Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1085473 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1440 dnia: Marzec 14, 2016, 04:52:51 pm »
@UP
A co mają z Marvela lub DC?

@DOWN
Tak. :D Większość komiksów spoza universum mi się nie podoba.
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2016, 05:02:23 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline Itachi

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1441 dnia: Marzec 14, 2016, 04:57:16 pm »
A to musisz mieć logo DC albo Marvela, aby przeczytać jakiś komiks?

Mikel

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1442 dnia: Marzec 14, 2016, 09:08:41 pm »
Tak. :D Większość komiksów spoza universum mi się nie podoba.
No tak, poza KD, frankonów nie czytasz, DC i Marvel tylko te co budżetowo wydane;)
Generalnie sporo jest dobrych komiksów po które warto sięgnąć, ale trzeba mieć otwarty umysł.

Offline SawiK

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1443 dnia: Marzec 14, 2016, 09:40:51 pm »
8azyl a może cos ze: Studio Lain/Ongrys: zapowiadają Sedziego Dredda,  który także bedzie  jezdził po Gotham jak Egmont dopnie swego ;]

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1444 dnia: Marzec 15, 2016, 07:55:10 am »
@UP
Rozgrywa się w Savage Landzie. Wolverine i jeszcze jedna taka dziunia są sami, zdani na pastwę losu i wrogich tubylców. I bardzo brutalnie z nimi walczą. Dobrze, że mi przypomniałeś bo miałem skończyć to czytać.

Offline Fanatyk_2004

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1445 dnia: Marzec 15, 2016, 08:08:44 am »
Nowości ładnie schodzą ze sklepów. Właśnie kuknąłem na aros i:
Wieczny Batman - zostało 6 egz.
The Superior Spider-man - 1 egz.
All New-X-men - 3 egz.


to nie jest wątek o 8azyliszku tylko o Marvel NOW
nie szukajcie postów co tu były. i tak nie było w nich nic nowego
fragsel
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2016, 09:38:45 am wysłana przez fragsel »

Offline pucek_miszcz

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1446 dnia: Marzec 15, 2016, 10:41:33 am »
Pierwszy rzut Batman/Superman już zszedł :P jak już dostaną dostawę powinny być znowu dostępne bo oni sporo tego zamawiają na początku


EDIT: jednak coś tam jeszcze zostało, obstawiam że i tak będzie tego sporo jak już do nich dojdzie dostawa
Ile by nie kupił komiksów, i tak znajdzie się jakiś do nadrobienia...

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1447 dnia: Marzec 15, 2016, 02:45:41 pm »
Polskie okładki z zapowiedzi

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1448 dnia: Marzec 15, 2016, 03:41:57 pm »

To polskie logo jest ciekawe. Z jednej strony zachwiano symetrię długości po obu stronach atomu, a z drugiej - symetria ilości się pojawiła. To logo powstało w sposób, który czasem pasuje jedynie do oryginalnego tytuły, ale tu aż ciężko mi się zdecydować, które jest lepsze.

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1449 dnia: Marzec 15, 2016, 04:15:19 pm »
Są Sentinele (Kill all mutants!), jest zabawa. :) To kiedy ta Bitwa o Atom ma wyjść? I ile tomów Unncany X-Men i Avengers jest przed nią?

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1450 dnia: Marzec 15, 2016, 04:22:19 pm »
Są Sentinele (Kill all mutants!), jest zabawa. :smile: To kiedy ta Bitwa o Atom ma wyjść? I ile tomów Unncany X-Men i Avengers jest przed nią?

Pod koniec roku. Pisałem o tym już kilka stron temu. Wiem na pewno, że trzeba nadrobić 2 tomy Uncanny X-Men do Battle of Atom. Co do Uncanny Avengers to nie wiem.

Na razie przerwa z All-New X-Men bo 4 tom dzieje się po ww. evencie wiec pewnie ta przerwa aż do 2017r 

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1451 dnia: Marzec 15, 2016, 04:41:24 pm »
@UP
Wiem, że pisałeś. Ale myślałem, że jak masz już okładkę, to i data dzienna tego wydania się pojawiła. Akurat do grudnia mogą wyjść 3 tomy Broterhood of Evil Cyclops Mutants. :smile:


To jest wątek o Marvel NOW, a nie o tym jaką paczkę dostaliście, jaka do was idzie albo jaką właśnie zamawiacie
Ogarnijcie się wszyscy, bo spamujecie
fragsel

« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2016, 01:50:24 pm wysłana przez fragsel »

Offline grandaaaa

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1452 dnia: Marzec 16, 2016, 09:35:49 pm »
Pytanie za 100 punktów jestem po lekturze mutantów z MN i mam w kolekcji wszystkich avengersów mogę bez problemu zapoznać się z 3 tomem all new x-men bez znajomości capa i reszty ? czy muszę nadrobić te tomy ?

Offline Antari

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1453 dnia: Marzec 16, 2016, 11:51:40 pm »
Lektura Superior Spider-man: Kłopoty z głową (tom 3) już za mną. Początkowo odniosłem wrażenie, że tom będzie nieco słabszy od świetnych poprzednich, głównie z uwagi na o wiele większe nastawienie na sceny walki z udziałem trzecioplanowych szwarccharakterów i akcję, która niewiele wniosła względem poprzednich tomów. Dodatkowo elementy fabularne, w których
Spoiler: pokaż
 Parker odzyskuje władzę nad swoim ciałem
pozwalały mi wnioskować, że ten stopniowo (przez kilka kolejnych tomów)
Spoiler: pokaż
 będzie rósł w siłę, co pozwoli mu wykopać Doc'a ze swojego ciała
. Byłby to dość spory banał, więc tym większa byłą moja euforia, gdy doszedłem do momentu, w którym Slott postanawia
Spoiler: pokaż
 wykopać astralną formę Parkera nudziarza na dobre
. A przynajmniej na razie. Im dłużej tym lepiej. Tak naprawdę jedyną rzeczą, która nie podobała mi się w pierwszych tomach Superiora była właśnie postać
Spoiler: pokaż
 harcerzyka Parkera w formie duchowej
. Moim zdaniem genialny ruch ze strony Slotta, który z powodzeniem mógł zostać wprowadzony wcześniej lub od samego początku, co poprawiłoby jakość historii. Na okładce czwartego tomu widzimy już Pajączka w nowym autorskim stroju Doc'a, mniam. Nic tylko czekać na kolejny numer.

Offline Szczoch

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 769
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ani czarny, ani kwadrat, ani na białym tle.
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1454 dnia: Marzec 17, 2016, 07:45:41 am »
A ja z kolei przeczytałem już 3 część "All New X-men" i z ulgą uznaję ten tom za znacznie lepszy niż rozmamłaną i chaotyczną część 2. Historia sprawna, dość (jak na obecnego Bendisa) dynamiczna, w zasadzie jednowątkowa. Moim zdaniem naprawdę bardzo dobrze wyszły pojedynki
Spoiler: pokaż
na iluzje między Jean a Lady Mastermind
.
8azyliszkowi na pewno spodoba się żarcik Thora.
Szkoda tylko, że na kolejny tomik poczekamy chyba dość długo...
A poza tym uważam, że "Iznogud" oraz "Saga o Potworze z Bagien" powinny zostać w całości wydane po polsku.