Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1085023 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2040 dnia: Sierpień 20, 2016, 06:31:57 pm »
Tu już pisze kto inny i jest naprawdę bardzo słabo.

Niby tak ale to tylko 2 tomy to może rzucą :wink: Wiem, że słabizna ale ktoś może powiedzieć mi czy kontynuowane są tam wątki z Vol.1 czy to zupełnie nowy początek ? To Vol.2 tylko z powodu zmiany twórców ?

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2041 dnia: Sierpień 20, 2016, 06:34:08 pm »
Vol. 2 nie czytałem, ale w vol. 1 bardzo ładnie zostały domkniete wszystkie wątki.

Offline OokamiG

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2042 dnia: Sierpień 20, 2016, 06:38:19 pm »
To może zamiast vol.2 Egmont wydałby tomy W&X sprzed Marvel Now, żeby dostępna byłaby całośc runu Aarona. Nie byłby to głupi ruch.

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2043 dnia: Sierpień 20, 2016, 06:43:23 pm »
bogi1 nie chwaląc się to sprawił. :smile:

Zgadzam się z OokamiG. Mi też W&X się podoba. Najmniej drugi tom, ale pozostałe dwa dobrze to nadrobiły.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2016, 07:07:05 pm wysłana przez fragsel »

Offline Ulotu

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2044 dnia: Sierpień 20, 2016, 06:44:59 pm »
W&X vol. 2 jest słabe i są tam historie, które nijak się mają do tego co wcześniej (albo bardzo słabo) i nie zostały nigdy kontynuowane (i pewnie nie będą). Przy okazji to bardzo słaby tie-in do AXIS.

Natomiast rewelacyjna jest kontynuacja (ale to już po Death of Wolverine) Spider-man and X-men (i to tylko jeden tom).

Offline Antari

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2045 dnia: Sierpień 20, 2016, 07:15:15 pm »
@UP Pewnie zapowie, że wyjdą nowe serie, ale myślę, że na szczegóły poczekamy do początku przyszłego roku. W ogóle może ktoś rozpisać ile tomów pozostało w obecnie wydawanych seriach, bo nie do końca się orientuje a info na wiki czasami jest dość mgliste?

http://www.readingorders.com/Crossover/MarvelNow
http://cmro.travis-starnes.com/forums/viewtopic.php?f=30&t=3174
http://www.comicbookherald.com/the-complete-marvel-reading-order-guide/marvel-now-checklist/


JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2046 dnia: Sierpień 20, 2016, 07:40:44 pm »
Pytał się "ile tomów pozostało w obecnie wydawanych seriach" i dostał odpowiedź.
Więc nie wiem po co wrzucasz listy z masą tytułów które u nas nie wychodzą.

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2047 dnia: Sierpień 20, 2016, 07:52:16 pm »
Myślicie, że Egmont wytoczy już wszystkie działa na MFKIG i zapowie nowe serie na 2017 czy poczeka z tym na początek następnego roku ?
Nawet jeśli nie zapowiedzią niczego tam, to z pewnością na ostatniej stronie "Nieskończoności" coś się pojawi.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2048 dnia: Sierpień 20, 2016, 08:01:56 pm »
Nawet jeśli nie zapowiedzią niczego tam, to z pewnością na ostatniej stronie "Nieskończoności" coś się pojawi.
To raczej będzie jakiś tytuł z tego roku np Bitwa Atomu. Już zostały "zapowiedziane" serie z mniej znanymi bohaterami to na MFKiG powinny paść tytułu  :smile:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2016, 09:29:01 pm wysłana przez JanT »

Offline p3rshing

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2049 dnia: Sierpień 20, 2016, 08:25:21 pm »
NEW AVENGERS 1 Wszystko Umiera da się czytać bez konktekstu innych tomów? Raczej wątpię żebym się z Marvel Now jakoś mocno zbratał, raczej szukam fajnych kąsków więc zastanawiam mnie czy to da się czytać solo czy tylko jako część większej całości.

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2050 dnia: Sierpień 20, 2016, 08:28:18 pm »
To jest początek Marvel Now. Nic przed tym możesz nie czytać. Wszystko ci wyjaśnią.

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2051 dnia: Sierpień 20, 2016, 09:41:43 pm »
To raczej będzie jakiś tytuł z tego roku np Bitwa Atomu. Już zostały "zapowiedziane" serie z mniej znanymi bohaterami to na MFKiG powinny paść tytułu  :smile:
Pojawiały się już komiksy bez zapowiedzi na ostatniej stronie wcześniejszych, ale nie było sytuacji, żeby okładkę zaprezentowano 2 razy, nie? W sytuacji domyślam się, że w "Nieskończoności" pojawi się zapowiadź jakiejś nowej serii. Każdy z nas spodziewa się, że w 2017 będą nowe tytuły, bo część obecnych się zakończy, więc to, co napisałem, jest logiczne i prawdopodobne. Jeśli się nie mylę, pierwsza pewna informacja o "Deadpoolu", która wyszła bezpośrednio od Egmontu, pojawiła się w zapowiedziach, a dopiero potem w "Erze Ultrona". Tu sytuacja jest podobna.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2052 dnia: Sierpień 20, 2016, 09:51:02 pm »
Cytuj
Pojawiały się już komiksy bez zapowiedzi na ostatniej stronie wcześniejszych, ale nie było sytuacji, żeby okładkę zaprezentowano 2 razy, nie?

Bitwa Atomu była na końcu All-New X-Men 3, W&X 3 i zapewne będzie na końcu Uncanny X-Men 2 więc okładki w zapowiedzi mogą być 2 razy

Na końcu ''Nieskończoności'' może zapowiedzą kolejny duży event czyli Original Sin ?

Pierwsze tomy na 2017 poznamy już za miesiąc, gdzie na końcu tomów powinna być zapowiedź Uncanny Avengers: Ragnarok Now i Superior Spider-Man: The Superior Venom (ciekawe czy to będą 2 z 3 styczniowych komiksów czy w tym miesiącu wyjdą jednak inne tomy)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2016, 09:55:16 pm wysłana przez bogi1 »

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2053 dnia: Sierpień 20, 2016, 10:10:11 pm »
Ale dorabiacie ideologie do tych "zapowiedzi"  :smile: równie dobrze może być zapowiedź Thunderbolts - Nieskończoność, GotG - Nieskończoność albo "polecamy również" i wszystkie okładki z tomami nieskończoności.

Offline cro_no

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2054 dnia: Sierpień 20, 2016, 10:14:39 pm »
O rany, przez ten spis tytułów przypomniałem sobie o "Black Vortex" które chciałem wyprzeć z pamięci. Kupa straszna. Jeżeli ktoś nie musi mieć wszystkiego z Marvel NOW co wychodzi w PL, to niech ten tytuł omija szerokim łukiem. Zmarnowane 13 zeszytów...

 

anything