trawa

Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1084976 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1275 dnia: Luty 16, 2016, 04:07:11 pm »
Cytuj
Polską okładkę "Sagi Hellfire" robił chyba jakiś "miszcz fotoszopa". Spójrzcie na ten byle jak powtórzony fragment grafiki na dole, doklejony, żeby napisy nie zasłaniały Kade'a Kilgore'a.  :doubt:

Aż sprawdziłem czy to przypadkiem nie wina mojego skanowania. Może ruszyłem podczas skanu ? A tu nie. Rzeczywiście jest takie ''coś'' odwalone na tej okładce. Dziwnie do wygląda. Cięgi dla grafika ;)

Offline radef

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1276 dnia: Luty 16, 2016, 04:18:47 pm »
Trzeba pisać do Egmontu! Do premiery sporo czasu, więc mogą jeszcze poprawić. Kojarzę, że przynajmniej kilka razy różne okładkowe byki poprawiali.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Malibu

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1277 dnia: Luty 16, 2016, 04:58:13 pm »
Kolejność:

Superior
All-New X-Men
Avengers
GotG
Wolverine i X-Men
Deadpool

I jeszcze ciekawostka: POJAWIŁA SIĘ CENA nad kodem kreskowym  :smile:


Jestem ciekaw czy wydadzą to w takiej kolejności jak jest z tyłu okładki:
Marzec: Spider, AllX-men
Kwiecień: Avenger 3, Gotog 3
Maj: Wolv vol 3, Deadpool 2


Jeśli tak to moja tabelka https://docs.google.com/spreadsheets/d/1JCWLpDB-6URosUrM029Y5fvXzYwVsfMGM2Nv1eCzs8U/edit#gid=0 poszła się.... :P


A dół tej okładki wygląda rzeczywiście falernie, niech to zmienią

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1278 dnia: Luty 16, 2016, 05:01:39 pm »

Jestem ciekaw czy wydadzą to w takiej kolejności jak jest z tyłu okładki:
Marzec: Spider, AllX-men
Kwiecień: Avenger 3, Gotog 3
Maj: Wolv vol 3, Deadpool 2


Jeśli tak to moja tabelka https://docs.google.com/spreadsheets/d/1JCWLpDB-6URosUrM029Y5fvXzYwVsfMGM2Nv1eCzs8U/edit#gid=0 poszła się....:P

Zdaje mi się, że jak zostaną przy 2 tomach na miesiąc to od kwietnia będzie kolejny tom z jakieś serii + pierwszy tom jednej z tych 4 nowych serii. Np. Kwiecień = Avengers 3 + np. Uncanny X-Men 1, Maj = GotG 3 + np Thunderbolts 1 etc.

No nic trzeba czekać do kwietniowych zapowiedzi bo skrzydełka w Deadpoolu i W&X nie uwzględniały w kolejności nowych serii

Offline Malibu

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1279 dnia: Luty 16, 2016, 05:13:24 pm »
Zdaje mi się, że jak zostaną przy 2 tomach na miesiąc to od kwietnia będzie kolejny tom z jakieś serii + pierwszy tom jednej z tych 4 nowych serii. Np. Kwiecień = Avengers 3 + np. Uncanny X-Men 1, Maj = GotG 3 + np Thunderbolts 1 etc.

No nic trzeba czekać do kwietniowych zapowiedzi bo skrzydełka w Deadpoolu i W&X nie uwzględniały w kolejności nowych serii


Chyba nie uwzględnili nowych zapowiedzi, raczej muszą zacząć wydawać po 3 tomy miesięcznie jak chcą sensownie dotrzeć do Infinity, bo przecież 3 tom thunderboltsów to tie-in do Infinity. Mi 3 tomy miesięcznie nie będzie przeszkadzać  :smile:
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2016, 05:17:25 pm wysłana przez Malibu »

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1280 dnia: Luty 16, 2016, 05:57:38 pm »
Nie zwróciłem uwagi na tą okładkę. Ale co się dziwić - to w końcu Egmont. :) Zapowiedzi na kwiecień jeszcze nie ma. Może 3 MN ruszą już od tego miesiąca? Zobaczymy. Ale przydałoby się już ruszyć z Unncany Avengers i X-Men, bo te serie są opóźnione wobec All-New X-Men.

