Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1085474 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1665 dnia: Kwiecień 27, 2016, 01:16:05 pm »
Cytuj
A co do Mozaiki to nie wiadomo czy cały czas będą 3 tomy na miesiąc.

A co to ma do rzeczy ? Napisałem, że od 2017 wzwyż a nie tylko w samym 2017

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1666 dnia: Kwiecień 27, 2016, 01:20:23 pm »
Dzięki za info @mkołek81. @bogi1 - okładkami zaspoilerowałeś jak się skończą Thunderbolts. Choć w sumie to było do przewidzenia od pierwszej sceny.  :biggrin: :biggrin: Zaciekawła mnie okładka NA z Innymi Światami - czyżby kolejny podbój?

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1667 dnia: Kwiecień 27, 2016, 01:20:25 pm »
Takie dobre to?


Nawet słabsze momenty tej serii są dla mnie o całe mile poziomem od Egmontowej oferty MN (z zaznaczeniem, że New Avengers jest dobre i to gra tu rolę wyjątku). Jest i poważny i campowy, tak powinien dla mnie wyglądać dziś komiks superbohaterski, mieć jakoś treść ale ani przez sekundę nie wstydzić się swojej kiczowatej/przaśnej formuły.
perły przed wieprze

Offline rzem

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1668 dnia: Kwiecień 27, 2016, 01:24:02 pm »
Dobra - dzięki za opinie o Thorze. Może wreszcie jakiś MN, który mnie kupi (a nie tylko taki, który ja kupię).

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1669 dnia: Kwiecień 27, 2016, 01:29:16 pm »
Bazyli czy możesz mi powiedzieć dlaczego tak się uparłeś na Avenging Spider-Man ? Dlatego że go wymienili w ostatnim nr Superiora wydanego u nas czy też wiesz co seria zawiera?
Serio fajnie by było gdyby dali "Superior Foes of Spider-Man"

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1670 dnia: Kwiecień 27, 2016, 01:32:59 pm »
Bo lubię Spider-mana, chciałbym czytać sporo jego przygód i nie mogę się doczekać końca Superiora i odejścia Otto. I nie  - nie wiem co tam jest, bo jakbym wiedział, to już by mnie nie interesowała. Ale ta seria pojawiła się w Reading Order i zwróciła moją uwagę.

Z okładek event "Axis" też wygląda interesująco.

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1671 dnia: Kwiecień 27, 2016, 01:35:27 pm »
Ostatnio z nudów w pracy zrobiłem przewodnik po Marvel Now wydanego/zapowiedzianego przez Egmont. Jest to wersja alpha jeśli ktoś ma jakieś propozycje zmian to proszę pisać co do strony graficznej/rozmieszczenia jest to zrobione na szybko więc wszystko może się zmienić :smile:


Jeśli masz zamiar tę listę aktualizować, co zrobisz, jak Egmont zacznie wydawać "Avengers: Time Runs Out"? Umieścisz te 4 tomy między linią z "Avengers" a "New Avengers"?

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1672 dnia: Kwiecień 27, 2016, 01:37:31 pm »
Serio fajnie by było gdyby dali "Superior Foes of Spider-Man"
Jestem za  :smile:

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1673 dnia: Kwiecień 27, 2016, 01:39:58 pm »
Bo lubię Spider-mana, chciałbym czytać sporo jego przygód i nie mogę się doczekać końca Superiora i odejścia Otto. I nie  - nie wiem co tam jest, bo jakbym wiedział, to już by mnie nie interesowała. Ale ta seria pojawiła się w Reading Order i zwróciła moją uwagę.
Tu masz co zawiera seria, wg mnie nie jest tak obowiązkowa.
https://en.wikipedia.org/wiki/Avenging_Spider-Man
Zawsze możesz kupić oryginał, wątpię aby Egmont to wydał. Czyli dlatego że wspomnieli o tym w ostatnim nr Superiora to się uparłeś że chcesz to przeczytać, pewnie nawet nie wiedziałeś o istnieniu takiej serii.
Obstawiam że po Superiorze dostaniemy drugą serię Amazing Spiderman.
Ja osobiście chciałbym aby ktoś pociągnął run Straczyńskiego, bo jest świetny, ale raczej nigdy u nas to się nie stanie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2016, 01:50:34 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1674 dnia: Kwiecień 27, 2016, 01:41:34 pm »
Co do około pajączkowatych serii to słyszałem pochlebne opinie o ''Spider-Man & the X-Men''. 6 zeszytów, jeden tomik. Mogliby i to wydać.

