trawa

Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1085109 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Leyek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1545 dnia: Kwiecień 17, 2016, 07:07:46 pm »
Thunderbolts t.1 - od tego komiksu bolą i oczy i mózg. Rysunki wstrętne, totalnie odwalone (a w takim Punisherze kreska Dillona całkiem fajnie się prezentowała). Fabuła miałka, nijaka. W sumie komiks o niczym. Na takie coś naprawdę szkoda papieru. Choć muszę przyznać, że zaskakująco długo po przeczytaniu mi ten komiks został w głowie i nawet znalazłem jego plus. Teraz już mniej więcej wiem, jak wyglądają te słabe serie, które są likwidowane w Stanach po 5-6 numerach i do nas nigdy nie docierają. Tutaj pewnie nazwa i bohaterowie pozwolili dociągnąć te dwadzieścia parę numerów.
Podsumowując szczerze nie polecam, no chyba że chcecie kogoś utwierdzić w przekonaniu, że komiksy to rozrywka tylko dla osób niezbyt rozgarniętych, do tego się ta pozycja nada idealnie.

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1546 dnia: Kwiecień 17, 2016, 07:28:45 pm »
To ile TPB wydali w USA tego volume Thunderboltsów? W Każdym razie, ja te rysunki jeszcze zniosę, choć zgadzam się, że Dilon do tej serii nie pasuje. Ale teraz wiecie jak ja odbieram rysunki starego Buscemy, Rossa, Catwoman albo Azylu Arkham. Też mi się nie podobają.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1547 dnia: Kwiecień 17, 2016, 07:41:04 pm »
Na szczęście tylko 5 TPB  :biggrin:

A to cie Bazyl ucieszy:

vol 3 to 7 zeszytów
vol 4 to 7 zeszytów
vol 5 to 6 zeszytów i Annual

Za to rysunki są jeszcze gorsze później.

Offline Itachi

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1548 dnia: Kwiecień 17, 2016, 07:47:25 pm »
Zgadzam się z użytkownikiem @Leyek. Thunderbolts są żenująco słabi. Po prostu dokończyłem lekturę tego "arcydzieła" (czym prędzej), aby nie puścić bociana na ten komiks. Egmoncie błądzisz!

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1549 dnia: Kwiecień 17, 2016, 07:53:39 pm »
@JanT
"Tak powinno być w każdym banku." :smile: No chyba, że Zły Egmont znowu zacznie ciąć po swojemu. A nie - Strażnicy Galaktyki 1 - 3 zeszyty + 3 zeszyty originów, SG 2 - 4 zeszyty. SG 3 - 3 zeszyty + jakieś dodatki o których jeszcze nie wiemy.

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1550 dnia: Kwiecień 17, 2016, 07:55:51 pm »
ta seria akurat nie ma zbyt dobrych rysowników, a im dalej tym gorzej. Rysunki Steve'a Dillona i Phila Noto są w porządku. Najbardziej "wymęczył" mnie chyba Jefte Palo (numery #14-18).


The darkness will swallow everything

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1551 dnia: Kwiecień 17, 2016, 07:58:04 pm »
Kurde - gorzej choćby  niż np. Ed, Edd i Eddy. :/ Albo Samuraj jack. :/


Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1552 dnia: Kwiecień 17, 2016, 08:06:04 pm »
w tej serii są fajne okładki, totalnie nie oddające graficznej zawartości  :badgrin:


pod względem fabuły seria podobała mi się średnio, były fajne pomysły np. gdy Punisher w ostatnim TPB
Spoiler: pokaż
poluje na resztę zespołu
ale ogólnie raczej czytadło niższych lotów.


sam się mocno zastanawiam czy kupować to po polsku  :doubt:
The darkness will swallow everything

Offline Leyek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1553 dnia: Kwiecień 17, 2016, 08:12:01 pm »
w tej serii są fajne okładki, totalnie nie oddające graficznej zawartości  :badgrin:


Fakt na tle reszty okładki mocno wyróżniają się na plus, choć mi nie do końca podchodzą. Współczuję tylko osobie, która nie znając kreski Dillona, kupiła komiks sugerując się grafiką na okładce. Różnica może być dla kogoś takiego szokująca.

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1554 dnia: Kwiecień 17, 2016, 08:26:47 pm »

Cytuj
[size=0px]Współczuję tylko osobie, która nie znając kreski Dillona, kupiła komiks sugerując się grafiką na okładce. Różnica może być dla kogoś takiego szokująca.[/size][/size][size=78%]  [/size]
zdecydowanie, chociaż ja akurat lubię kreskę Dillona czy Nato.





za większość (23 z 32) okładek odpowiadał Julian Totino Tedesco


ta, to chyba moja ulubiona:






Egmont może wybrał tę pozycję ze względu na obecność Deadpoola czy Punishera (później pojawia się także
Spoiler: pokaż
Ghost Rider
), ewentualnie jako tie-in do Infinity ale z tego co pamiętam, to seria nie wnosiła do niego nic istotnego czy wartościowego  :badgrin:

The darkness will swallow everything

Offline Wolf85

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1555 dnia: Kwiecień 17, 2016, 08:41:23 pm »
No, okładki są naprawdę ekstra, sam obejrzałem z dużym zainteresowaniem.
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline Antari

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1556 dnia: Kwiecień 17, 2016, 08:53:47 pm »
Cieszę się, że olałem ten tom Thunderbolts. Można się było domyślić takiego obrotu spraw. Była rozmowa na ten temat przed premierą i skoro nawet najwięksi optymiści odradzali zakup, a narzekacze nawet nie zabrali głosu to zakup był delikatnie mówiąc ryzykownym zabiegiem. No ale jak widać ludzie jednak kupili. Chyba faktycznie postać na okładce sprzedała ten tytuł.   

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1557 dnia: Kwiecień 17, 2016, 09:03:30 pm »
Skoro Egmont ma prawa tylko do Marvel Now, to po fantastycznym przyjęciu Deadpoola, ta seria musiała się ukazać. Bo tylko tam Deadpool jeszcze występuje. Jak w jednej serii występuje i Deadpool i Punisher, to ja musiałem ją wziąć. I tak jest lepsza niż większość Batmanów z N52 którymi nas zasypano. To wszystko przez głód komiksowy w Polsce. Jakby były inne dostępne historie z moimi ulubionymi bohaterami, to bym je wziął. A jak nie ma to biorę co jest.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1558 dnia: Kwiecień 17, 2016, 09:25:35 pm »
Skoro Egmont ma prawa tylko do Marvel Now
A co WKKM blokuję resztę?  :lol: Jakby chcieli to by mogli wydawać starsze rzeczy tak jak Mucha.

I tak jest lepsza niż większość Batmanów z N52 którymi nas zasypano.
Słabe Batmany z N52 to tylko 1 i 2 Detective Comics ale i tak mi się to lepiej czytało od Thunderboltsów.
Czytał w ogóle kolega wszystkie (polskie) Batmany z N52?

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1559 dnia: Kwiecień 17, 2016, 09:37:09 pm »
Juz mówiłem że czytałem. Gothtopię nawet mam. Ale Roku Zerowego nie znoszę. Teraz pewnie zrobią minus 1 po Rebirthcie. Zresztą kiedyś były takie tytuły. Arek Wróblewski o nich pisał. Styl Capullo też mnie trochę już wymęczył. Dlatego z przyjemnością czytałem Eternala.