Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1085239 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2580 dnia: Grudzień 16, 2016, 10:14:55 am »
Cytuj
I do AXIS fajnie by było jakby dali Superior Iron Man, bo słyszałem że dobre(tylko 2 tomy zbiorcze).

Superior Carnage i Superior Hobgobilin też podobno dobre i są po jednym tomie. AXIS miało dobre tie-iny a główny event był słabszy z tego co słyszałem

Swoją drogą ciekawe czy Hachette nie wyda AXIS albo Secret Wars wcześniej niż Egmont. Nie liczyłem tego ale chyba wydanie 121-150 zajmie około rok więc 150 dostaniemy gdzieś w wakacje 2018. Wiadomo będzie raczej gdzieś tam AXIS i Secret Wars (podzielone na 2 tomy najpewniej).

U Egmontu Secret Wars to perspektywa 2018 czy raczej 2019 pytanie... A z AXIS oba wydawnictwa mogą się zderzyć (o ile oczywście Hachette nic nie zmieni w swojej liście tytułów)
 
I chciałbym jasnej deklaracji od Egmontu czy wyda Death of Wolverine, bo Hachette z tym raczej wyjdzie wcześniej i nie będę wiedział czy czekać na wydanie Egmontu, które może nastąpi a może nie czy kupić ten tomik WKKM
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2016, 10:22:30 am wysłana przez bogi1 »

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2581 dnia: Grudzień 16, 2016, 10:58:25 am »
150ty tom WKKM wyjdzie w wakacje 2018 więc jeśli dadzą Secret Wars to na pewno wcześniej niż Egmont (i wtedy Egmont nie wyda  :badgrin: )

Offline Mawer

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2582 dnia: Grudzień 16, 2016, 11:09:14 am »
I znając życie dadzą jeden albo dwa tomy, wprowadzając historię od środka bez kontynuacji zostawiając czytelnika z wielkim znakiem zapytania  :badgrin:

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2583 dnia: Grudzień 16, 2016, 12:38:31 pm »
150ty tom WKKM wyjdzie w wakacje 2018 więc jeśli dadzą Secret Wars to na pewno wcześniej niż Egmont (i wtedy Egmont nie wyda  :badgrin: )

To by była ciekawa sytuacja, ale do tej pory w kolekcji nie zostały potwierdzone AXIS i Secret Wars, przy czym cały czas nie są znane 4 pozycje 9 pozycji. Zresztą dobór tomów z Marvel Now jest dziwny bo większość to pierwsze tomy i urwanie historii w połowie (czyli taki standard WKKM), poza eventami, które są dzielone na dwie części ale np. Captain America: Castaway in Dimension Z to zbiorczy 2 pierwszych tomów. Naprawdę tego nie rozumiem.

A jeśli Egmont z powodu ukazania się  Secret Wars w WKKM zrezygnuje z wydania tej historii, to się z nim raczej pogniewam na stałe.

Superior Carnage i Superior Hobgobilin też podobno dobre i są po jednym tomie. AXIS miało dobre tie-iny a główny event był słabszy z tego co słyszałem
3 zeszyty jednego i 3 drugiego i wspólnie dają jeden standardowy tom :smile: (bo więcej nie ma)


I chciałbym jasnej deklaracji od Egmontu czy wyda Death of Wolverine, bo Hachette z tym raczej wyjdzie wcześniej i nie będę wiedział czy czekać na wydanie Egmontu, które może nastąpi a może nie czy kupić ten tomik WKKM
Egmont naprawdę mógłby wydać Amazing X-men, następnie Death of Wolverine oraz Deadpool: The Ones with Deadpool (zawiera tien do Death of Wolverine) oraz ewentualnie Spider-Man and the X-Men (podobno dobre) i mogą rezygnować z Wolverine and the X-Men vol.2.


« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2016, 12:57:19 pm wysłana przez mkolek81 »

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2584 dnia: Grudzień 16, 2016, 12:55:30 pm »
przy czym cały czas nie są znane 4 pozycje.
9 pozycji. Secret Wars to jest praktycznie pewniak w WKKM.

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2585 dnia: Grudzień 16, 2016, 01:11:50 pm »
To się jeszcze zapytam o tego Captain America z Marvel Now, czy to dobre jest? Pisze Remender (czyli pewnie masa szalonych pomysłów) i rysuje Romita, czyli raczej solidny zespół artystów, ale jak czytałem recenzje to są one średnie. Zastanawia mnie czy Egmont coś z tego wyda, bo ostatni tom ma raczej znaczenie pod względem zmian w uniwersum Marvel i to jest długo falowe (nawet teraz w Marvel Now 2).

