Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1085704 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2325 dnia: Październik 17, 2016, 10:35:47 pm »
Cytuj
Tylko osobiście ja bym podziękował za Ms Marvel, Strażników czy Thora i wolałbym tego Spider-Mana 2099 w naszych czasach poczytać po polsku. Albo solowego Wolverine'a (skoro ma umrzeć). Co tam jeszcze... Może FF, może Hulka

Akurat za Thora i Ms. Marvel najbardziej trzeba dziękować Egmontowi. Bazyl widzę, że ty byś chciał wiele rzeczy ale zrozum wszystkiego mieć nie można.

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2326 dnia: Październik 17, 2016, 10:40:30 pm »
Oczywiście. Takie moje gdybanie i chciejstwo tylko. Dzięki Kolekcji w sumie poczułem sympatię do Thora. Ale skoro to ma się wszystko skończyć
Spoiler: pokaż
jego stratą Mjolnira i zastąpieniem przez Jane
, to mi się odechciewa czytać te jego przygody.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2327 dnia: Październik 17, 2016, 10:47:46 pm »
Oczywiście. Takie moje gdybanie i chciejstwo tylko. Dzięki Kolekcji w sumie poczułem sympatię do Thora. Ale skoro to ma się wszystko skończyć
Spoiler: pokaż
jego stratą Mjolnira i zastąpieniem przez Jane
, to mi się odechciewa czytać te jego przygody.

Chciejstwo chciejstwem ale to raczej losowe wymienianie serii z Marvel NOW o, których nie ma się pojęcia. Tyle, że bohater znany w tytule ;)

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2328 dnia: Październik 17, 2016, 10:50:14 pm »
to mi się odechciewa czytać te jego przygody.
Nie smutno ci tak samemu?  :smile: Thor Aarona trzyma cały czas wysoki poziom i niech nam to wszystko (God of Thunder, Thor v4, Mighty Thor v2) Egmont ładnie i porządnie wydaje. 

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2329 dnia: Październik 17, 2016, 10:54:49 pm »
Eeeee bogi1 - tego Spider-Mana 2099 to chciałbym na pewno. To jest ciekawa postać.
JanT - zobaczymy jak to będzie i czy starczy im weny. Na razie wydają.

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2330 dnia: Październik 18, 2016, 12:09:29 am »
8azyliszek i jak zwykle nie czytasz ze zrozumieniem  :roll:
Oczywiście masz rację radef. Ja wcale nie mówię, że Hachette jest lepsze pod tym względem. Odnosiłem się tylko do Infinity i tego, że brak 2 albumów i jeszcze 2 zeszytów NA nie jest aż tak wielką stratą.
Infinity to jest tylko początek, czy ty nie naprawdę nie wiesz jak to wszystko przebiega, była już o tym niejedna dyskusja, nawet Antari się wypowiadał jak przeczytał całość. Druga sprawa że nawet Uncanny Avengers stanie się ważne aby zrozumieć AXiS - inny event. Serio tak trudno sprawdzić ci niektóre rzeczy samemu?
A za dalsze ciągi runów jestem oczywiście Egmontowi wdzięczny i od początku ich wychodzenia chwalę i dziękuję za to wydawcy. Mam 95% albumów które się ukazały.
To czemu cały czas piszesz jedno i to samo o tym wydawcy i dodatkowo nie prawdę. Trochę konsekwencji w swoich działaniach człowieku.
Tylko osobiście ja bym podziękował za Ms Marvel, Strażników czy Thora i wolałbym tego Spider-Mana 2099 w naszych czasach poczytać po polsku. Albo solowego Wolverine'a (skoro ma umrzeć). Co tam jeszcze... Może FF, może Hulka. Czy co tam dobrego jeszcze jest, bo nie sprawdzałem. Moon Knighta nie znam jako bohatera, także też nie wiem jak bym go odbierał, gdyby coś wyszło.
Czyli nie wiesz co jest dobre a co złe, mimo że wiele osób pisało właśnie o Ms Marvel, Thorze, Hawkeye i  Moon Knight i tu niespodzianka aż 3 z tych serii będą wychodzić u nas. Co do Moon Knight to osoba która zajmuje się Marvel Now w Egmoncie powiedziała, że ta seria nadal jest w zakresie zainteresowania wydawnictwa tylko że przy obecnej ilości serii muszą wybierać co ma iść wcześniej co później (ze względu np. na eventy), a  Moon Knight zalicza się do kategorii że może zostać wydany później. Czytasz chociaż tego Thora co u nas wychodzi, że piszesz że jest nieciekawy? Ja czytałem i to jest jedna z lepszych rzeczy z Marvel Now jakie u nas wyszły. Ma deja vu bo podobnie pisałeś o Wonder Woman nie czytając serii  :roll:

tego Spider-Mana 2099 to chciałbym na pewno. To jest ciekawa postać.
Obecnie na Marvel Unlimited masz możliwość darmowego przeczytania przez miesiąc masy komiksów w tym podejrzewam ostatnich przygód  Spider-Mana 2099, wystarczy się zalogować i skorzystać z kodu NY16
http://marvel.com/comics/unlimited
Taniej nigdzie nie znajdziesz. Dodatkowo podpowiem że seria o której piszesz jest z 2014 i składa się tylko z 2 zbiorczych + numerów wchodzących w event Spider-Verse (które pewnie Egmont wyda w sowim czasie, przynajmniej tak przypuszczam).
I tu mam też deja vu, bo kiedyś pisałeś w identyczny sposób o Avenging Spider-Man, bo wspomniany został na łamach Superiora. Trochę samo zaparcia i uda ci się przeczytać też o tym teraz.

