trawa

Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1085457 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1575 dnia: Kwiecień 20, 2016, 10:42:43 am »
Nie było nic o Moon Knight (postać praktycznie w Polsce nieznana) prędzej by wyszedł Hawkeye na którego też się nie zanosi. Tak jak pisałem wyżej prędko nowych serii nie dostaniemy.

Offline Itachi

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1576 dnia: Kwiecień 20, 2016, 10:56:23 am »
Moim zdaniem i tak jest tych serii za dużo, większość z nich to średniaki lub jeszcze gorzej. Ogólnie linia Marvel Now mnie nie zachwyca, ani scenariuszowo (w większości), ani tym bardziej graficznie. Linia New 52 prezentowała się znacznie lepiej pod tym względem (porównując pierwsze miesiące). 

Offline wilk_stepowy

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1577 dnia: Kwiecień 20, 2016, 11:00:48 am »
Moim zdaniem Hawkeye nie powinien być wydany w Polsce. Zupełnie straciłby na tłumaczeniu zeszyt z
Spoiler: pokaż
polskim antagonistą
.

Offline Nawimar

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1578 dnia: Kwiecień 20, 2016, 12:09:42 pm »
Coś mi się obiło o ucho, że starania o "Hawkeye'a" (i chyba jeszcze jakieś inne serie) były czynione. Niestety Marvel zaproponował "Thunderbolts"... Tyle z tego, że chociaż "Thor" Aarona zapowiada się smakowicie.

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1579 dnia: Kwiecień 20, 2016, 12:15:14 pm »
Też jestem tego zdania, że aby wprowadzić kolejne serie, Egmont musiałby zwiększyć intensywność Marvel Now do 3 lub i więcej tomów w miesiącu. Mi i tak się dłuży czekanie na przygody Spider-Mana, czy ruszenie sprawy do przodu z mutantami, z racji tego, że o nich są aż 4 serie. No i tu jest tylko mowa o Moon Knighcie, Hawkeyu czy Kpt Marvel. A co z Kpt Ameryką, Hulkiem, albo Iron-manem (jeśli ma jeszcze serię w Now a nie tylko w Avengers i GoG)? Ja bym był za kontynuacją DD runu Waida przez Egmont i oczywiście Punisherem. Oraz jak najszybszym wydaniem po Infinity i Batle of Atom także nowych Tajnych Wojen - najlepiej zaraz po Nowym Roku, w formie takiej jak Age of Ultron.

Ale serio - i tak zrobiło się sporo serii MN w tym roku. 2 tomy na miesiąc to wąskie gardło dla obecnej liczby tytułów.

P.S. "Help Hawkeye"

Offline laf

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1580 dnia: Kwiecień 20, 2016, 12:51:15 pm »
Dajcie znać czy ten Marvel NOW Reading Order jest aktualny. Wynika z niego, że Uncanny Avengers powinno czytać się jako pierwsze. Tak jest faktycznie?

Offline misiokles

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1581 dnia: Kwiecień 20, 2016, 12:58:13 pm »
No jest aktualny. Komiksy z roku 2012-2015 już wszystkie wydano:) Inna rzecz, że każdy Reading Order jest inny, to wynika z różnego tempa akcji różnych serii komiksowych i dla różnych autorów są różne ważne punkty zazębiania się serii.

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1582 dnia: Kwiecień 20, 2016, 01:21:44 pm »
Jak pokazywały dopiski w All New X-Men 3, czy też przegląd okładek w All New X-Men 1 tą serię trzeba raczej czytać naprzemiennie z Unncany X-Men Cyclopsa. Plus oczywiście Unncany Avengers i Wolverine and the X-Men, gdzie młode wersje mieszkają. To samo z Avengers i New Avengers, gdzi po preludium obie serie są naprzemienne.

O kim jest komiks Avenging Spider-Man w Marvel Now??
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2016, 01:27:16 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline Antari

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1583 dnia: Kwiecień 20, 2016, 01:44:16 pm »
Moon Knight'a z NOW mogli by wydać, bo nie ma lepszego formatu więc nawet SC bym kupił w wydaniu Egmontu.

Offline Bionic agent

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1584 dnia: Kwiecień 20, 2016, 02:24:03 pm »
Bazyl, Secret Wars nie dzieją się zaraz po Infinity, pomiędzy nimi jest jeszcze kilka crossoverów w świecie X-Men (Trial Of Jean Grey, Black Vortex oraz ważne wydarzenie z życia Logana) oraz globalnych (Original Sin, Axis), i tak zastanawiam się czy Egmont pociągnie dalej po Infinity wydawanie poszczególnych serii aż do wspomnianych secret wars,  bo wydaje mi sie, że po infinity kończy się Marvel Now a zaczyna All New marvel now.

Offline Night wolf

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1585 dnia: Kwiecień 20, 2016, 03:14:53 pm »
Co do ilości serii to było powiedziane na konferencji, że marvel chce mieć bufor 2-3 lata od tego co wydają bo ludzie mają wpierw kupić oryginalne wydanie a później krajowe, więc jedyną opcją dla Egmontu jest wydawać dużo różnych serii z niższą częstotliwością, żeby nie wbić na bufor. No chyba że się mylę?

Marvel ma to gdzieś :biggrin: liczą się $ dla nich :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2016, 07:06:16 pm wysłana przez fragsel »

Offline Antari

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1586 dnia: Kwiecień 20, 2016, 05:31:44 pm »
Jest wiele serii Marvela, które można by wydać, nie tylko nowości ale także nieco starszych. Now! to tylko furtka, po której mogłaby się otworzyć droga do innych licencji. Mogliby np. wydać cały run Straczynskiego w ASM czy inne dobre rzeczy. Najlepiej w HC, bo na format powiększony nawet nie liczę, byłoby to zbyt piękne :)

Offline Morświnus

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1587 dnia: Kwiecień 20, 2016, 06:31:23 pm »
A już prawie miałem Thunderbolts w koszyku...ale jak czytam opinie to chyba nie warto, lepiej te pieniądze przeznaczyć na coś innego  :biggrin:

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1588 dnia: Kwiecień 20, 2016, 06:37:08 pm »
Run Starczyńskiego, to byłaby jedna z pierwszych pozycji mojego wydawnictwa. Już o tym pisałem. Pojutrze losowanie, więc trzymajcie kciuki. :smile:

Oczywiście forma egmontowego Marvel Now jest najlepsza bo najtańsza. Ale w sumie dobre i rozsądne wydawnictwo mogłoby wydawać jedne pozycje na miękko inne na twardo, przy maksymalnym obniżaniu kosztów. Mogłoby też wprowadzić listę mailingową i prowadzić zapisy na dane tytuły, po teoretycznym skalkulowaniu cen. I wtedy jakby np 1000 osób wpłaciło kasę z góry, to dana pozycja byłaby drukowana. Oczywiście pożądana byłaby też jak najszersza forma dystrybucji podobna do Hachette czy też Wiedźmina Polcha. Kioski, saloniki, Empiki, księgarnie.

P.S. @Morświnus - tysiące chomików nie mogą się mylić. Jak Thunderbolts są na pierwszym miejscu bestsellerów w nP.pl to ty też mógłbyś wziąć. :) Zresztą, nie ma nic poza Kryzysem, Flashem i Avengers innego do kupienia w tym miesiącu. :)

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1589 dnia: Kwiecień 20, 2016, 06:57:21 pm »
Kto mi usunął posta z obrazkiem? przecież nie łamał regulaminy czy coś.

 

anything