trawa

Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1085285 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2370 dnia: Październik 21, 2016, 11:27:42 am »
Cytuj
bogi1 zakładał Axis oraz pewnie Secret Wars 2015 na sam koniec. Ale jeszcze trochę miejsca zostanie.

Większe eventy w WKKM zawsze były więc można zakładać, że brakujące miejsca to Axis i Secret Wars w 2 częściach każdy

Offline radef

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2371 dnia: Październik 21, 2016, 11:32:50 am »
Zapowiedzieli przecież Hawkeye'a i Ms Marvel mimo dużego prawdopodobieństwa, że w sierpniu 2017 Hachette wyda Hawkeye'a także u nas.
JEDEN TOM
Czy ty rozumiesz różnicę pomiędzy wydaniem pierwszego tomu, a całej serii?
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2372 dnia: Październik 21, 2016, 11:33:16 am »
@UP
Ale czy główna seria Secret Wars to nie jest 9 zeszytów? Mogliby to zmieścić w jednym tomie jak Old Man Logan lub Krucjatę Dziecięcą.

Offline radef

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2373 dnia: Październik 21, 2016, 11:36:01 am »
@UP
Ale czy główna seria Secret Wars to nie jest 9 zeszytów? Mogliby to zmieścić w jednym tomie jak Old Man Logan lub Krucjatę Dziecięcą.
8azyliszek - czy ty czytasz superbohaterskie komiksy od wczoraj?
[przepraszam za to zdanie, ale się trochę zdenerwowałem]
Jeżeli nie wiesz to praktycznie każdy crossover [np. "Infinity"], składa się z zeszytów o pogrubionej grubości, w przypadku "Secret Wars" był to przynajmniej pierwszy i drugi zeszyt.
Wg Amazona edycja HC i SC mają po 312 stron.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Cringer

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2374 dnia: Październik 21, 2016, 11:55:53 am »
Zapowiedzieli przecież Hawkeye'a i Ms Marvel mimo dużego prawdopodobieństwa, że w sierpniu 2017 Hachette wyda Hawkeye'a także u nas. Zobaczymy. Na razie wszystko jest płynne i nie wiadomo na 100% czy WKKM PL będzie kontynuowana, czy ukażą się w niej te same numery co w Anglii (nie dostałem odpowiedzi na moje 2 maile :wink: ), no i jakie tytuły jeszcze wejdą w puste miejsca.
Hawkeya i Ms Marvel wydadzą przed WKKM (jeśli ta ich wyda). I w tym rzecz. Większą rację bytu mają serie które nie będą w WKKM lub Egmont je wyda przed WKKM.

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2375 dnia: Październik 21, 2016, 12:07:11 pm »
@UP
No tak - 141 numer (pierwsza niewiadoma) nie wyjdzie przed wiosną 2018. Także jeśli Egmont nie ogłosi np. Moon Knighta lub Silver Surfera w maju 2017, to będzie miał jeszcze okazję zapowiedzieć je na 2018.

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2376 dnia: Październik 21, 2016, 01:13:17 pm »
Prosiłbym o źródło.
Bo jedyna mylna przesłanka, którą kojarzę to napis "seria nie będzie kontynuowana", który pozostał na stronie Egmontu od wydanego przez nich "Wolverine" na początku wieku.
Mówił o tym w jednym ze swoich filmów Oskar Rogowski (osoba blisko współpracująca z Egmontem), ale było to na początku roku, więc może sytuacja się odmieniła. Mówił także, że przy dobrej sprzedaży Avengers, Egmont wystartuje z Uncanny Avengers i tak się stało, więc myślę że nieraz można się sugerować jego słowami. Druga sprawa że WiX jest jedyną chyba serią która nie miała dodruku pierwszego tomu, więc to też o czym świadczy.

Co do  Moon Knight to też powołam się na Oskara. Powiedział że to jest seria którą Egmont może wydać w dowolnej chwili bo zasadniczo nie jest zależna od wydarzeń dziejących się w uniwersum Marvel, czyli jak się zwolni miejsce (bo się skończy jakaś seria) to jest duża szansa że seria wystartuje.

Przed Axis i Secret Wars jest jeszcze Original Sin, chyba zapomnieliście o tym, w wyniku którego następuje znacząca zmiana w życiu Thora.

Offline laf

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2377 dnia: Październik 21, 2016, 02:04:45 pm »
Przed Axis i Secret Wars jest jeszcze Original Sin, chyba zapomnieliście o tym, w wyniku którego następuje znacząca zmiana w życiu Thora.
To wtedy zaczyna się
Spoiler: pokaż
Thorzyca?

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2378 dnia: Październik 21, 2016, 02:15:08 pm »
Gdyby Hachette chciało do WKKM wrzucić Original Sin, Axis i Secret Wars (to na pewno) i wszystkie w 2 tomach, to zostawia nam 3 sloty wolne - akurat na Moon Knighta, Spider Woman i coś jeszcze. Ciekawe czy Black Vortex dadzą?

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2379 dnia: Październik 21, 2016, 02:24:53 pm »
Gdyby Hachette chciało do WKKM wrzucić Original Sin
Przecież jest  :smile: tomy 137 i 140

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2380 dnia: Październik 21, 2016, 02:29:56 pm »
Jeju - dziś nie jest mój dzień. Przepraszam. Dzięki za korektę JanT.
No to 5 slotów wolnych jeśli nie będzie Black Vortex i mniej jeśli będzie. Mam nadzieję, że na przełomie roku brytyjskie Hachette ujawni brakujące komiksy. I że nasze wyda oficjalną decyzję o przedłużeniu WKKM.

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2381 dnia: Październik 21, 2016, 03:30:01 pm »
laf odpowiedź na twoje pytanie brzmi: TAK

Original Sin z tego co mi podpowiada wiki to w WKKM jest w 2 tomach. Event ten będzie też skoordynowany z następującymi seriami:
z 6 tomem Avengers (ostatnim po nim rusza seria Avengers: Time Runs Out łącząca Avengers i New Avengers)
z 5 tomem Guardians of the Galaxy (liczę wg naszej numeracji)
z 4 tomem Uncanny X-Men
z
6 tomem Deadpoola
(to są tylko te które są u nas wydawane)
a przed Original Sin musi jeszcze wyjść crossover Guardians of the Galaxy/All New X-men: The Trial of Jean Grey

A przed Secret Wars to w następującej kolejności:
- Spider-Verse
- AXIS
- Black Vortex

Proponuje samemu poszukać i posprawdzać co się z czym łączy. Nie rozumiem takiego parcia na ukazanie się u nas już Secret Wars. Większość serii które się po niej ukazują to kontynuacja wydawanych serii w Marvel Now (także tych które wychodzą u nas) po mimo zresetowania numeracji.
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2016, 04:13:42 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline Ulotu

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2382 dnia: Październik 21, 2016, 03:41:35 pm »
Nie wiem skąd 8azyliszek jest tak przekonany, że WKKM będzie się ukazywać po 120 numerze...
                        

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2383 dnia: Październik 27, 2016, 05:29:09 pm »
Nie wiem skąd 8azyliszek jest tak przekonany, że WKKM będzie się ukazywać po 120 numerze...
Bo na zachodzie już jest trzecia 60 i samospelniająca się przepowiednia.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2384 dnia: Październik 27, 2016, 05:39:18 pm »
Bo na zachodzie już jest trzecia 60 i samospelniająca się przepowiednia.

30 a nie 60 ;)