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2331 dnia: Październik 18, 2016, 01:20:12 am »
@UP
A ty jakbyś czytał dokładniej ten temat i moje opinie o komiksach, a nie wybierał tylko posty do skrytykowania, to byś wiedział, że mam Thora Dobrego Rzeźnika i mnie aż tak nie zachwycił, jak innych wypowiadających się. I nie mówię, że to zła historia, tylko o tym jakie są moje odczucia po jej lekturze. Sprawdź, skoro mnie tak analizujesz.

Hawkeye należy do Avengers ale nikt nie woła "Help Hawkeye". :) Ale ok - wyjdą obie serie (i Ms Marvel) w przyszłym roku, kupi się je, przeczyta, wtedy będę mógł coś więcej powiedzieć. Na razie po okładkach - ja bym wolał Spider-Mana 2099 i inne pajęcze tytuły (jak rozwinięto teraz Avengers, Mutantów i Deadpoola), niż mniej znanych w Polsce bohaterów.

W tym temacie rozmawiamy o komiksach po polsku. Po angielsku, gdybym się uparł, to mógłbym wszystkie wydane Marvel Now zacząć czytać i przerobić (jak fragsel iść metodycznie od numeru, do numeru wg daty wydania). Ale to dwie różne kwestie dla mnie. Jeśli nic z tego nie wyjdzie, to pewnie zacznę oryginały. Teraz mnie ciągnie do tego Wolverine vol.5, zanim ukaże się u nas Śmierć Wolverine.

To że Egmont robi świetną robotę w Marvel Now (poza fatalnym pocięciem Strażników Galaktyki), nie oznacza, że nie dostrzegam jego błędów w innych pozycjach. I póki będą je robić, ja będę o nich wspominać. Choć np. narzekanie na brak dodatków do Hugo nie ja zacząłem.

Offline Cringer

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2332 dnia: Październik 18, 2016, 01:34:03 am »
Właśnie skończyłem 3 numer Deadpoola i wreszcie ta seria zaczęła być ciekawa. Pierwszy numer był taki se. Drugi trochę lepszy za to trzeci napawa mnie optymizmem i nadzieją że warto kupić kolejny numer.

Offline Antari

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2333 dnia: Październik 18, 2016, 07:32:32 pm »
Thor Aarona trzyma cały czas wysoki poziom i niech nam to wszystko (God of Thunder, Thor v4, Mighty Thor v2) Egmont ładnie i porządnie wydaje.

Nie do końca bym się z tym zgodził. Główna seria męskiego Thora po Volume 1: The God Butcher i Volume 2: Godbomb, które tworzą autonomiczną całość, moim zdaniem zalicza spadek. Więc po tych 2 tpb, które się u nas ukażą przerwałbym lekturę, chyba, że ktoś jest wybitnym fanem Thora. Wielka szkoda, że zdecydowali się to odgrzebać po zakończeniu Godbomb ale wiadomo kasa. Thor v4 czyli żeński Thor jest pięknie ilustrowany ale historia to nie ta liga co w "Rzeźniku". Parę kluczowych faktów ale szybszego bicia serca nie wywołała. O Mighty Thor vol.2 się nie wypowiem bo nie czytałem jeszcze.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2334 dnia: Październik 18, 2016, 09:45:48 pm »
No jest lekki spadek przy "Thor: God of Thunder, Vol. 3: The Accursed" ale całościowo wypada to wszystko bardzo fajnie  :smile: przynajmniej do "The Mighty Thor, Vol. 1: Thunder in Her Veins" bo dalej nie znam.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2335 dnia: Październik 19, 2016, 09:06:15 am »
Grudniowy zestaw dodali na gildii. Premiera 07.12

https://www.sklep.gildia.pl/literatura/318200-brian-michael-bendis-i-inni-x-men-bitwa-atomu

Bitwa Atomu za 70zł. Zniżek jeszcze nie ustawili

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2336 dnia: Październik 19, 2016, 09:41:07 am »
To chyba nie będzie mi się opłacać zamawiać pakietu 21 listopada a potem jeszcze raz 7 grudnia, skoro to tylko 2 tygodnie różnicy. Zrobiłem tak teraz we wrześniu i październiku i żałowałem niepotrzebnego, podwójnego wydatku na przesyłkę. Machnę jedno duże zamówienie w okolicy Mikołajek i będę czekał na wszystko w jednym pakiecie.

Cena Bitwy Atomu standardowa - to samo co AoU i Infinity.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2337 dnia: Październik 19, 2016, 09:42:27 am »
Premiera 07.12
Na Mikołaja akurat  :smile:

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2338 dnia: Październik 19, 2016, 09:47:05 am »
wybaczcie, jeśli już o tym pisaliście, ale czy Bitwa o Atom to dobry komiks ? :)

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2339 dnia: Październik 19, 2016, 09:53:04 am »
To crossover wszystkich serii X-Men (naszych Egmont NOW: All-New X-Men, Uncanny X-Men, Wolverine & X-Men) ale poziom gorszy niż w seriach.