Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1085123 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2595 dnia: Grudzień 18, 2016, 03:39:58 pm »
Ale co to jest ? MMH ? Czy jakaś gazetka dla młodszych z opisami poszczególnych bohaterów ?

I czemu piszemy o tym w wątku o Marvel NOW ?

Offline marian381

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2596 dnia: Grudzień 18, 2016, 03:49:17 pm »
Na razie można jedynie zgadywać, ale opis jak najbardziej pasuje pod MNH. Pewnie będzie wychodziło w tę samą środę co WKKM i WKKDC. :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2016, 04:01:06 pm wysłana przez marian381 »
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2597 dnia: Grudzień 19, 2016, 12:11:04 pm »
Zapowiedzi z okładkami od Egmontu na luty.

Uncanny Avengers tom 3, Deadpool Wyzwanie Draculi i 4 tom All-New X-Men

Offline Zakrza

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2598 dnia: Grudzień 19, 2016, 01:32:20 pm »
Nie ma Hawkeye? Meh. Ale przynajmniej z czystym sumieniem będę mógł kupić SWK i AvX.
Oddajcie pokłon i całujcie stopy Wielkiemu Zakrzy!

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2599 dnia: Grudzień 19, 2016, 02:06:06 pm »
Tak myślałem (nawet pytałem o to Oskara, ale nie wiedział), że na "Wyzwanie Drakuli" nie trzeba będzie czekać tak długo i wydadzą je w tzw. międzyczasie, tzn. ewentualnie lekko rozszerzą przerwę między "Deadpool kontra SHIELD" a "Wedding of Deadpool", która, jak już wiemy, nie wyniesie pół roku.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2600 dnia: Grudzień 19, 2016, 02:15:25 pm »
Nie ma Hawkeye? Meh. Ale przynajmniej z czystym sumieniem będę mógł kupić SWK i AvX.

Jeżeli przyjmiemy, że każda z nowych zapowiedzi z MFKiG wychodzi co miesiąc to mamy tak:

Styczeń: Ms. Marvel
Luty: Wyzwanie Draculi (Też myślałem, że tu Hawkeye wsadzą)
Marzec: Hawkeye

A tak mamy dwa Deadpoole na walentynki jak to nasz znany koleżka lubi mówić

edit:
http://www.swiatkomiksu.pl/strona-glowna/zapowiedzi

W zapowiedziach ''Wyzwanie Draculi'' jest oznaczone jako 5 tom. Ciekawe czy na grzebiecie rzeczywiście też tak będzie
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2016, 02:40:27 pm wysłana przez bogi1 »

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2601 dnia: Grudzień 19, 2016, 02:42:41 pm »
edit:
http://www.swiatkomiksu.pl/strona-glowna/zapowiedzi

W zapowiedziach ''Wyzwanie Draculi'' jest oznaczone jako 5 tom. Ciekawe czy na grzebiecie rzeczywiście też tak będzie
Spodziewałem się, że tak, ale cena daje wątpliwości.

Offline Zakrza

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2602 dnia: Grudzień 19, 2016, 02:44:18 pm »
No trudno. Akurat przygód Deadpoola i X-men nie śledzę, a Uncanny Avengers wielu mi odradzało, więc w lutym u mnie Marvel Now odpada. Ale nadrobię pewnie w marcu :P
Oddajcie pokłon i całujcie stopy Wielkiemu Zakrzy!

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2603 dnia: Grudzień 19, 2016, 03:12:02 pm »
W zapowiedziach ''Wyzwanie Draculi'' jest oznaczone jako 5 tom. Ciekawe czy na grzebiecie rzeczywiście też tak będzie
A nie mówiłem  :smile: ale jeżeli to jest część serii to cena powinna być 39.99 zł a nie 59.99zł  :lol:

