trawa

Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1085011 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline donTomaszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1305 dnia: Luty 18, 2016, 01:08:33 pm »
Film robi hype.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline radef

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1306 dnia: Luty 18, 2016, 01:16:29 pm »
Najszybciej po weekendzie "Deadpool" powróci do księgarń internetowych. Ale i tak sądzę, że cały nakład może się szybko wyprzedać, tak w 1,5 miesiąca.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Itachi

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1307 dnia: Luty 18, 2016, 02:23:35 pm »
Film napędza sprzedaż, ale to też pierwszy solowy komiks z tym bohaterem (na jednym kadrze się pojawił wcześniej) więc dobra sprzedaż nie jest niczym zaskakującym. Obiektywnie po 3-4 trejdzie będzie można cokolwiek napisać.

Offline Ulotu

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1308 dnia: Luty 18, 2016, 02:31:57 pm »
Cytuj
Choć w sumie za mało czytałem i znam jego losy. Ktoś z większą wiedzą mógłby napisać, czy Deadpool miał jakieś "poważniejsze" przygody, które miały jakiś wpływ na universum Marvela.

W runie Waya Deadpool spoważniał i stwierdził, że chce umrzeć, ale wg. mnie to była cienka historia. Jeśli szukać lepszej z poważniejszym Deadpoolem to uważam, że trzeci tom runu Dugguna z Marvel NOW! - "Good, Bad and Ugly" jest chyba najlepszy.

Offline SawiK

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1309 dnia: Luty 18, 2016, 04:59:25 pm »
Za kilka dni będę miał okazje zapoznać się z Egmontowym Deadpoolem. Fart niezwykły gdyż namacalnie praktycznie nie znam nikogo kto czyta komiksy: a jednak się kogoś zna  :lol: Jak będzie to pozycja godna kupna po przeczytaniu to na pewno wciągnę go w marcu  :wink: Moze będzie to mój pierwszy MN gdyż nic z tego segmentu jeszcze nie kupiłem  :doubt:

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1310 dnia: Luty 18, 2016, 05:39:50 pm »
@UP
Jeszcze? Kup New Avengers, póki jeszcze są.
Taa - za 3 tygodnie wyjdzie jeszcze Wade Willson War i zobaczymy która była lepsza i kto lepiej tłumaczył. W każdym razie Egmont wstrzelił się idealnie - dobry film i dobry komiks. Z Avengers Wojna bez końca było trochę gorzej.

Offline SawiK

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1311 dnia: Luty 18, 2016, 06:02:27 pm »
Tak jeszcze nie mam nic z tej kolekcji hehe Tak czy siak z akupy mam już porobione i następne dopiero w połowie marca: może znajdzie sie w nich klon Daethstrokera ;p Haszetowy to tez niewiadoma gdyż  dawno sobie odpuściłem zostawiając kilka ciekawszych tytułów

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1312 dnia: Luty 18, 2016, 06:50:13 pm »
i kto lepiej tłumaczył.
To nie będzie sprawiedliwe porównanie. Oskar miał o wiele trudniejszy komiks do przetłumaczenia. On w "Dead Presidents" miał grę słów na co drugiej stronie, a ja w "Wade Wilson's War" średnio po jednej na każdy z pięciu zeszytów.

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1313 dnia: Luty 18, 2016, 07:19:34 pm »
@UP
Ale nie wrzuciłeś za dużo polszczyzny? Bo jakoś mi ten Deadpool śpiewający Orła Cień nie podszedł w tej scenie.


Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1314 dnia: Luty 18, 2016, 07:32:22 pm »
Użyłem chyba tylko jednego odniesienia do Polski i polskiej popkultury (tytuł rozdziału: "Czterej najemnicy i pies") bo akurat pasowało. Zresztą za trzy tygodnie sam się dowiesz wszystkiego, czytając ten tom.
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2016, 07:36:44 pm wysłana przez Anionorodnik »

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1315 dnia: Luty 18, 2016, 07:39:07 pm »
@UP
No wiem. Te polonizmy w Prezydentach mnie trochę zaskoczyły. Ale tekst "Tak tu będę leżał" był świetny i dobrze, że się pojawił. :) czekam czekam, to twój drugi WKKM. :) I tekst w Marvel Now - grasz na 2 fronty - w Hachette i Egmoncie. Wyrabiasz się @Anionorodnik - pogratulować. :)

Offline luki_nho

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1316 dnia: Luty 18, 2016, 08:05:42 pm »
Witam forumowiczów :smile:


Muszę przyznać, że jestem w szoku. "Martwi prezydenci" wybyli ze wszystkich znanych mi dyskontów oraz nawet ze sklepu Egmontu w tak krótkim czasie. Myślę, że to napędzi koniunkturę związana z tym typem sztuki w naszym kraju :smile:

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1317 dnia: Luty 18, 2016, 08:14:07 pm »
@UP
Co ty gadasz? Na Gildi.pl dostępny jest w 24 godziny. Ale fakt - z Mestro i niePrzeczytane.pl wywiało.

http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/292454-deadpool-1-martwi-prezydenci

No i zawsze zostaje drogi Empik. Ale teraz przyszło mi do głowy - ciekawe czy gdyby wznowili grę z Deadpoolem sprzed 2 lat i rzucili ją do sklepów, to czy by się sprzedała? :)
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2016, 08:25:17 pm wysłana przez 8azyliszek »

Mikel

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1318 dnia: Luty 18, 2016, 08:42:38 pm »
No i zawsze zostaje drogi Empik. Ale teraz przyszło mi do głowy - ciekawe czy gdyby wznowili grę z Deadpoolem sprzed 2 lat i rzucili ją do sklepów, to czy by się sprzedała? :)
Bazyliszku drogi sprawdzaj wiadomości, gra wyszła niedawno na XBO i PS4 oraz cały czas jest dostępna na Steamie (pół roku zawszenia)

Offline luki_nho

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1319 dnia: Luty 18, 2016, 08:49:03 pm »
@8azyliszek


Jak to mówią - najciemniej pod latarnią. Fakt, na gildii nie sprawdziłem, ale sytuacja dosyć dziwna i tak bo inne tytuły na arosie, bonito, nieprzeczytane były przez długi czas po premierze (niektóre do dziś).

 

anything