trawa

Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1085159 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2625 dnia: Styczeń 05, 2017, 08:58:15 am »
A mnie zastanawia czy wydanie Black Vortex jest u nas konieczne? podobno straszna kupa to jest, mająca na celu tylko podrasowanie Angela z All New X-men.

All-New X-Men vol. 7 The Utopians: ALL-NEW X-MEN 37-41

GotG vol. 5 Through the Looking Glass: GUARDIANS OF THE GALAXY 24-27, ANNUAL 1
A może ten event da rade wydać upychając go w tych dwóch tomach i wycinając wszystko co zbyteczne?
Czy LEGENDARY STAR-LORD 9-11, GUARDIANS TEAM-UP 3, NOVA 28, CYCLOPS 12 i CAPTAIN MARVEL 14 są obowiązkowe? My nawet tych serii nie mamy u nas wydawanych.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2626 dnia: Styczeń 05, 2017, 09:01:41 am »
Ja tego nie czytałem ale wierzę że Egmont to dobrze rozwiąże  :lol:

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2627 dnia: Styczeń 05, 2017, 09:05:54 am »
Ja tego nie czytałem ale wierzę że Egmont to dobrze rozwiąże  :lol:
Nie che mi się sprawdzać na comixology wiedząc że to będzie u nas wydane. Ale metoda jaką zastosowali przy 2 i 3 tomie Strażników tu się nie sprawdzi. Chyba że po przesuwają poszczególne zeszyty do tomów wcześniejszych i późniejszych i wydadzą oddzielnie event. :?: :doubt: :roll:

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2628 dnia: Styczeń 05, 2017, 09:13:24 am »
Albo usuną z Black Vortex zeszyty All-New X-Men i GotG i będzie trzeba czytać jak Nieskończoność  :smile:
A dla nich dobre rozwiązanie bo Black Vortex by miał z 220 stron a cena standard jak za specjala.
 

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2629 dnia: Styczeń 05, 2017, 09:22:30 am »
Opierająca się o to (uwaga na spoilery) http://marvelcomics.pl/cross/index/id/63/Black-Vortex
to stwierdzam, że jedyne sensowne rozwiązanie to wydanie tego eventu w całości.
Albo usuną z Black Vortex zeszyty All-New X-Men i GotG i będzie trzeba czytać jak Nieskończoność  :smile:
A dla nich dobre rozwiązanie bo Black Vortex by miał z 220 stron a cena standard jak za specjala.
Przy Nieskończoności jeszcze miało to jakiś senes (tomy Avngers i New Avengers były temu eventowi poświęcone lub w przypadku dwóch zeszytów New Avengers, których zabraknie w wydaniu Hachette to swoisty prolog do wydarzeń eventowych). Tu to rozwiązanie wydaje się trochę bez sensu

Niefortunnie się składa że All-New X-Men vol. 7 The Utopian to ostatni tom serii i nie ma tych 2 ostatnich zeszytów gdzie przesunąć bo 37 można by doczepić do tomu 6 (bo to osobna historia jest). Ciekawi mnie jak Egmont podejdzie do tematu serii Cyclopa.

Strażników nie, bo wydawca pociął standardowy drugi tom na dwa mniejsze, żeby zwiększyć swój zysk. I jasne - chwała im za Marvel Now bo tak się powinno wydawać komiksy w Polsce - najtaniej jak się da.
Mavel Now jest najtańszą ofertą z superbohaterami nie rozumiem o co ci chodzi. A co do Strażników Galaktyki (mówmy pełną nazwę bo można pomylić ze Strażnikami od Moore'a ja tak mam jak to słyszę) to że nie czytałeś tych komiksów to dobrze o tym wiem, bo prosiłeś mnie o ich skany  :badgrin: .
Dostaliśmy dodatkowe historię o których zapomniałeś wspomnieć i są dużo lepsze niż reszta tego co w tych albumach jest zawarta. Podział był uzasadniony, ale ty tego nie wiesz bo nie czytałeś tych albumów (drugi to pełnoprawny album z 5 standardowymi zeszytami). Przestań mówić o czymś czego w ogóle nie widziałeś.

1 tom jest zawsze lepszy niż 0 tomów.
Nie, jeśli historia jest nie pełna i urywa się w połowie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2017, 07:58:02 am wysłana przez mkolek81 »

Offline Gazza

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2630 dnia: Styczeń 09, 2017, 09:19:10 am »
Czy orientuje się ktoś jak wyglądają plany Egmontu jeśli chodzi o Thora? Wiem i pamiętam, że na ten rok planują kontynuacje rozpoczętych serii. Ale czy po zakończeniu Gromowładnego pójdą dalej i pociągną run Aarona przez THOR vol.4 do MIGHTY THOR vol.2?

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2631 dnia: Styczeń 09, 2017, 09:45:47 am »
Te dodatki do Strażników Galaktyki 1 i 3 to ścinki i originy do niczego mi niepotrzebne. Ewentualnie Egmont mógł je dodać do dwóch 5 zeszytowych normalnych tomów na które powinien podzielić 10 oryginalnych zeszytów z Marvel Now. A zrobił z tego bez sensu aż trzy i to krótkie. Takie jest moje zdanie o tym. Dobrze, że Proces Jean Grey zapowiada się na w miarę normalną objętość.