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2604 dnia: Grudzień 19, 2016, 06:15:18 pm »
jeżeli to jest część serii to cena powinna być 39.99 zł a nie 59.99zł  :lol:
Też tak sądzę. Jeżeli E. nie obniżył ceny przy "Strażnikach Galaktyki", to teraz, skoro "Wyznanie Drakuli" jest przez nich uznane jako 5. tom "Deadpoola", nie powinny jej podwyższać, a w ogóle, ludzie, to jest Deadpool - bohater, którego przygody sprzedają się jak ciepłe bułeczki, więc wydawnictwo nie powinno przy zachowaniu stałej ceny jakoś specjalnie stracić.

fragsel

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2605 dnia: Grudzień 19, 2016, 06:21:12 pm »
a w ogóle, ludzie, to jest Deadpool - bohater, którego przygody sprzedają się jak ciepłe bułeczki, więc wydawnictwo nie powinno przy zachowaniu stałej ceny jakoś specjalnie stracić.

tak. bo to znany fakt.
Jak sprzedaję coś po kosztach lub kosztów poniżej i się nie sprzedaje to tracę
Ale jak się sprzedaje jak świeże bułeczki to zarabiam krocie

{sarkazm, by the way}

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2606 dnia: Grudzień 19, 2016, 06:39:12 pm »
Sklep Gildia niedawno napisał na FB:

"Nasze top 5 i pierwsze miejsce dla Deadpoola! Nie mogło być inaczej. Top 3 za rok 2016 będzie wyglądało tak:
 
1. Deadpool 1
2. Deadpool 2
3. Deadpool 3

I to nie jest żart."

 :biggrin:

To tak poza powyższymi postami.

Offline Szczoch

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 769
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ani czarny, ani kwadrat, ani na białym tle.
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2607 dnia: Grudzień 23, 2016, 11:49:36 pm »
"Thor Gromowładny: Boża Bomba" jest może trochę mniej elektryzujący niż "Bogobójca", ale to nadal świetny komiks i godne domknięcie historii z pierwszej części.
Trhriller-fantasy z pierwszego tomu wyczerpuje się, gdyż właściwie wszystkie karty mamy już na stole. Zastępuje go jednak szeroki epicki oddech - co naturalne w finale tego rodzaju historii. Dostajemy też bardzo smaczne (i swoiście zabawne) spotkania trzech wcieleń Thora oraz typowo-Aaronowy motyw krzywd i cierpień, które - nie mając jak się wyrównać - zatruwają i "spotworniają" ich ofiarę.

Z ciekawostek: w pewne zdziwienie wprawiły mnie napisy, ilustrujące odgłosy walk i eksplozji. Czcionka jakby z innego komisu. "Rekinobum"? W zasadzie mi to nie przeszkadzało, ale na tyle dziwiło, że trochę wytrącało z - raczej posępnego - nastroju całości.
A poza tym uważam, że "Iznogud" oraz "Saga o Potworze z Bagien" powinny zostać w całości wydane po polsku.

mgnesium

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2608 dnia: Grudzień 24, 2016, 12:30:54 am »
[...] Zastępuje go jednak szeroki epicki oddech [...]

jest jeszcze jakiś komiks, w którym
Spoiler: pokaż
 thor dzierży w rękach dwa mjolniry
   ?

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2609 dnia: Grudzień 24, 2016, 12:37:11 pm »
Z ciekawostek: w pewne zdziwienie wprawiły mnie napisy, ilustrujące odgłosy walk i eksplozji. Czcionka jakby z innego komiksu. "Rekinobum"? W zasadzie mi to nie przeszkadzało, ale na tyle dziwiło, że trochę wytrącało z - raczej posępnego - nastroju całości.
W oryginale było "SHARKOOOM!". Żart polega na tym, że takie słowo brzmi jednocześnie jak prawdopodobny dźwięk oraz jak rzeczywiste słowo mające coś wspólnego lub nie z daną sceną. Niestety "rekinobum" nie brzmi, jak względnie naturalny odgłos. Z podobnych chwytów kojarzę jeszcze "BATHROOM!" jako dźwięk eksplodującej łazienki w jednym z numerów serii "Excalibur" pisanej przez Claremonta.