1116 dnia: Luty 03, 2016, 11:44:16 am »
Widać wszyscy nie mogą doczekać się Infinity,ciekawe czy Egmont wyda Infinity:the Heist/Hunt,no i jak wyda Inhumanity. :badgrin:
Pytanie dla tych co czytali główną serię Infinity,niektóre zeszyty mają po ponad sto stron,czy to błąd na comixology? :shock:

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1117 dnia: Luty 03, 2016, 12:00:06 pm »
Najlepsza grafika to ta, która już kilka razy była wklejana na tym forum :







Ja jeszcze raz powtarzam, aż takie szczegółowe trzymanie się chronologii przez Egmont nie ma najmniejszego sensu bo i tak czytając ten story arc będziecie musieli skakać pomiędzy tomami jeżeli ktoś się uprze żeby to czytać w takim porządku jak książka pisze.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1118 dnia: Luty 03, 2016, 12:03:52 pm »
Pytanie dla tych co czytali główną serię Infinity,niektóre zeszyty mają po ponad sto stron,czy to błąd na comixology? :shock:
2 zeszyty mają ponad 100 stron zawierają dodatkową historie z Silver Surferem.

Offline rzem

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1119 dnia: Luty 03, 2016, 12:40:20 pm »
Mam pytanie o Deadpool. Plansz w necie jest sporo, więc okej, ale jak oceniacie historię? Czy jest to część czegoś większego, wycinek jakiejś innej całości? Jeśli tak, czy da się określić liczbę tomów, które wyda Egmont?

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1120 dnia: Luty 03, 2016, 01:02:20 pm »
Egmont raczej wyda całość 8 tomów. Historia jest "głupkowata"  :smile: dla mnie jak najbardziej na tak.


Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1121 dnia: Luty 03, 2016, 01:20:58 pm »
Egmont raczej wyda całość 8 tomów. Historia jest "głupkowata"  :smile: dla mnie jak najbardziej na tak.

8 tomów z Marvel NOW a potem miejmy nadzieje kontynuacja z All-New All-Different Marvel  :biggrin: :biggrin:

... za kilka lat do tego dojdziemy #wierzę  :cool:

Offline rzem

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1122 dnia: Luty 03, 2016, 01:35:17 pm »
No i bardzo dziękuję za pomoc. Typ humoru na dostępnych screenach podobał mi się.

Offline Szczoch

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 769
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ani czarny, ani kwadrat, ani na białym tle.
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1123 dnia: Luty 05, 2016, 11:36:30 am »
Bez większych oczekiwań przeczytałem sobie "Angelę". Wrażenie miałem nieco pozytywniejsze, niż po "Kosmicznych Avengers", ale nadal mam odczucie, że GotG Bendisa to jednak taki "zapychacz" - seria poboczna, w której nie dzieje się nic istotnego a jej autonomię rozbijają wydarzenia rozgrywające się w innych seriach/eventach.
Rysunki przyjemne dla oka, parę zabawnych dialogów, jakieś mało emocjonujące niby-tajemnice - i nic więcej...
Do tego zastanawia mnie, co się porobiło z pisarstwem Bendisa. Zawsze był specyficzny - nastawiony na dialogi ale i konsekwentne realizowanie swojej wizji. A tutaj (i po części w "All-New X-men") narracja się rwie, nie klei, dialogi są jakieś chaotyczne, czkawkowate...
Może nie służy mu polski przekład? Ale to chyba nie tylko to...
A poza tym uważam, że "Iznogud" oraz "Saga o Potworze z Bagien" powinny zostać w całości wydane po polsku.

Offline Garf

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1124 dnia: Luty 05, 2016, 12:08:55 pm »
Może nie służy mu polski przekład? Ale to chyba nie tylko to...

Porównując pierwsze tomy "X-Men" i "Strażników", mogę stwierdzić, że w tych drugich polski tekst brzmi o niebo lepiej.

Ogólnie rzecz biorąc, wydaje mi się, że to raczej kwestia Bendisa, tym bardziej, że były tu wcześniej chyba przytaczane dość niepochlebne opinie o jego "GotG" (czy nawet Anionorodnik nie wspominał o tym?) i o dalszych wydarzeniach z "X-Men" (o tym na pewno pisał Aninorodnik. Wklejoną przez niego opinię o "Battle of the Atom" pamiętam do dziś :) ).
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!