trawa

Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1085209 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1230 dnia: Luty 08, 2016, 10:23:56 pm »
Cytuj
Chce dobrych komiksów - to za dużo?

Zawsze musi być jakaś łyżka dziegciu w beczce miodu. Taki już jest świat  :cool: :cool: :cool:

Ale wierzę, że ten dziegieć będzie smaczniejszy niż wygląda

mgnesium

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1231 dnia: Luty 08, 2016, 10:35:52 pm »
Punisher psychopatycznym zabójca  :shock:

nie jest specjalnie nową perspektywą stwierdzenie że frank ma nierówno pod czapą.

w fandomie nierzadko pojawiają się opinie że punisher jest po prostu seryjnym mordercą, który znalazł "pozytywne" ujście dla swoich potrzeb (a w najlepszym wypadku mordercą masowym który czerpie psychologiczną gratyfikację z domniemanych rezultatów, a nie z samego aktu zabójstwa).

Offline Julek_

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1232 dnia: Luty 08, 2016, 10:46:48 pm »
Zawsze musi być jakaś łyżka dziegciu w beczce miodu. Taki już jest świat  :cool: :cool: :cool:

U mnie proporcje są odwrócone. Ale spoko. Jak pisałem nie jestem typowym fanem super-hero i przeciętnym klientem Marvel NOW.

Offline isteklistek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1233 dnia: Luty 08, 2016, 10:51:23 pm »
Uwielbiam te argumenty od Egmontu o rzekomych nowych czytelnikach, którzy maja się pojawić i wykupować wielotysięczne nakłady komiksów. Jak na razie okazuje się, że większość ich czytelników, to osoby, które uważają, że ta czy inna historia jest słaba i jeżeli one jej nie kupują, tą wątpię, aby inni kupili. Poza tym zanim ktoś zdecyduje się kupować komiksy, to pierwsze, co zrobi, to wejdzie na jakieś forum i zapyta o konkretny tytuł lub przeczyta w jakiś mediach społecznościowych, że to słaby tytuł. Rozumiem, że na entuzjazmie/przez przypadek można kupić słaby tytuł, ale kupić słabą serię z kilku tomów?
Interesująca jest ta polityka oparta na wyimaginowanych przyszłych klientach, a nie na już sprawdzonych, a ponoć Egmont czyta fora.

Offline amsterdream

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1234 dnia: Luty 08, 2016, 10:59:57 pm »
Oficjalny profil Marvela wrzucił zapowiedzi Egmontu i Muchy i jak myślicie, który komiks wywołał największą euforię?
Spoiler: pokaż
Thunderbolts.



Punkt dla Egmontu.

Offline kelen

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1235 dnia: Luty 08, 2016, 11:01:26 pm »
Cytuj
Interesująca jest ta polityka oparta na wyimaginowanych przyszłych klientach, a nie na już sprawdzonych, a ponoć Egmont czyta fora.

No tak, to by było mądre, żeby wielkie wydawnictwo wydawało tak, żeby się przypodobać 20-30 osobom.

Zobacz sobie ile "słabych" tytułów z N52 Egmont wydał i był bestsellerami na liście sklepów. Strażnicy, czy Wolverine też niby tak mocno odradzani, a na festiwalu sprzedawał się jak świeże bułeczki.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1236 dnia: Luty 08, 2016, 11:05:50 pm »
Oficjalny profil Marvela wrzucił zapowiedzi Egmontu i Muchy i jak myślicie, który komiks wywołał największą euforię?
Spoiler: pokaż
Thunderbolts.



Punkt dla Egmontu.


