trawa

Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1085744 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2640 dnia: Styczeń 09, 2017, 05:55:57 pm »
@DOWN
Moon Knight będzie za 2 lata w MMH.

A Ms. Marvel w tym miesiącu, Hawkeye w marcu  :cool:

Marcowe Marvel Now - Avengers - Dostosuj się lub zgiń, Hawkeye - Moje życie to walka, Thunderbolts - Bez litości

Dzięki za info :wink: Szkoda, że na kwiecień Marvel NOW nie poznaliśmy
 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2017, 06:09:17 pm wysłana przez bogi1 »

Offline acidos

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2641 dnia: Styczeń 09, 2017, 08:35:19 pm »
Wreszcie mam trochę czasu żeby się wziąć za czytanie nieskończoności od egmontu . Ma ktoś może jakąś listę czytania od pierwszego tomu avengers i new avengers ? fajnie jeśli uwzględniała by też superior spider mana bo tą serie też czytam .

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2642 dnia: Styczeń 09, 2017, 09:10:59 pm »
Wreszcie mam trochę czasu żeby się wziąć za czytanie nieskończoności od egmontu . Ma ktoś może jakąś listę czytania od pierwszego tomu avengers i new avengers ?

kolejność czytania aż po Secret Wars



fajnie jeśli uwzględniała by też superior spider mana bo tą serie też czytam .
Czytaj niezależnie. Ta seria nie ma wpływu na Avengersów

Offline acidos

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2643 dnia: Styczeń 09, 2017, 11:17:30 pm »
Cytuj
Czytaj niezależnie. Ta seria nie ma wpływu na Avengersów
Ale np. jak Spider pojawia się w 1 tomie Avengersów ,jest wiadomo jak to się ma chronologicznie do serii pajączka ? Po prostu chodzi mi o czy jest to Peter czy już nie .

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2644 dnia: Styczeń 10, 2017, 09:52:33 am »
Te serie zupełnie na siebie nie oddziałują.
A kolejność czytania (o ile nie czytasz w oryginale, tylko to co wydano w Polsce) masz jasno i czytelnie rozpisane na końcu każdego z tomów (Egmont to bardzo zgrabnie złożył). Sam się obawiałem o to przeskakiwanie między trzema tomami, ale łyknąłem w weekend i nie ma z tym absolutnie żadnego problemu.

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2645 dnia: Styczeń 11, 2017, 02:38:20 pm »
Ale np. jak Spider pojawia się w 1 tomie Avengersów ,jest wiadomo jak to się ma chronologicznie do serii pajączka ? Po prostu chodzi mi o czy jest to Peter czy już nie .
W 1. połowie "Świata Avengers" najprawdopodobniej jest jeszcze Pete, w #4 i 5 Spidey'ego nie ma, a od #6 z pewnością jest już Otto, co można poznać po kostiumie, który został słabo odróżniony, podobnie  Hickman zrobił to, pisząc tę postać. Dalszych powiązań nie zaobserwowałem. Autor ewidentnie nie zaprzątał sobie głowy tym wątkiem.

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2646 dnia: Styczeń 18, 2017, 05:38:58 pm »
Ale zarzucać Hachette to, że wyda Secret Wars prawdopodobnie szybciej niż Egmont (dla którego Oskar pracuje), no to jest jakaś bzdura. Przecież razem z Infinity i Original Sins, Axis i Time Runs Out, Secret Wars 2015 będą miały o wiele większą podbudowę niż goły Kryzys na Nieskończonych Ziemiach albo Flashpoint wydany przez Egmont.

Podbudową pod Secret Wars jest seria Avengers, New Avngers, Infinity, a głównie Avengers Time Runs Out i tyko z tego wszystkiego będziesz mieć kompletne Infinity. Pozostałe serię prowadzące do SW będziesz miał tylko wycinkowo, a najważniejszą prowadzącą do tego eventu czyli Avengers TRO dostaniesz w WKKM tylko pierwszy tom na cztery. Pozostałe eventy mają naprawdę małe znaczenie dla samego SW (powiedziałbym że w ogóle). Spójrz kilka postów wyżej.
Jak zwykle jakbyś zrobił trochę research'u to byś wiedział. Ale proszę "leniuszku"  :smile: link który ci pomoże: https://en.wikipedia.org/wiki/Secret_Wars_(2015_comic_book)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2017, 05:29:29 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline zagul

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2647 dnia: Styczeń 19, 2017, 08:14:29 pm »
Czy zapowiedziany Hawkeye będzie pokrywał się zeszytami z wydaniem SBM(MMH) ?

