trawa

Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1085399 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2445 dnia: Listopad 07, 2016, 01:22:06 pm »
Dlaczego wydanie serii nagradzanych Eisnerami i uwielbianych przez czytelników na całym świecie to pudło wydawnicze?

Offline Jaxx

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2446 dnia: Listopad 07, 2016, 01:29:46 pm »
Swoją drogą może Hulk nie jest tak popularny jak Avengers (ogółem) czy Spider-man, ale wydawanie Ms Marvel czy Hawkeye'a jak dla mnie to straszne pudło wydawnicze...

No sorki, ale widać, że nie bardzo się orientujesz w temacie. Już pomijam fakt, że to dobre i nagradzane serie, ale przede wszystkim od startu MarvelNOW akurat te dwa tytuły były najbardziej pożądanymi przez czytelników na naszym rynku, a prośby o ich wydanie przewijały się praktycznie w każdej dyskusji o przyszłości tej linii wydawniczej. Egmont zrobił bardzo duży ukłon w stronę czytelników decydując się właśnie na nie. 

Offline Cringer

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2447 dnia: Listopad 07, 2016, 01:36:57 pm »
wydawanie Ms Marvel czy Hawkeye'a jak dla mnie to straszne pudło wydawnicze...
dziwnie się czyta takie opinie na temat wyczekiwanych serii. Cóż w nich jest takiego pudłowatego?

Offline bevulf

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2448 dnia: Listopad 07, 2016, 01:56:11 pm »
Problem w tym, że ja na te serie nie czekam, marvela traktuję baaardzo wybiórczo i nie łykam wszystkiego co dostało eisnera tylko dlatego, że dostało eisnera.

Cóż typowo polskim akcentem skoro zapytałem o hulka wyrażając zdanie na temat czegoś co mi nie podchodzi, zaraz zostałem obskoczony bo jestem be bo nie doceniam hawkeye'a i ms marvel. Więcej luzu chłopaki - po prostu nie lubię wszystkich postaci ;)

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2449 dnia: Listopad 07, 2016, 02:01:33 pm »
Żadne naskakiwanie, ja byłem po prostu ciekawy o co Ci chodzi. Bo z twojej wypowiedzi ani nie wynika co masz na myśli, ani dlaczego.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2450 dnia: Listopad 07, 2016, 02:03:45 pm »
No sorki, ale widać, że nie bardzo się orientujesz w temacie. Już pomijam fakt, że to dobre i nagradzane serie, ale przede wszystkim od startu MarvelNOW akurat te dwa tytuły były najbardziej pożądanymi przez czytelników na naszym rynku, a prośby o ich wydanie przewijały się praktycznie w każdej dyskusji o przyszłości tej linii wydawniczej. Egmont zrobił bardzo duży ukłon w stronę czytelników decydując się właśnie na nie. 
dziwnie się czyta takie opinie na temat wyczekiwanych serii. Cóż w nich jest takiego pudłowatego?
Mnie nie czyta sie dziwnie, bo wlasnie problem polega na tym, ile tak naprawde osob, w stosunku do calosci nakładu, wlasnie "orientuje sie w temacie", przy czym mamy tutaj do czynienia z nakladem egmontowym, a wiec duzym (a nie "hobbystycznym", jak np. w przypadku s.laine). Glos @bevulfa stanowi jedynie egzemplifikacje tego problemu.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2451 dnia: Listopad 07, 2016, 02:06:15 pm »
@Kuki
Yep. Ja byłem przeogromnie zaskoczony, że Egmont jednak wchodzi w coś, co nie bazuje ani na wielkich markach, ani na blockbusterowych hitach ani nawet na polskim sentymentalizmie, ale na - szok - jakości. Mocno trzymam kciuki, żeby to się nie odbiło czkawką.

Offline Jaxx

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2452 dnia: Listopad 07, 2016, 02:09:28 pm »
@bevulf
Termin "pudło wydawnicze" jest jednak dość wąski i nie łapie się do niego gust pojedynczego czytelnika, a zainteresowanie ogółu. A te jest wielkie, jeżeli chodzi o te dwa konkretne tytuły, więc pisząc o nich "pudło wydawnicze" nie oznajmiasz, że Ciebie one nie interesują, a że nie spotkają się z zainteresowaniem. Co jest oczywistą nieprawdą i w tym kontekście napisałem, że jesteś niezorientowany. A nie, że jesteś "be" :)


Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2453 dnia: Listopad 07, 2016, 02:24:29 pm »
Dlaczego wydanie serii nagradzanych Eisnerami i uwielbianych przez czytelników na całym świecie to pudło wydawnicze?


