Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1085107 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1860 dnia: Lipiec 08, 2016, 12:14:41 pm »
TK: "BĘDĄ SERIE Z MNIEJ ZNANYMI BOHATERAMI"   :smile:

Offline Marcin Perkowski

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1861 dnia: Lipiec 08, 2016, 12:21:07 pm »
@JanT
Super tylko co i kiedy. Oby Hawkeye, bo to super seria.
ale faktycznie Marvel NOW to obecnie dość słabe pozycje.  Super nazwiska a w środku już gorzej. Na razie Uncanny X-Men  wygląda jedynie zachęcająco. Może ja już za stary jestem na takie SUuper-hereo

Mikel

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1862 dnia: Lipiec 08, 2016, 12:44:25 pm »
O jeju, to se tego Hawkeya kupicie w WKKM za rok. A resztę się pożyczy od Antariego. Egmont tego nie wyda, bo to nie jest w Polsce popularna postać i filmu mieć nie będzie. Popatrzcie - wyszli tylko ci z własnymi filmami, plus Thunderbolts doczepieni do Deadpoola. Może w przyszłym roku dadzą Kapitan Marvel i to tyle.
Proszę uprzejmie o podanie linka do tej informacji.

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1863 dnia: Lipiec 08, 2016, 12:58:38 pm »
TK: "BĘDĄ SERIE Z MNIEJ ZNANYMI BOHATERAMI"   :smile:

W grudniu popołudniu. :)

Oj Mikel nie czepiaj się. W zeszłym roku też parę osób mówiło, że Hachette PL nie przedłuży WKKM a dla innych było pewne, że przedłuży. No i przedłużyło, bo ludzie to kupują. Uważam, że w marcu dwoiemy się znowu, że przedłużą drugi raz. Tak samo jak przedłużają Thorgala. A w ujawnionych tytułach brytyjskich pierwszy tom Hawkeya jest. I w ten sposób dotrze on na polski rynek w wakacje 2017.

Teraz tylko cały myk by przekonać Hachette by zamieniła tomy, które Egmont wyda/wydał w przeciagu tych dwóch lat, byśmy dubli nie mieli.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1864 dnia: Lipiec 08, 2016, 01:02:52 pm »
Ja obstawiam że w styczniu już dostaniemy Hawkeye  :smile: (dzięki Hachette  :biggrin: )

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1865 dnia: Lipiec 08, 2016, 01:19:05 pm »
Egmont tego [Hawkeye] nie wyda, bo to nie jest w Polsce popularna postać i filmu mieć nie będzie. Popatrzcie - wyszli tylko ci z własnymi filmami, plus Thunderbolts doczepieni do Deadpoola.
To cię uświadomię że Hawkeye to jednak dość popularna postać. Nawet mój bratanek wie więcej o nim niż o postaciach z Thunderbolts, a ma zaledwie 5 lat (nie da się ukryć że robi on za element komiczny w nadawanym Avengers Assamble i stąd go zna). Zresztą poczytaj ile osób pisze na tym forum o tym komiksie a się przekonasz że jest popularny.
Ja obstawiam że w styczniu już dostaniemy Hawkeye  :smile: (dzięki Hachette  :biggrin: )
Też mam taka nadzieje.

Mikel

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1866 dnia: Lipiec 08, 2016, 01:29:14 pm »
Czepiam się, bo sorki, albo prowadzimy merytoryczne rozmowy, albo bawimy się w plotki, przekazujemy informacje zrodzone w naszych głowach czy gdybanie.
Co do HE możesz się bardzo zdziwić   
Jak skończy się to SSM, przejdzie gładko/szybko w ASM na początku roku, oraz jest szansa na SM 2099, oczywiście Elektra z E.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2016, 01:43:30 pm wysłana przez Mikel »

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1867 dnia: Lipiec 08, 2016, 01:32:24 pm »
Cytuj
Jak skończy się to SSM, przejdzie gładko w ASM na początku roku

Jeżeli mowa o przechodzeniu gładko w nową serie to być może W&X przejdzie w Vol.2 (tylko 2 tomy). Szkoda tylko, że z tego co słyszałem słabe to.

Offline Antari

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1868 dnia: Lipiec 08, 2016, 02:05:49 pm »
W zeszłym roku było mówione coś takiego: ma być część serii popularnych (które mają zarabiać) i część serii dobrych. Jak na razie z tych naprawdę dobrych mamy tylko Thora. Więc jak w tych nowych seriach nie znajdzie się nic z tego: Hawkeye, Ms Marvel, Moon Knight, Young Avengers to... nie wiem co będzie  :smile:

Kompletnie nie rozumiem dlaczego pominąłeś New Avengers jako naprawdę dobrą serię. Tytuł mocno różni się od Avengers (którzy są klasycznym superhero nastawionym na akcję), jest to zdecydowanie najlepsza wydana obecnie u nas seria z MN opowiadająca o jądrze wydarzeń prowadzących do Secret Wars. Wspomniane przez ciebie Young Avengers to tytuł o wiele niższego kalibru...