Offline laf

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2586 dnia: Grudzień 16, 2016, 02:22:43 pm »
Swego czasu pamiętam wypowiedź Aniona nt. tego albumu - delikatnie rzecz biorąc nie był nim zadowolony.

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2587 dnia: Grudzień 16, 2016, 10:16:57 pm »
Superior Carnage i Superior Hobgobilin też podobno dobre i są po jednym tomie. AXIS miało dobre tie-iny a główny event był słabszy z tego co słyszałem
Takiego komiksu (chyba) nie ma, myślisz raczej o Axis: Carnage i Axis: Hobgoblin, nie?

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2588 dnia: Grudzień 16, 2016, 10:24:38 pm »
Takiego komiksu (chyba) nie ma, myślisz raczej o Axis: Carnage i Axis: Hobgoblin, nie?

Tja pomyliło mi się

Offline Antari

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2589 dnia: Grudzień 16, 2016, 10:49:59 pm »
Po przeczytaniu "Uncanny X-men: Złamani" jestem w pełni ukontentowany.
Podobają mi się te roszady wprowadzone w zespołach X-men. To już od czasów Claremonta było specyfiką mutantów, a jednak tu jest jakieś bardziej zaawansowane: kto - z kim - dlaczego - przeciw komu. Można powiedzieć, że to takie "zjadanie własnego ogona", ale można też uznać to za symptom pewnej dojrzałości.
Autorzy nie uciekają za wszelką cenę od zmieniania bohaterów i ewolucji świata przedstawionego. Bendis wydaje się w tym tytule w pewnym stopniu kontynuować drogę podjętą przez Morrisona w jego "New X-men"...
Do tego niebanalna oprawa graficzna oraz znacząca rola Magic, do której mam sentyment od czau elegijnego zeszytu "X-men" o jej "śmierci" na skutek zakażenia wirusem spuścizny Stryfe'a.

No i dalej nie wiem, co zrobić z tą nieszczęsną "Bitwą Atomu"...

A mnie nowe spojrzenie na Illyanę jakoś nie porwało pod względem projektu postaci. Zawsze miałem sentyment do tych metalicznych kończyn u X-ludzi takich jak Kabel, Colossus czy właśnie Magik. Miecz też taki sobie, no i te druty we włosach. Ale masz rację, Magik piastuje zdecydowanie ważniejszą rolę w historii niż kiedykolwiek, co się chwali. 

Offline Voen

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2590 dnia: Grudzień 18, 2016, 03:07:57 pm »
Nowa kolekcja? :smile:

SUPERBOHATEROWIE MARVELA     
14.90 zł     dwutygodnik     
WSZYSCY BOHATEROWIE ZEBRANI W JEDNEJ KOLEKCJI! Kultowi superbohaterowie, największe gwiazdy Marvela, w wyjątkowym wydaniu! W każdym tomie specjalny dodatek zawierający opis bohatera lub drużyny, profile twórców i wiele więcej!

Offline Itachi

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2591 dnia: Grudzień 18, 2016, 03:14:26 pm »
Nowa kolekcja? :smile:

SUPERBOHATEROWIE MARVELA     
14.90 zł     dwutygodnik     
WSZYSCY BOHATEROWIE ZEBRANI W JEDNEJ KOLEKCJI! Kultowi superbohaterowie, największe gwiazdy Marvela, w wyjątkowym wydaniu! W każdym tomie specjalny dodatek zawierający opis bohatera lub drużyny, profile twórców i wiele więcej!

Z jakiej to strony? Kolportera czy Ruchu? Net mi wolno chodzi i nie mogę sprawdzić.

Offline Dembol_

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2592 dnia: Grudzień 18, 2016, 03:18:37 pm »
Z jakiegoś pdfu ruchu (to mi wyskoczyło gdy wrzuciłem tekst do wyszukiwarki). Ziemia-8 coraz śmielej sobie poczyna.

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2593 dnia: Grudzień 18, 2016, 03:20:05 pm »

Offline Itachi

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2594 dnia: Grudzień 18, 2016, 03:25:44 pm »
3 kolekcje komiksowe jednocześnie na rynku?!? Olaboga :roll: WKKM  została wydłużona do 150 tomów, WKKDC dopiero wystartowała a tu już puka kolejna do kiosków.