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1675 dnia: Kwiecień 27, 2016, 01:44:37 pm »
Co do około pajączkowatych serii to słyszałem pochlebne opinie o ''Spider-Man & the X-Men''. 6 zeszytów, jeden tomik. Mogliby by i to wydać.
To też prawda, ale wcześniej Egmont musiałby wydać Death of Wolverine i drugą serię Wolverine and the X-Men (choć plus taki że tam są tylko 2 tomy) + jeszcze 1 tom z obecnej serii po Bitwie Atomu (który wchodzi w skład Nieskończoności, dokładnie Annual zawarty w tym tomie). Bo to że Spiderman zaczyna uczyć w szkole młodych X-men ma uzasadnienie właśnie w serii Death of Wolverine
Spoiler: pokaż
dlatego że Wolverine umiera w niej

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1676 dnia: Kwiecień 27, 2016, 01:53:23 pm »
Co do około pajączkowatych serii to słyszałem pochlebne opinie o ''Spider-Man & the X-Men''. 6 zeszytów, jeden tomik. Mogliby i to wydać.
Nawet przez chwilę od ok. roku nie pomyślałem, że Egmont mógłby tego nie wydać.
Spoiler: pokaż
"Here comes your friendly neighborhood Spider-X-Man!"
W sumie to sądzę, by to był spoiler, ale zaraz zacznie ktoś narzekać.

Offline Night wolf

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1677 dnia: Kwiecień 27, 2016, 01:56:05 pm »
Jeśli masz zamiar tę listę aktualizować, co zrobisz, jak Egmont zacznie wydawać "Avengers: Time Runs Out"? Umieścisz te 4 tomy między linią z "Avengers" a "New Avengers"?
Mam zamiar aktualizować, co do Avengers: Time Runs Out to albo dostaną osobną linię albo zrobię ich w linii z NA z których ta seria wychodzi, robiąc do tego notkę. Wszystko mam w pliku który jest całkowicie modyfikowalny więc można przerabiać do woli :)

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1678 dnia: Kwiecień 27, 2016, 02:00:31 pm »
Nawet przez chwilę od ok. roku nie pomyślałem, że Egmont mógłby tego nie wydać.

Pytałem o tą serię oraz Death of Wolverine i one shot Death of Wolverine: Deadpool and Captain America w ostatniej turze na alei komiksu, ale Kołodziejczak odpowiedział że nie mają jeszcze tak dalekich planów wydawniczych. No i jeszcze jest Wolverine: Three Months to Die (2 tomy) wprowadzający do Death of Wolverine, ale to już chyba nie jest tak konieczneaby zrozumiećDeath of Wolverine. A Death of Wolverine: Deadpool and Captain America, jest fajnym one shotem domykającym między innymi 3 tom Deadpool.

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1679 dnia: Kwiecień 27, 2016, 02:18:08 pm »
To akurat we współczesnym Marvelu wkurza mnie najbardziej. Nie ma ikon - zabili Profesora X i Wolverine'a a Thora i Steve'a Rogers'a pozbawili mocy. Za to dostaliśmy oryginalną piątkę X-Men przeniesioną z lat 60-tych, Jane Foster jako Thorzyce, czarnego Falcona-Sama Wilsona jako Kapitana Amerykę, Betty Ross jako kolejnego Hulka, Amedusa Cho jako kolejnego Hulka... ehhh Co do dwóch Spider-Manów (czarnego i białego jednocześnie) czy też tego że Old Man Logan zastąpił Wolverine mam mieszane uczucia.

Pytanie - czy po Secret Wars wreszcie się pozbyto przeszłych X-Men z teraźniejszości??
I szkoda, że Egmont nie może nam tak od razu, w styczniu wydać polskich Tajnych Wojen 2015. :)

 

anything