trawa

Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1085400 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2070 dnia: Sierpień 21, 2016, 10:56:00 am »
fragsel - PinkFin chce jak najwięcej, jak najszybciej, jak najtaniej ale komiksów Marvela i DC drukowanych po polsku. Nie wiem co tu jest niezrozumiałego.  :?:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2016, 12:32:28 pm wysłana przez 8azyliszek »

fragsel

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2071 dnia: Sierpień 21, 2016, 11:00:32 am »
Jakby to napisal to byśmy nie mieli tej rozmowy...
A jak już napisał to tez nie ma sensu jej prowadzić
..

Szczególnie ze wydawało mi się ze z nim rozmawiam. Ale dobrze ze ma rzecznika prasowego...

Mała prośba, 8azyliszku - nie uruchamiaj nigdy tej usługi po moich postach bo to jak pocałunek śmierci...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2016, 11:05:22 am wysłana przez fragsel »

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2072 dnia: Sierpień 21, 2016, 11:43:00 am »
Stan Lee tego nie powiedział.
Uwaga! 2rcfrt śledzi Stana i wie wszystko, co ten powiedział, a co nie! Może śledzi także wszystkich innych ludzi. A teraz na poważnie. Czytałem kiedyś, że powiedział, a nawet, jeśli nie, to pasuje to do niego.

8azyliszek, dzięki za wstawienie, potrafisz dostrzec sens całej wypowiedzi. Także, fragsel, ja bym nie porównywał tej usługi do pocałunku śmierci, chyba że jesteś Thanosem i o to zabiegasz.

fragsel

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2073 dnia: Sierpień 21, 2016, 01:10:29 pm »
Abraham lincoln ostrzegał by nie wierzyć we wszystkie cytaty znalezione w internecie...

Posługując się analogią cyckową: Lubie dotykać tych ma których mi zależy
A żeby ich nie stracić to pozostałe oglądam na monitorze.

I nie pisze tego jako atak.
Dla mnie komiks żebym chciał płacić dużo i go dotykać musi być wyjatkowy
Wiec masowe Marvela która czytam tylko jako rozrywkę i bardziej kręcą mnie emocje dostępne przy obcowaniu ze wspaniałym fandomem - na coś takiego Mu jest w sam raz...
Ale to ja. Ty masz prawo przeżywać to inaczej.

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2074 dnia: Sierpień 21, 2016, 01:25:47 pm »
a nawet, jeśli nie, to pasuje to do niego.
No właśnie nie pasuje. Stan to raczej taki super przyzwoity wujek, który w młodości pisał opowiastki dla dzieci i młodzieży, nigdy publicznie nie przeklina, nie opowiada nieprzyzwoitych żartów, ani nie prawi żadnych tego typu uwaga nawiązujących do seksu i miał w życiu tylko jedną żonę, z którą jest razem od ok. 70 lat.  Poza tym Stan popiera każdy rodzaj dystrybucji, który pomaga znaleźć nowych czytelników i wydaje mi się, że gdzieś widziałem wywiad, w którym nazywał cyfrowe komiksy "nową wspaniałą okazją". :smile:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2016, 01:31:10 pm wysłana przez Anionorodnik »

fragsel

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2075 dnia: Sierpień 21, 2016, 01:29:32 pm »
Ponadto brzmialoby to dziwnie (żeby nie powiedzieć fałszywie) z ust faceta będącego twarzą firmy która ma w swojej historii przykłady komiksów wydanych jedynie cyfrowo, bez wersji papierowej...

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2076 dnia: Sierpień 21, 2016, 01:38:23 pm »
W ramach ciekawostki, jedyny raz kiedy kojarzę Stana rozmawiającego o seksie. Dyskusja (w czterech częściach) ze studentami w 1968 roku:

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2077 dnia: Sierpień 21, 2016, 01:53:27 pm »
Dobra, już bez przesady. Ja się odnoszę do zdjęcia, na którym Stan pokazuje środkowy palec, niedoszłego cameo w "Strażnikach Galaktyki" u Kolekcjonera i cameo w "Deadpoolu", które, jak się dowiedzieć, jest jego ulubionym. Ja też uważam cyfrowe komiksy "nową, wspaniałą okazję", bo miałem okazję przeczytać "The Superior Spider-Mana" #1 (i inne komiksy), przekonać się do serii i brać wydania polskie, ale właśnie wolę mieć każdy z nich na papierze.
Fragsel, Abraham Lincoln? Serio? On i internet? Chyba że nie myślisz o jednym z prezydentów USA.

fragsel

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2078 dnia: Sierpień 21, 2016, 02:02:59 pm »
Tak. Abraham lincoln ten prezydent. Na pewno tak powiedział. Widziałem zdjęcie na facebooku

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2079 dnia: Sierpień 21, 2016, 02:04:00 pm »
No to za mało wywiadów ze Stanem Lee oglądacie bo ja to akurat słyszałem w jednym i takie porównanie padło więc nie zakładajcie z góry co powiedział a czego nie po jego życiowym resume. Wiele z tych interview zostało poblokowanych na yt ( w tym wywiad kiedy przepytywał go Kevin Smith ) więc dokopanie się do materiału będzie ciężkie.


Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2081 dnia: Sierpień 21, 2016, 02:10:55 pm »
Mówię, że ja tego nie przeczytałem ale usłyszałem z jego ust.

fragsel

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2082 dnia: Sierpień 21, 2016, 02:14:42 pm »
Na tej samej zasadzie mój kuzyn miał w piwnicy drugą część Elektra Saga po polsku w 1992
Tylko w polityce jak nie masz źródła to i tak Ci ludzie wierzą...

Daj linka. Pogadamy...

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2083 dnia: Sierpień 21, 2016, 02:35:04 pm »
Jak chcecie, to rozwijajcie ten temat. Ja podsumuję moją część słowami: JA (czyli słowo kluczowe) chciałbym jak najwięcej, jak najtanie, jak najszybciej, po polsku i na papierze.
Jak piszę coś w nawiasie to jest to do ogólnego rozumienia całości i nie lubię, jak ktoś skupia się wyłącznie na tej części wypowiedzi.

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2084 dnia: Sierpień 22, 2016, 10:31:19 am »
Drugi tom Thunderbolts przypomina mi W&X-M 2 czy Deadpoola 2. Jest mniej śmieszny od poprzednika. Trochę szkoda, ale da się to czytać. Rysunki Noto dają radę. A w ostatnim zeszycie Punisher znowu ma dialogi wewnętrzne - spox.

Thanos Powstaje to kolejny taki sam origin. Nie podoba mi się.

 

anything