I dalej was nie rozumiem. Jak 0 może być lepsze niż chociaż jeden? Przecież to absurd. Urywa się - no urywa, ale lepiej jej chociaż trochę posmakować niż żyć w błogiej nieświadomości nie obcowania z fajnym komiksem.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2632 dnia: Styczeń 09, 2017, 09:51:39 am »
Ale czy po zakończeniu Gromowładnego pójdą dalej i pociągną run Aarona przez THOR vol.4 do MIGHTY THOR vol.2?
Nie było nic o tym ale jakby mogli tego nie kontynuować  :smile:

mgnesium

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2633 dnia: Styczeń 09, 2017, 09:53:55 am »
nic nie było. najnowszy komunikat dotyczący planów egmontu na 2017 rok znajduje się na ziniolu.

chyba że prosiłeś o jakieś zakulisowe info, ale myślę że takowe jeszcze nie istnieje. przyszłość serii zależy od wyników sprzedażowych i jedyne co jest pewne na chwilę obecną to to, że będą kontynuowane do naturalnych "jumping off points" (koniec danego vol. etc).
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2017, 10:21:07 am wysłana przez mgnesium »

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2634 dnia: Styczeń 09, 2017, 10:04:06 am »
3 to ścinki i originy do niczego mi niepotrzebne.
to nie są żadne genezy ani ścinki jak twierdzisz, czemu wypowiadasz się o komiksie którego nie czytałeś? To są normalne zeszyty z osobnymi, świetnymi i zabawnymi historiami.

A co do pierwszego tomu to że jest on taki to miej pretensje do Marvel, bo to on jest odpowiedzialny za to jak ten album wygląda i co zawiera. I widać, że nie czytałeś uważnie bo w pierwszym albumie jest tylko geneza Star Lorda i ma to uzasadnienie pod względem późniejszych wydarzeń i tego kim stanie się Star Lord w uniwersum Marvela.

P.S. Dla przypomnienia nie udostępnię ci skanów tych albumów.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2017, 10:14:43 am wysłana przez mkolek81 »

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2635 dnia: Styczeń 09, 2017, 10:59:36 am »
To są normalne zeszyty z osobnymi, świetnymi i zabawnymi historiami.

...które są oderwane od bieżących wydarzeń ze zbanowaniem Ziemi przez ojca Star lorda, Angelą i inwazją Thanosa. A sposób pocięcia tego wszystkiego pokazuje, że sam Egmont mógł to poukładać jak chciał i oszczędzić mi wstępu o Szopie itd.

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2636 dnia: Styczeń 09, 2017, 11:17:39 am »
...które są oderwane od bieżących wydarzeń ze zbanowaniem Ziemi przez ojca Star lorda, Angelą i inwazją Thanosa. A sposób pocięcia tego wszystkiego pokazuje, że sam Egmont mógł to poukładać jak chciał i oszczędzić mi wstępu o Szopie itd.
Przeczytałeś tylko 1 tom nie czytając pozostałych i prawisz takie bzdurne posty.

Informacja do ciebie cały 2 tom dzieje się przed Nieskończonością i jest nawet swoistym prologiem tej historii. Trzeci tom to 2 zeszyty które są tienami tej historii, jeden dziejący się tuż po niej + dwa zeszyty o luźnej historii. To jak to zostało podzielone nie jest wcale złym posunięciem i ma ręce i nogi patrząc na cykl wydawniczy tych serii i skoordynowanie ich z poszczególnymi eventami. A historia o Szopie jest świetna.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2017, 11:39:40 am wysłana przez mkolek81 »

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2637 dnia: Styczeń 09, 2017, 04:49:55 pm »
Marcowe Marvel Now - Avengers - Dostosuj się lub zgiń, Hawkeye - Moje życie to walka, Thunderbolts - Bez litości

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2638 dnia: Styczeń 09, 2017, 05:02:03 pm »
Wpychają tego Hawkeya przed lipcem. Jeden Marvel Now w marcu mniej.

@DOWN
Moon Knight będzie za 2 lata w MMH.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2017, 05:09:10 pm wysłana przez 8azyliszek »

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2639 dnia: Styczeń 09, 2017, 05:04:50 pm »
Hawkeye - Moje życie to walka
Nareszcie ile można czekać na tą serię i to kompletną, teraz tylko jeszcze Moonknighta poproszę  :biggrin:

@DOWN
Moon Knight będzie za 2 lata w MMH.
Czy ty nie potrafisz normalnie pisać postów? (pytanie retoryczne bo wiem że nie potrafisz)

podejrzewam że dzięki KSM będzie szybciej, mogę powiedzieć tylko dzięki ci Hachette (Egmoncie dwaj Moonknight'a nie ma już na co czekać)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2017, 05:16:25 pm wysłana przez mkolek81 »