Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1085529 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cro_no

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2025 dnia: Sierpień 18, 2016, 10:03:17 pm »
Strażnicy Galaktyki - dwa tomy od Egmontu przeczytane. Podobało mi się :) Czytałem opinie że jest to średnie ale zostałem przyjemnie zaskoczony. Jasne, historia nie jest wybitna, ale Bendis napisał to w ten sposób że lekko się ją czyta. I jest to dla mnie fajna odmiana od przygód mutantów.
A motyw z grubą skórą Gamory mnie rozbroił. Polecam.

Offline Cringer

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2026 dnia: Sierpień 19, 2016, 01:39:33 am »
+ rysunki które są rewelacyjne.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2027 dnia: Sierpień 20, 2016, 10:01:44 am »
O, to mi przypomina, że nawet pierwszego tomu nie udało mi się doczytać do końca. Bendis faktycznie pisze tak, że się lekko czyta, ale lepiej się sprawdza w bardziej przyziemnych komiksach, gdzie skupia się na bohaterach i relacjach między nimi. Tutaj niby mają się dziać wydarzenia na kosmiczną skalę, ale Bendis nie potrafi takowych pisać. Nijak nie czuć rozmachu kosmosu, który jest podstawą w komiksach DnA (kosmos Marvela pre NOW). Dynamika drużyny i dialogi też wydają mi się słabsze niż w poprzedni runie. Jakby mniej wynikały z faktycznej sytuacji, a bardziej z próby wpisywania ich w profile wymyślone przez Bendisa.

Jedna osoba (zachwycona filmem) której pożyczyłem ten komiks powiedziała mniej więcej: "W tym komiksie dzieją się rzeczy, masa rzeczy, ale autor kompletnie nie potrafi mnie nimi zainteresować. Nie czuję zagrożenia, nie czuję wagi wydarzeń."

Offline p3rshing

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2028 dnia: Sierpień 20, 2016, 12:56:02 pm »
Przyszedł do mnie pierwszy komiks z serii Marvel Now tj. Thor. Wygląda ciekawie. Co jeszcze polecacie z tej serii?

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2029 dnia: Sierpień 20, 2016, 01:18:36 pm »
NEW AVENGERS 1 Wszystko Umiera. Koniecznie. Najlepszy chyba tom Marvel Now PL. Jako że jesteś początkujący Thanos Powstaje też nie jest dla ciebie zły. Oraz Deadpool ze względu na duże pokłady humoru.

Offline Cringer

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2030 dnia: Sierpień 20, 2016, 01:47:04 pm »
Deadpoola 1 zniechęcił mnie do serii. Są lepsze komiksy i lepsze średniaki.

mgnesium

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2031 dnia: Sierpień 20, 2016, 01:48:44 pm »
mnie się podoba. porównania z kelly'm nie mam, ale podczas lektury wielokrotnie się śmiałem, chociaż były to raczej parsknięcia. zeszyty o numerach 13 i 40 znajdują się nawet gdzieś na mojej nieistniejącej liście best of.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2016, 01:52:26 pm wysłana przez mgnesium »

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2032 dnia: Sierpień 20, 2016, 04:56:04 pm »
Myślicie, że Egmont wytoczy już wszystkie działa na MFKIG i zapowie nowe serie na 2017 czy poczeka z tym na początek następnego roku ? Pewnie w zapowiedzi będzie Amazing Spider-Man, Original Sin czyli duży event na 2017 i z 2-3 nowe serie (Ms.Marvel, Moon Knight i Hawkeye plz) ? Trochę miejsca się zrobi w drugiej połowie połowie roku. Superior się kończy, Thora zostają 2 tomy, Thunderbolts też. W&X zostaje jeden jeżeli nie wydadzą Vol.2. Przydałaby się deklaracja też czy będzie Death of Wolverine choć to chyba bliżej AXIS z tego co wiem i pewnie 2018 u nas. Jeżeli wyjdzie to w WKKM to wolałbym wiedzieć czy kupować  :cool: czy czekać na Egmont  :cool:

Offline OokamiG

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2033 dnia: Sierpień 20, 2016, 05:42:38 pm »
@UP Pewnie zapowie, że wyjdą nowe serie, ale myślę, że na szczegóły poczekamy do początku przyszłego roku. W ogóle może ktoś rozpisać ile tomów pozostało w obecnie wydawanych seriach, bo nie do końca się orientuje a info na wiki czasami jest dość mgliste?

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2034 dnia: Sierpień 20, 2016, 05:59:01 pm »
@UP Serie seriami, ale dochodzą do tego eventy (np. Original Sin, AXIS) i cossover (między innymi All New X-men/Strażnicy Galaktyki)

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2035 dnia: Sierpień 20, 2016, 06:01:29 pm »
Kilkadziesiąt stron wcześniej ktoś w ten temat wrzucił grafikę okładek ile numerów obecnym seriom pozostało do Secret Wars. Bardzo pouczająca i informacyjna.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2036 dnia: Sierpień 20, 2016, 06:08:51 pm »
Od 2017

Deadpool - 4
Superior Spider-Man - 2
Wolverine & X-Men - 1
All New X-Men - 4
Uncanny Avengers - 3
Uncanny X-Men - 4
Thunderbolts - 2
Thor - 2
Guardians of the Galaxy - 3
Avengers - 2
New Avengers - 2
Avengers - Time Runs Out - 4

I jeszcze pewnie one-shoty:

Guardians of the Galaxy & All-New X-Men: The Trial of Jean Grey
Guardians of the Galaxy & X-Men: The Black Vortex
Axis
Original Sin

To jak jeszcze mają być nowe serie to gdzie tam do Secret Wars  :smile:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2016, 06:13:03 pm wysłana przez JanT »

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2037 dnia: Sierpień 20, 2016, 06:14:02 pm »
Kilkadziesiąt stron wcześniej ktoś w ten temat wrzucił grafikę okładek ile numerów obecnym seriom pozostało do Secret Wars. Bardzo pouczająca i informacyjna.

Ta ja wrzucałem...


...  z tym, że jest tam Vol.2 W&X, który nie jest pewny a nie ma Amazing Spider-Mana i Death of Wolverine. Do tego pewnie dostaniemy jakieś tie-iny z Battleworldu Secret Wars (Deadpool's Secret Secret Wars etc.). Ten Deadpool to imo jeden z najbardziej prawdopodobnych z tych mini serii do wydania u nas z powodu popularności i sprzedaży tego bohatera. Będzie można go kupić taniej niż w WKKM :wink:

A i z pajączkowych eventów pewnie będzie Spider-Verse. Ale nie wiem jak kto Egmont podzieli bo z tego co widzę to i w USA wychodziły różne wersje tego eventu tzn. albo tom z samym eventem albo tom Amazing SM zawiorający ten event i inne zeszyty z tej serii
 
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2016, 06:26:41 pm wysłana przez bogi1 »

Offline OokamiG

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2038 dnia: Sierpień 20, 2016, 06:19:27 pm »
Serdeczne dzięki panowie. Mogę teraz zacząć planować przyszłe zakupy i mam naprawdę nadzieję na W&X vol.2, bo ta seria, przynajmniej mi, sprawia naprawdę dużo radochy :D. Niestety słyszałem, że sprzedaż jest najniższa z wszystkich serii.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2039 dnia: Sierpień 20, 2016, 06:26:19 pm »
mam naprawdę nadzieję na W&X vol.2
Tu już pisze kto inny i jest naprawdę bardzo słabo. Niech dadzą to na co wszyscy czekają  :smile:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2016, 06:29:59 pm wysłana przez JanT »

 

anything