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2648 dnia: Styczeń 19, 2017, 08:18:24 pm »
Czy zapowiedziany Hawkeye będzie pokrywał się zeszytami z wydaniem SBM(MMH) ?
Nie.
Zapowiedziany tom przez Egmont z Marvel Now, może się pokryć w przedłużeniu WKKM jeśli do tego dojdzie.
Tom ten będzie zawierał: Hawkeye Vol. 4 #1-5, Young Avengers Presents #6

W kolekcji SBM(MMH) będzie tom zbierający zeszyty: Hawkeye Vol. 1 #1-4; Tales of Suspense #57; The Avengers Vol 1 #16.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2017, 08:24:33 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2649 dnia: Styczeń 19, 2017, 08:59:43 pm »
Czy zapowiedziany Hawkeye będzie pokrywał się zeszytami z wydaniem SBM(MMH) ?

Co do Hawkeye'a to w SBM będzie to:
http://comicvine.gamespot.com/hawkeye/4050-3225/

Czyli najstarsza jego seria. Choć okładka może wskazywać na coś innego bo na okładce jest obrazek z innej seri Hawkeye'a:
http://comicvine.gamespot.com/hawkeye/4050-23481/

Mylące te okładki

Offline mack3

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2650 dnia: Styczeń 19, 2017, 10:08:12 pm »
Co do Hawkeye'a to w SBM będzie to:
http://comicvine.gamespot.com/hawkeye/4050-3225/
Czytał ktoś? Dobre toto? Czy jakaś przeciętna i niewyróżniająca się historia z lat 80?
Na supermegamonkey oceny wskazują raczej na przeciętność...

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2651 dnia: Styczeń 19, 2017, 10:30:44 pm »
Mnie ciekawi, jak te nadchodzące dwa komiksy o Hawkeye'u będą wyglądać w kontraście do Kołczanu o Green Arrow. Jestem sceptyczny, bo to tylko Hawkeye, ale jeśli będzie dobry humor, to komiks pewnie mnie kupi. No i Mockingbird jest, czyli nie jest źle.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2017, 11:12:32 am wysłana przez 8azyliszek »

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2652 dnia: Styczeń 20, 2017, 06:08:59 am »
Jestem sceptyczny, bo to tylko Hawkeye, ale jeśli będzie dobry humor, to komiks pewnie mnie kupi.
Znając twoje poczucie humoru i podejście do postaci to Hawkeye z Marvel Now nie jest dla ciebie. Polecałbym ci go nie kupować, bo jak zawsze będziesz narzekać na rysunki, bo wiem że nie są w twoim typie oraz na samą historię.

Offline SirBlackheart

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2653 dnia: Styczeń 20, 2017, 07:01:54 am »
Z kolei ja się cieszę, że dostanę komiks o "tylko Hawkeye'u". Moje znużenie i zmęczenie superbohaterskimi historiami, z których niemal każda to rozmaite warianty TEJ SAMEJ OPOWIEŚCI, jest tak wielkie, że takie serie jak Jessica Jones, Gotham Central, czy rzeczony Hawkeye są dla mnie jak zbawienie. Czekam niecierpliwie, bo ten komiks to wszystko, co lubię - począwszy od scenariusza (pozwoliłem sobie przeczytać jeden zeszyt i jest to sztos), na kresce skończywszy. Dawno nie czekałem na nic z tak wielką niecierpliwością.

Swoją drogą, czy Battle of Atom, który mam zamiar kupić na dniach, kończy definitywnie zabawę z kilku ostatnich zeszytów, czy otwiera zupełnie nową? Chciałbym skończyć już z kupowaniem X-Men, a nie chce wplątać się znów w jakąś opowieść.

Offline Gazza

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2654 dnia: Styczeń 20, 2017, 07:56:52 am »
Z kolei ja się cieszę, że dostanę komiks o "tylko Hawkeye'u". Moje znużenie i zmęczenie superbohaterskimi historiami, z których niemal każda to rozmaite warianty TEJ SAMEJ OPOWIEŚCI, jest tak wielkie, że takie serie jak Jessica Jones, Gotham Central, czy rzeczony Hawkeye są dla mnie jak zbawienie.
Hej, Blackheart - przestań czytać w moich myślach ;)
A tak poważnie - podpisuję się pod tym. Tak na poważnie to z Marvela chyba tylko Thor Aarona aktualnie oraz Hawkeye wywołują u mnie dreszcz podniecenia. Te serie to dla mnie jakość warta moich pieniędzy.
Oczywiście nie wspominam celowo o Classic bo to inna para kaloszy.
(Podobnie z DC - tam jest jeszcze wiele dobrego do wydania u nas, choć Egmont działa w niekoniecznie słusznym kierunku.)