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1869 dnia: Lipiec 08, 2016, 02:27:24 pm »
Każda seria może przejść gładko w następną  :smile:

@Antari
To niech będzie Thor i New Avengers. A nie wymieniłem dlatego że potem się łączy z Avengers.

Elektra i SM 2099 to kolejne średniaki.  :doubt:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2016, 02:34:20 pm wysłana przez JanT »

Offline laf

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1870 dnia: Lipiec 08, 2016, 02:33:43 pm »
Reasumując, w moim odczuciu w egmontowym Marvel NOW! zdecydowanie dominuje przeciętność (fakt, że w większości solidna). Decyzja o wejściu w "Strażników Galaktyki" oraz "Thunderbolts" wskazuje, że Egmont w tej linii wydawniczej idzie po najmniejszej linii oporu i pozwala niestety powątpiewać, czy doczekamy się tych kilku nagradzanych i bardziej ambitnych tytułów. Jedno "New Avengers" wiosny nie czyni. Bardzo liczę jednak na "Thora" i "Infinity", a choć mój entuzjazm sprzed roku (jak widać) nieco osłabł, to nadal wyczekuję kolejnych tomików z kompletowanych serii.
A co z Erą Ultrona (bo o Wojnie bez końca nie warto nawet wspominać)? Ciekawa, zaskakująca, intrygująca lektura czy kolejny średniak od Marvel NOW?

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1871 dnia: Lipiec 08, 2016, 02:36:32 pm »
Średniak albo nawet gorzej  :smile:

Offline radef

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1872 dnia: Lipiec 08, 2016, 02:50:31 pm »
Era Ultrona byłaby nawet dobrą historią gdyby miała z 140 stron, niestety tu mamy wiele stron, a mało się dzieje. Warstwa wizualna znacząco przerasta historię.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline rand34

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1873 dnia: Lipiec 08, 2016, 02:57:17 pm »
A co z Erą Ultrona (bo o Wojnie bez końca nie warto nawet wspominać)? Ciekawa, zaskakująca, intrygująca lektura czy kolejny średniak od Marvel NOW?
Według większości jest to raczej średniak, zresztą na potwierdzenie można sobie zobaczyć opinie na goodreads. Jednak ja mam całkowicie odmienne zdanie. Dla mnie to chyba najlepsza z wydanych Mavel Now!. Niestety nic na to nie poradze, nie musicie mnie od razu kamienować. Większość komiksów czytam w wolnej chwili, dziele ten czas również na oglądanie seriali itp. Jednak dla Ery Ultrona porzuciłem wszystko bo nie mogłem się oderwać od lektury. Jakby sporządzić takie top 10 Marvel now by Egmont to pewnie Erę umieściłbym w pierwszej trójce a może nawet na pierwszym miejscu.

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1874 dnia: Lipiec 08, 2016, 04:29:59 pm »
A ja cię poprę, bo też mi się Erę Ultrona czytało zacnie. I to był przyklad dobrego komiksu, za dobrą cenę. Jeśli główna seria Infinity nie będzie miała ponad 200 stron to nie powinna kosztować tyle samo co EU.

Zdecydowanie New Avengers byli najlepsi w pierwszym roku. Wolverine and the X-Men 1 i Deadpool 1 mają u mnie punkty za dobry humor i radość podczas lektury. Thunderbolts podobnie. Superior Spider Man i All New X-Men to serie, które nieźle zaczynają, ale szybko ich jakość spada. Bo mają absurdalne pomysły wyjściowe i fabuła na nich oparta szybko nie trzyma się kupy. Po co młodzi X-Men snują się po współczesności? Czemu nie wracają? Peter Parker nie może zniknąć - musi wrócić, więc ten Otto jest tylko tymczasowy, więc nikt się z nim nie utożsamia, niewiele kogo obchodzi co on robi bo Parker i tak musi wrócić. Uncanny X-Men - mi się nie podoba zły Cyclops, taki jak Magneto oraz pomysł, że Phoenix popsuła ich moce, gdy jednocześnie stworzyła miliony nowych mutantów. Znowu - to się kupy nie trzyma.

Bezsensowne było egmontowe pocięcie Strażników Galaktyki 2 i 3, przez co jest to jedyny zeszyt MN jakiego nie posiadam.

 

anything