...bo nie ma w nich Hulka? Bo nikt nie woła "Help Hawkeye", gdy myśli o Avengers. A nowa Ms Marvel ma niską rozpoznawalność w naszym kraju. Ja tam bevulfa rozumiem.

fragsel

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2454 dnia: Listopad 07, 2016, 02:26:46 pm »
Zgadzam się z Jaxx
Takie słownictwo dobrales ze nawet jeśli chciałeś powiedzieć co innego to wyszło co wyszło i trudno się dziwić reakcjami ludzi

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2455 dnia: Listopad 07, 2016, 02:52:40 pm »
Hulk jest w Thunderbolts  :smile: Egmont rzeczywiście wspominał kiedyś o Hulku i Daredevilu ale już chyba nic z tego. Moon Knight (kolejne pudło  :smile: ) jest podobno jeszcze brany pod uwagę.

Offline Gazza

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2456 dnia: Listopad 07, 2016, 04:31:46 pm »
O ile na Moon Knighta czekam równie mocno jak na Hawkeye czy Daredevil'a, o tyle po lekturze rożnych recenzji Ms. Marvel wiem, że to nie moja bajka, a pozycję sprawdzę i tak na własnych oczach bo zamierzam kupować ją córce, która z bohaterką jest zdaje się w równym wieku, a to głównie do tej grupy wiekowej skierowana pozycja raczej jest.

Offline OokamiG

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2457 dnia: Listopad 07, 2016, 04:38:29 pm »
Jeśli dalej Egmont chce iść ścieżką wydawania dobrych rzezy to Moon Knight musi się znaleźć w kolejnym rozszerzeniu oferty. Jednak pojawia się pytanie, czy po dodaniu kolejnych 2 tytułow do linii Marvel NOW Egmont w ogóle jeszcze rozważa jej poszerzanie. Razem z Hawkeyem i Ms. Marvel będzie to już chyba 12 serii. Dodajmy do tego one shoty, eventy i po prostu może być tego za dużo. A kolejna seria, 13, może się okazać tą pechową.

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2458 dnia: Listopad 07, 2016, 04:54:59 pm »
Myślę że nie będzie jakiegoś większego problemu, zaraz skończą sie Thunderbolts (cała seria to 5 tomów), Thor Gromowładny (cała seria to 4 tomy), ostatni tom Wolverine i X-men wychodzi w styczniu (co prawda jest jeszcze 2 tomowa druga seria, ale czy wyjdzie nie wiadomo, co prawda jest 3 tomowa seria Amazing X-men, ale też nic nie wiadomo), więc miejsce się zwolni.

To się jeszcze zapytam czym wg was powinien się Egmont zainteresować i wydać w przyszłości (pomijając eventy, chodzi mi o serię/mini serię)?
Wg na pewno:
Moonknight,
Punisher (ale to bliżej Secret Wars),
All New Ghost Rider (myślę że mógłby spróbować, krótka seria + pojawia się teraz w serialu),
Journey Into Mystery,
The Superior Foes of Spider-Man (ale na to raczej już za późno),
Daredevil (ale to nie wykonalne w wiadomego powodu)
Amazing X-men (jako uzupełnienie Wolverine i X-men)
Spiderman i X-men
All-New X-Factor
Deadpool vs. Hawkeye
Deadpool: The Ones with Deadpool (warto ze względu na one shot z Death of Wolverine)
Thor vol. 4 (dopiero po Original Sin)
Spider-Man 2099 (jako uzupełnienie Amazing Spidermana i Spider-verse, tylko 2 tomy)
Superior Iron Man
Silver Surfer
 
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2016, 05:40:29 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2459 dnia: Listopad 07, 2016, 05:58:13 pm »
Jeśli Superior Iron man to to z Dr Doomem, to bym chciał. Inne serie z Deadpoolem i Spider-Manem razem z tym 2099.

Nie wiem jakiej jakości jest właśnie ten Ghost Rider, SS, Nova i Young Avengers. Ale to się zobaczy jak wyjdą w WKKM ich pierwsze tomy.
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2016, 06:05:29 pm wysłana przez 8azyliszek »