Normalka, filmy Michaela Baya też mają swoją widownie i absolutnie nikt nie miał zamiaru się kłócić, że i na tego potworka (komiks Waya) znajdzie się szczęśliwa publika. To nie krytyka i dzielenie na lepszych i gorszych bo każdy ma swoją działkę, to jest fakt, ale nie zmienia to absolutnie nic, że te osoby, które komiks czytały jak najbardziej mogą (i powinny) mówić, że ten komiks nie jest godny papieru, na którym go wydrukowano.
perły przed wieprze

Offline kelen

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1237 dnia: Luty 08, 2016, 11:12:01 pm »
A, przy okazji. Nie wiem, czy już o tym pisałem, ale warto jeszcze mieć na uwadze, że to nie jest tak, że Egmont rzuca listą tytułów, które chcą wydać, a Marvel kiwa głową i daje wszystko, jak trzeba. Podejrzewam, że pomijając już ten czynnik ryzyka, dużą rolę gra też to, jakie licencje Marvel chce wepchnąć innym krajom.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1238 dnia: Luty 08, 2016, 11:12:06 pm »
I zero radości z Miraclemana  :smile: / :sad:

Offline Ulotu

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1239 dnia: Luty 08, 2016, 11:13:10 pm »
Cytuj
Interesująca jest ta polityka oparta na wyimaginowanych przyszłych klientach, a nie na już sprawdzonych, a ponoć Egmont czyta fora.

Bardzo dobra sprzedaż "Ery Ultrona" mówi zdecydowanie co innego. Większość czytelników nie zagląda na żadne fora czy fanpage. Podobnie jak z filmami.

Offline amsterdream

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1240 dnia: Luty 08, 2016, 11:15:08 pm »
I zero radości z Miraclemana  :smile: / :sad:

Bo nie było go w filmach  :sad:

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1241 dnia: Luty 08, 2016, 11:24:33 pm »
A o Hawkeye'u był film: http://www.imdb.com/title/tt0187131/
i nawet serial: http://www.imdb.com/title/tt0108798/
a nie wydali...

taki żarcik  :smile:

« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2016, 12:06:50 am wysłana przez JanT »

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1242 dnia: Luty 08, 2016, 11:26:06 pm »

Jeżeli chce wydać wszystko co ma z nim związek i w tym samym czasie to niech już teraz się zabiera za tłumaczenie tego :





 :smile:
A niech się zabiera! Tak serio, to miałem na myśli wszystko z wydawanych przez niego serii.

Offline Julek_

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1243 dnia: Luty 08, 2016, 11:26:50 pm »
A, przy okazji. Nie wiem, czy już o tym pisałem, ale warto jeszcze mieć na uwadze, że to nie jest tak, że Egmont rzuca listą tytułów, które chcą wydać, a Marvel kiwa głową i daje wszystko, jak trzeba. Podejrzewam, że pomijając już ten czynnik ryzyka, dużą rolę gra też to, jakie licencje Marvel chce wepchnąć innym krajom.

Pewnie tak jest. Tylko czemu w pakiecie z "Age of Ultron", "Avengers" i "Thorem" dostajemy żałosnych Boltsów?

Offline isteklistek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1244 dnia: Luty 08, 2016, 11:29:23 pm »
No tak, to by było mądre, żeby wielkie wydawnictwo wydawało tak, żeby się przypodobać 20-30 osobom.

Zobacz sobie ile "słabych" tytułów z N52 Egmont wydał i był bestsellerami na liście sklepów. Strażnicy, czy Wolverine też niby tak mocno odradzani, a na festiwalu sprzedawał się jak świeże bułeczki.

O tych "słabych" tytułach widziałem Twoją opinię na forum i czytałem recenzję (Mroczny Rycerz, tom  3: Szalony), dziwne, że aż tak się różnią - nie wiem jak jest z pozostałymi tytułami z serii N52. Komiksów Marvela o których wspominasz nie mam, ale rozumiem, że Ty je posiadasz (kupiłeś, a nie dostałeś recenzenckie) i uważasz, że warto było je kupić kosztem innych pozycji? Są to dobre tytuły, których nie rozważasz się pozbyć w dalszej przyszłości, a teraz tylko blokują miejsce na półce? Zaraz z Marvela wyjdzie Alias od Much i (może) Dardevil od Sideci i ja np. się ani przez chwilę nie waham co wybrać.

 

anything