Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1085602 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1905 dnia: Lipiec 15, 2016, 12:01:26 pm »
Thor pierwszy:

https://www.sklep.gildia.pl/news/1655

Czyli czytelnicy chcą dobrych historii, niekoniecznie znanych (Wolvi i X niżej). Mam nadzieję że w Egmontcie też to zauważą  :smile:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2016, 12:04:30 pm wysłana przez JanT »

Offline Nawimar

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1906 dnia: Lipiec 15, 2016, 12:50:35 pm »
Świetny komiks, tak rysunkowo jak i fabularnie. Pierwsza lokata w pełni zasłużona.

Offline rzem

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1907 dnia: Lipiec 15, 2016, 12:57:07 pm »
Świetny komiks, tak rysunkowo jak i fabularnie. Pierwsza lokata w pełni zasłużona.
Aż tak dobry? Bo ciągle się waham.
Stopuje mnie ta podróż przez wiele światów z opisu, opinie, które gdzieś tu były, że w dalszych tomach jest słabiej i moje oparzenia po innych Marvel Now (ale do tego nie ma się co odnosić).

Offline arczi_ancymon

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1908 dnia: Lipiec 15, 2016, 12:59:02 pm »
Czyli czytelnicy chcą dobrych historii

Pewnie dlatego Mroczny Rycerz Kontratakuje jest na drugim miejscu :D

Offline Ryba2111

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1909 dnia: Lipiec 15, 2016, 01:07:53 pm »
Aż tak dobry? Bo ciągle się waham.
Stopuje mnie ta podróż przez wiele światów z opisu, opinie, które gdzieś tu były, że w dalszych tomach jest słabiej i moje oparzenia po innych Marvel Now (ale do tego nie ma się co odnosić).
Znam Thora tylko z runu Starczyńskiego i kupiłem God of Thunder pod wpływem opinii w internecie. Nie zawiodłem się. Pierwszy tom jest "aż tak dobry". Bardzo sprawnie napisany, świetnie narysowany. Czekam na kontynuację. Podobno potem jest troszeczkę gorzej, ale seria, według opinii, trzyma poziom do końca. Śmiało kupuj. Uważam, że nie będziesz zawiedziony, bo to po prostu dobry komiks.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1910 dnia: Lipiec 15, 2016, 01:12:41 pm »
Thor pierwszy:

https://www.sklep.gildia.pl/news/1655

Czyli czytelnicy chcą dobrych historii, niekoniecznie znanych (Wolvi i X niżej). Mam nadzieję że w Egmontcie też to zauważą  :smile:
WiX - ta seria z tomu na tom coraz bardziej mnie do siebie przekonuje. Mam nadzieje że Egmont sięgnie po te tomy sprzed Now.

mgnesium

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1911 dnia: Lipiec 15, 2016, 01:13:27 pm »
pierwsze dwa tomy thora (godbomb i godkiller) są świetne i powinny się znaleźć w każdym zestawieniu "best of" (osobiście traktuję je niemal na równi z runem simonsona, jurgensa, czy straczynskiego-gillena).

później forma wyraźnie spada (malekith, dario agger), ale dalej można trafić na perełki - jak np. zeszyt 12, czy zeszyt 18 rysowany przez znanego u nas das pastoras'a.

Offline rzem

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1912 dnia: Lipiec 15, 2016, 02:19:41 pm »
Dzięki za rekomendacje co do tego tytułu.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1913 dnia: Lipiec 15, 2016, 02:22:31 pm »
Ten Thor to najlepsza seria z Egmont NOW.

Offline angelscorpion

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1914 dnia: Lipiec 16, 2016, 10:47:07 am »
Właśnie skończyłem czytać Thora, jak dla mnie TOP 3 Marvel Now wydanego u nas, obok New Avengers i Guardians of the Galaxy. Czekam na ciąg dalszy!

Offline vision2001

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1915 dnia: Lipiec 16, 2016, 11:11:15 am »
Nie chciałem kupować THORa, ale widzę, że będę musiał go nabyć. Jeśli ktoś stawia to obok GotG to muszę to wziąć :)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Murazor

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1916 dnia: Lipiec 16, 2016, 11:21:34 am »
Jak dla mnie najlepszy Now! od Egmontu. Pięknie narysowany, bardzo dobrze się czyta. Nie mogę się doczekać dalszych tomów  :smile:

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1917 dnia: Lipiec 16, 2016, 11:34:42 am »
Jak dla mnie najlepszy Now! od Egmontu. Pięknie narysowany, bardzo dobrze się czyta. Nie mogę się doczekać dalszych tomów  :smile:

Ja też. Szkoda, że kolejny dopiero pod choinkę ;(

Offline kosmoski

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1918 dnia: Lipiec 16, 2016, 12:55:32 pm »
Właśnie skończyłem czytać Thora, jak dla mnie TOP 3 Marvel Now wydanego u nas, obok New Avengers i Guardians of the Galaxy. Czekam na ciąg dalszy!


A u mnie GotG nie umywa się do NA. I teraz to mam dylemat, czy ten Thor tak słaby jak Strażnicy, czy tak dobry jak Iluminaci...

mgnesium

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1919 dnia: Lipiec 16, 2016, 12:59:00 pm »

A u mnie GotG nie umywa się do NA. I teraz to mam dylemat, czy ten Thor tak słaby jak Strażnicy, czy tak dobry jak Iluminaci...

lepszy od obu. jeżeli nie przeszkadza Ci, że nie ma dużej ilości znanych bohaterów.

 

anything