trawa

Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1085472 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Antari

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1410 dnia: Marzec 11, 2016, 05:57:08 pm »
To proszę wrzuć do koszyka i zrób screenshota.
Nie jesteś, albo obaj jesteśmy  :oops:

Okej, nie ma problemu.


Offline Antari

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1411 dnia: Marzec 11, 2016, 06:16:54 pm »
Dzięki, ale grandaaaa pytał o Aros. Dziękuję mimo to.

Aaa no to się nie zrozumieliśmy. Myślałem, że chodzi o zakup ogólnie a nie konkretnie w Arosie. W takim razie zwracam honor.  :cool:

Offline grandaaaa

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1412 dnia: Marzec 11, 2016, 08:02:44 pm »
I kolejny mały off-top takie pytanie macie tak jak ja a mianowicie kolekcjonuje równolegle WKKM noweDC i MN i kompletnie nie mam czasu tego czytać . Mam zaległości 6 tomów WKKM ponad 10 DC w foli a MN mając wszystko tylko pająka przeczytałem a kupuje wszystko ....

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1413 dnia: Marzec 11, 2016, 08:09:54 pm »
I kolejny mały off-top takie pytanie macie tak jak ja a mianowicie kolekcjonuje równolegle WKKM noweDC i MN i kompletnie nie mam czasu tego czytać . Mam zaległości 6 tomów WKKM ponad 10 DC w foli a MN mając wszystko tylko pająka przeczytałem a kupuje wszystko ....

Ja nawet bez DC nie wyrabiam ostatnimi czasy z czytaniem ;(

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1414 dnia: Marzec 11, 2016, 08:21:53 pm »
Ja jak kupię, to od razu czytam. Też mam zajęcia, ale nie mogę wysiedzieć przy nieprzeczytanych komiksach. :)

Offline Szczoch

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 769
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ani czarny, ani kwadrat, ani na białym tle.
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1415 dnia: Marzec 11, 2016, 08:53:09 pm »
Ja część odkładam na "lata chude".
A poza tym uważam, że "Iznogud" oraz "Saga o Potworze z Bagien" powinny zostać w całości wydane po polsku.

Offline Jaxx

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1416 dnia: Marzec 11, 2016, 10:48:28 pm »
I kolejny mały off-top takie pytanie macie tak jak ja a mianowicie kolekcjonuje równolegle WKKM noweDC i MN i kompletnie nie mam czasu tego czytać . Mam zaległości 6 tomów WKKM ponad 10 DC w foli a MN mając wszystko tylko pająka przeczytałem a kupuje wszystko ....

Witaj w klubie. Z MarvelNOW mam wszystko, ale przeczytany tylko Deadpool. NoweDC to przeczytanych mam większość Batmanów, a na półce stoją wszystkie pozostałe serie. DCDeluxe 9 tomów kupionych i wszystkie czekają na przeczytanie. A z WKKM to mam przeczytaną jakąś połowę tomów... Tak więc u mnie jest to samo, widać brak czasu doskwiera wielu. Liczę, że jak mi dzieciaki podrosną, to trochę nadgonię, ale to jeszcze kilka lat.

Offline pucek_miszcz

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1417 dnia: Marzec 11, 2016, 10:51:58 pm »
Uff a ja myślałem że tylko u mnie komiksy wiszą rok w 'poczekalni'  :smile:
Ile by nie kupił komiksów, i tak znajdzie się jakiś do nadrobienia...

Offline grandaaaa

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1418 dnia: Marzec 11, 2016, 11:27:45 pm »
Aż poczułem się lepiej , żona na mnie napierdziela po co mi tego tyle jak czytam tylko na tronie :) ale fakt jak moje chłopaki ( 1 i 5 l ) podrosną to będzie lepiej ale jak poprzednik napisał trzeba robić zapasy na chude lata :) Pozdrawiam

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1419 dnia: Marzec 12, 2016, 06:39:39 am »
Nie wiem dalej, czemu nie możecie wieczorami dzieciom czytać przed snem. W takim Spider-Manie czy Avengers z MN nie ma nic niestosownego nawet dla małych dzieci. Albo w Gothtopi.

Dziś od rana w niePrzeczytane.pl jest już w ofercie Wieczny Batman. I to za 63 zł, więc się opłaca. Ale nie ma jeszcze Marvel Now, więc muszę poczekać jeszcze chwilę ze skompletowaniem paczki. Może po południu się pojawią w ofercie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2016, 06:57:30 am wysłana przez 8azyliszek »

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1420 dnia: Marzec 12, 2016, 08:59:35 am »
Nie wiem dalej, czemu nie możecie wieczorami dzieciom czytać przed snem. W takim Spider-Manie czy Avengers z MN nie ma nic niestosownego nawet dla małych dzieci. Albo w Gothtopi.

Jak zwykle nie znam się, ale coś pierdnę i udam głupiego. Będziesz miał dzieci (albo chociaż dziewczynę) to zrozumiesz.

Offline Szczoch

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 769
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ani czarny, ani kwadrat, ani na białym tle.
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1421 dnia: Marzec 12, 2016, 09:07:26 am »
Ja tam od prawie dwóch lat czytam synowi (6 l.) m.in. wybrane Spider-many. Ale najbardziej lubi Fistaszki i Usagiego.
A poza tym uważam, że "Iznogud" oraz "Saga o Potworze z Bagien" powinny zostać w całości wydane po polsku.

Offline Fanatyk_2004

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1422 dnia: Marzec 12, 2016, 10:07:25 am »
Ja też się nie mogę zabrać za czytanie z braku czasu... Z N52 w zatrzymałem się na Imperium Pingwina oraz Roku Zerowym... Na bieżąco w miarę jestem z MarvelNOW.

Bazyliszek też już bym złożył zamówienie ale tka jak Ty czekam na Marvele no i Supergirl :P

Offline grandaaaa

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1423 dnia: Marzec 12, 2016, 01:52:58 pm »
Nie wiem dalej, czemu nie możecie wieczorami dzieciom czytać przed snem. W takim Spider-Manie czy Avengers z MN nie ma nic niestosownego nawet dla małych dzieci. Albo w Gothtopi.


Pisząc to jestem pewny że dzieci nie masz . czytanie do snu pomysł może ok ale ja jako kolekcjoner chce mieć komiksy w dobrym stanie . Wszystkie bajki i książeczki które czytam im ja lub żona nie mają połowy stron lub okładek i nie pisz że trzeba uważać bo z takimi małymi urwisami nie ma szans :)

Mikel

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1424 dnia: Marzec 12, 2016, 02:05:27 pm »
Komuś kto nie przerabiał małego dziecka i książek, ten nie powinien się wypowiadać.
Takie pomysły u kolekcjonera ? ?