Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1085256 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline grandaaaa

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2265 dnia: Październik 03, 2016, 05:15:30 pm »
Proszę o odpowiedź bo nie chcę mi się kopać po poprzednich stronach jaka kolejność czytania tej Nieskończoności , teraz mamy 3 tytuły w przyszłym miesiącu dwa kolejne , który generalnie zamyka całość ?

Offline R~Q

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2266 dnia: Październik 03, 2016, 06:07:04 pm »
Ech a ja miałem nadzieję na zapowiedź X-Men: Legacy oraz X-Men (bezprzymiotnikowe) z Marvel Now. Ładnie by się to wszystko powiązało. A tak to czytam Battle of the Atom i trochę nie wiem o co kaman z tymi X-laskami.

Offline misiokles

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2267 dnia: Październik 03, 2016, 07:15:12 pm »
Proszę o odpowiedź bo nie chcę mi się kopać po poprzednich stronach jaka kolejność czytania tej Nieskończoności , teraz mamy 3 tytuły w przyszłym miesiącu dwa kolejne , który generalnie zamyka całość ?
Nam się nie chce kopać po poprzednich stronach by ci pomóc...  :neutral:

Offline grandaaaa

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2268 dnia: Październik 03, 2016, 07:43:33 pm »
sorka myślałem że macie taką wiedzę żeby mi odpowiedzieć na proste pytanie sorka

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2269 dnia: Październik 03, 2016, 07:49:16 pm »
sorka myślałem że macie taką wiedzę żeby mi odpowiedzieć na proste pytanie sorka

Jeśli tobie nie chce się kliknąć w jdną i drugą poprzednią stronę, to czemu nam ma się chcieć ci odpisywać. Okazujesz brak minimum szacunku innym użytkownikom.

Ale znaj serce bosmana - kupisz komiks "Nieskończoność" i na jego końcu znajdziesz reading order. A zdjęc ie tej strony zamieścił marian 381 w linku sprzed dwóch stron.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2270 dnia: Październik 03, 2016, 07:51:30 pm »
Jeśli tobie nie chce się kliknąć w jdną i drugą poprzednią stronę, to czemu nam ma się chcieć ci odpisywać. Okazujesz brak minimum szacunku innym użytkownikom.

Ale znaj serce bosmana - kupisz komiks "Nieskończoność" i na jego końcu znajdziesz reading order. A zdjęc ie tej strony zamieścił marian 381 w linku sprzed dwóch stron.

A sam niedawno prosiłeś w tym wątku o ten reading order i nie chciało ci się nawet wpisać w google ;) :lol: :lol: :lol:

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2271 dnia: Październik 03, 2016, 08:09:29 pm »
Ale zapytałem z szacunkiem. :) Dawno go tu nie było i dostałem odpowiedź. grandaaa zapytał bez szacunku o rzecz sprzed 2 stron. :)

Offline grandaaaa

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2272 dnia: Październik 03, 2016, 08:10:10 pm »
umówmy się nie mam braku szacunku do nikogo lubię czytać te forum i czasem się udzielam , wiem mogłem stracić x minut żeby przeczesać to forum i uzyskał bym odpowiedź ale łatwiej było mi zadać proste pytanie gdzie odpowiedź była by w paru słowach gdzie jak widzę są tu fachowcy a zrobiła się z tego gównoburza . Nie wypisuję że komiks na stronie x był tańszy niż na stronie y gdzie dyskusja na ten temat ( czasem nawet głupszy ) jest wielowątkowa . Po prostu po jutrze dostaje 3 tomy o wspólnej nazwie nieskończoność i pytałem od którego zacząć nic więcej ..... generalnie dzięki pokopie sobie ( może wzmocnie bicepsy ) .

Offline marian381

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2273 dnia: Październik 03, 2016, 08:21:56 pm »
grandaaaa wystarczy kliknąć odnośnik, który jest w pierwszym poście na taje stronie. :wink:
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2274 dnia: Październik 05, 2016, 05:16:26 pm »
Mimo braku 2 numerów Hachette wyda to jednak taniej. Ale przecież nie mogę czekać roku, aż to ukaże się u nas w twardej okładce - jeżeli w ogóle. Hmmm - najwyżej może uda mi się kiedyś sprzedać wydanie Egmontu.
Powiem tylko tyle że te 2 zeszyty (których nie będzie w WKKM) z New Avengers mają znaczenie w kontekście tego co się dzieje na końcu oraz sytuacji w jakiej zastajemy Namora (wg mnie Nieskończoność tak naprawdę zaczyna się 8 zeszycie NA). Skakanie między tomami nie jest tak uciążliwe jak się wydawało.
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2016, 08:16:24 am wysłana przez mkolek81 »

Kijanek

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2275 dnia: Październik 06, 2016, 11:05:58 am »

Czy ktoś z Was czytał Zdumiewający, fantastyczny, niesamowity - Cudowne wspomnienia. ?

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2276 dnia: Październik 06, 2016, 06:38:14 pm »
Ja i szczerze polecam, ale to chyba nie temat do Marvel Now.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2277 dnia: Październik 06, 2016, 11:16:10 pm »
Okładki wszystkich nowych zapowiedzi:


Offline R~Q

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2278 dnia: Październik 07, 2016, 11:21:41 am »
Wolverine i X-Men jest dla mnie bardzo dobry. Absurd, suche żarty, losowość, beka no i bardzo ładne rysunki. Szkoda tylko że wydawany u nas chyba od 7. tomu czy jakoś tak. Do tego jest bardzo ładnie zgrany z "głównymi" seriami X-Men (All-New i Uncanny) jednocześnie pozostając nieco na uboczu.

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2279 dnia: Październik 07, 2016, 11:27:57 am »
Ponieważ lubię alternatywne rzeczywistości, czekam na te Inne Światy. Czy tutaj są te wątki, w których Mr Fantastic chce się wyleczyć, zanim się rozpadnie? Czy to będzie inna historia?
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2016, 01:56:23 pm wysłana przez 8azyliszek »

 

anything