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1281 dnia: Luty 16, 2016, 06:08:03 pm »
Jeśli tak to moja tabelka https://docs.google.com/spreadsheets/d/1JCWLpDB-6URosUrM029Y5fvXzYwVsfMGM2Nv1eCzs8U/edit#gid=0 poszła się.... :P


A dół tej okładki wygląda rzeczywiście falernie, niech to zmienią
Tam jest "Bitwa Atomu" po "Nieskończoności". Biorąc pod uwagę poczynania Egmontu, jak dla mnie ona już wcześniej poszła się...

Wziąłem "Avengers", "Strażników Galaktyki" i "Superior Spider-Mana", w każdym zapowiedź ma inaczej ułożone napisy niż na okładce następnego tomu, więc raczej nie powinno być problemu ze zmianą tego dołu, żeby tylko wiedzieli o tym błędzie, chyba że projektują je na nowo.

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1282 dnia: Luty 16, 2016, 06:26:51 pm »
Ja je napisałem.  :smile:  Niestety muszę jeszcze trochę poczekać na swój egzemplarz.  :sad:  Mnie ten tom akurat się w miarę podobał właśnie dlatego, że był mniej jajcarski niż pozostałe.


Przeleciałeś się tak tym tekstem po historii Wolverine, że bardzo ładnie podkreśliłeś jak ważna jest WKKM w Polsce, która naprawdę pokazuje nam jedne z najważniejszych historii tego wydawnictwa. No może poza tą z ShadowCat i Wolverinem, którą opisałeś na fanpage'u a wyjdzie dopiero w 278 tomie WKKM. :) :D

Nie spodobało mi się to streszczenie Avengers vs X-Men, bo zaspoilerowałeś przyszłe tomy WKKM. ;)

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1283 dnia: Luty 16, 2016, 06:29:43 pm »
Nie spodobało mi się to streszczenie Avengers vs X-Men, bo zaspoilerowałeś przyszłe tomy WKKM. :wink:
Redakcja kazała mi o tym wspomnieć. Niestety.

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1284 dnia: Luty 16, 2016, 06:34:43 pm »
Redakcja kazała mi o tym wspomnieć. Niestety.
Mogli dodać chociaż "Spoiler Alert".  :lol:

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1285 dnia: Luty 16, 2016, 06:36:13 pm »
Zwłaszcza, że O.Rogowski pisze chwilę po tobie to samo - że
Spoiler: pokaż
Xavier ginie.
No kurczę - to trochę bez sensu. Są ciągle ludzie, którzy nie znają treści tego eventu.

Offline amsterdream

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1286 dnia: Luty 16, 2016, 06:48:39 pm »



Oby to tak nie poszło do druku. Brak słów  :roll:

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1287 dnia: Luty 16, 2016, 07:26:59 pm »
No kurczę - to trochę bez sensu. Są ciągle ludzie, którzy nie znają treści tego eventu.

Jak ktoś czytał "Wszystko umiera", to siłą rzeczy powinien to wiedzieć.

Offline Itachi

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1288 dnia: Luty 16, 2016, 08:28:33 pm »
Z empikowego pakietu na pierwszy rzut postanowiłem wybrać Deadpoola. I delikatnie pisząc, nie był to wybór najlepszy. Żenujący scenariusz, po prostu durny w całej rozciągłości. Humor kompletnie do mnie nie przemówił, a album ratuje wyłącznie strona graficzna. Avengers w Deadpoolu wyglądają jak niepełnosprawne istoty, których pojawienie się wywołuje wyłącznie politowanie. Podsumowując, przeczytałem zapomniałem.

Offline Voytek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1289 dnia: Luty 16, 2016, 10:31:34 pm »
Itachi mam to samo - prosty , wymozdzony i do tego nudny komiks! tyle czekania i mega rozczarowanie! a może jesteśmy za starzy na takie komiksy?


mam pytanie do 8azyliszka : dlaczego uważa DEADPOOL za komiks genialny? :?:
ex, Drugs & CS!

 

anything